Inspiracje na wesele wiosną

Inspiracje na wesele wiosną

465

Wiosna to piękny czas, w którym przyroda budzi się do życia. Wraz z pierwszymi promieniami słońca pojawia się w nas nowa energia. W takich okolicznościach Panny Młode robią szczególne wrażenie, a miłość Młodej Pary rozkwita razem z pękami kwiatów. Warto podkreślić, że czujecie wiosnę, także w stylizacji ślubu i wesela!

wiosna

Inspiracje na wesele wiosną

Kwieciste dekoracje

Kwiaty pojawiają się na większości ślubów, ale to właśnie wiosną pojawia się szeroki wybór poszczególnych gatunków i odmian. Warto wykorzystać ich dostępność i ustanowić kwiaty motywem przewodnim wesela. Poza roślinami możecie zdecydować się także na kwiecisty motyw, np. na zaproszeniach i papeterii ślubnej.

Piknikowy klimat

Wiele par decyduje się na słodki bufet, czyli tak zwany candy bar. Można go zorganizować na wiele sposobów! Taki stół może stać się dodatkową dekoracją sali weselnej. Ciekawą atrakcją dla weselnych gości będzie wiosenny kącik piknikowy. Kolorowe babeczki i ciastka mogą być wyeksponowane w wiklinowych koszach, a kawałki owoców, wystawione na kraciastych, czerwono-białych serwetkach. Świetnym dopełnieniem takiej dekoracji będzie stylowy rower!

Wielkanocne akcenty

Organizujecie ślub i wesele w Święta Wielkanocne? Niech Wasze dekoracje odzwierciedlają ten szczególny czas! Wysokie wazony z żonkilami i baziami, miseczki z rzeżuchą, żółte serwetki, candy bar z czekoladowymi zającami… Możecie zorganizować konkurs dla dzieci na poszukiwanie czekoladowych jajeczek!

Jeśli poszukujecie motywu przewodniego ślubu i wesela, wiosna może być doskonałą inspiracją!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).