Idealny prezent ślubny? Połącz elegancję z użytecznością!

Idealny prezent ślubny? Połącz elegancję z użytecznością!

Przygotowania do wesela sprawiają, że para młoda nie ma czasu na chwilę odpoczynku. Praca i dogranie wszystkich szczegółów często prowadzą do spięć i nerwowych sytuacji. Szczególnie, kiedy zakochani zdają sobie sprawę z tego, że brakuje im czasu na inne obowiązki, nie mówiąc o przyjemnościach.

Jest jednak nadzieja! Jeśli jesteście jedną z tych par, która zdecydowała się na stworzenie listy prezentów, zastanówcie się dobrze nad tym, jakie sprzęty mogłyby ułatwić wam funkcjonowanie i wpisze je do swojego zestawienia. To z pewnością ułatwi zadanie zaproszonym gościom, którzy niejednokrotnie stają przed dylematem, co podarować parze młodej, pamiętając o tym, że pościel czy zestaw sztućców niektórym mogą kojarzyć się z dość zamierzchłymi czasami. Jak wkroczyć w nowoczesność? Co zrobić, aby podarunek złożony na ręce pary młodej naprawdę przypadł im do gustu? By nie okazało się, że jest jedną z tych rzeczy, które odkłada się na bok i jedynie zbierają kurz? W takiej sytuacji zdecydowanie warto pomyśleć o ułatwiających życie nowinkach technologicznych!

Prezent idealny to taki, który daje chwilę oddechu!

Na co obecnie najczęściej narzekają młode małżeństwa? Oczywiście na brak czasu! Pęd życia i nawarstwiające się obowiązki sprawiają, że mimo chęci, trudno znaleźć choć jedną chwilę wytchnienia Doskonale wiemy jednak spędzanie wspólnie czasu i poświęcanie go sobie nawzajem jest niezwykle ważne dla każdego związku.

Oprócz obowiązków służbowych, które często zajmują znacznie więcej czasu niż 8 godzin dziennie, dochodzi jeszcze troska o dom i rodzinę. Należy ugotować, posprzątać, zamieść, wyprać – można wymieniać w nieskończoność. Jeśli wasza codzienność również tak wygląda, a chcecie coś zmienić, to ślub jest odpowiednim momentem! Przecież przytulanie się jest znacznie przyjemniejsze niż bieganie z odkurzaczem czy mopem! Stwórzcie zatem listę prezentów, na której znajdą się pozycje ułatwiające funkcjonowanie w domu i pomóżcie swojej rodzinie i przyjaciołom trafić w dziesiątkę z podarunkiem!

iRobot Roomba

Jeżeli jesteś gościem weselnym i szukasz pomysłu na prezent ślubny, to również kieruj się w poszukiwaniach ku urządzeniom, które ułatwią prozę życia. Oczywiście na wesele nie podarujesz zakochanym miotły czy zestawu ścierek, jest jednak wiele nowinek technologicznych, które dzięki swojej samodzielności są w stanie wykonać obowiązki, za którymi nikt nie przepada.

Każda pani domu i pan domu wiedzą, że walka z okruchami, zamiatanie i odkurzanie to niemalże syzyfowa praca. Dlatego właśnie nowoczesny iRobot Roomba e5 to jeden z prezentów, który zachwyci i rozkocha w sobie parę młodą. Każda powierzchnia zostanie oczyszczona, bez względu na to, czy są to płytki, czy parkiet. iRobot Roomba usuwa nie tylko kurz, ale także większe zanieczyszczenia. Dzięki zaawansowanym czujnikom systemu Dirt Detect sam jest w stanie znaleźć miejsca, które wymagają dokładniejszego sprzątania. To znakomite rozwiązania dla wszystkich, którzy posiadają zwierzęta, ponieważ ten robot odkurzający dzięki zastosowaniu specjalnych gumowych szczotek, doskonale radzi sobie również z sierścią.

Każdy zdaje sobie sprawę, że zabrudzenia pojawiają się każdego dnia. Nie wychodzą ze swoich kryjówek, aby dać się posprzątać. Dlatego ważną funkcją robota Roomba e5 jest możliwość nadania mu harmonogramu prac na 7 dni tygodnia, aby sprzątał codziennie. Obsługa urządzenia nie sprawia problemu, dzięki aplikacji iRobot HOME, która stanowi centrum dowodzenia robotem. Jeśli zależy wam na tym, aby prezent nie tylko był użyteczny i nowoczesny, ale także, żeby ładnie się prezentował, iRobot spełnia te wymagania. Z pewnością każda para marzy o takim małym pomocniku!

iRobot Roomba jest doskonałym początkiem przyjaźni z domowymi robotami. Jest to przyjaźń, która może się rozwijać, ponieważ istnieją również roboty mopujące Braava, który idealnie uzupełni się w działaniach z odkurzającą siostrą. Urządzenie to wykona mokrą robotę za małżonków i sprawi, że codzienne sprzątanie będzie przyjemnością.

Jak zapobiec niepotrzebnym kłótniom? Wygląda na to, że odpowiednie prezenty są w stanie zdziałać cuda. Zatem, jeśli nie chcesz tańczyć z miotłą po całym domu i męczy cię ciągłe ustalanie grafiku z żoną lub mężem, kto tym razem powinien posprzątać, pamiętaj o Roombie, która stanie się waszym małym przyjacielem!

4.8/5 - (37)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore