• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Inspiracje na wesele wiosną

Inspiracje na wesele wiosną

Wiosna to piękny czas, w którym przyroda budzi się do życia. Wraz z pierwszymi promieniami słońca pojawia się w nas nowa energia. W takich okolicznościach Panny Młode robią szczególne wrażenie, a miłość Młodej Pary rozkwita razem z pękami kwiatów. Warto podkreślić, że czujecie wiosnę, także w stylizacji ślubu i wesela!

Inspiracje na wesele wiosną

Kwieciste dekoracje

Kwiaty pojawiają się na większości ślubów, ale to właśnie wiosną pojawia się szeroki wybór poszczególnych gatunków i odmian. Warto wykorzystać ich dostępność i ustanowić kwiaty motywem przewodnim wesela. Poza roślinami możecie zdecydować się także na kwiecisty motyw, np. na zaproszeniach i papeterii ślubnej.

Piknikowy klimat

Wiele par decyduje się na słodki bufet, czyli tak zwany candy bar. Można go zorganizować na wiele sposobów! Taki stół może stać się dodatkową dekoracją sali weselnej. Ciekawą atrakcją dla weselnych gości będzie wiosenny kącik piknikowy. Kolorowe babeczki i ciastka mogą być wyeksponowane w wiklinowych koszach, a kawałki owoców, wystawione na kraciastych, czerwono-białych serwetkach. Świetnym dopełnieniem takiej dekoracji będzie stylowy rower!

Wielkanocne akcenty

Organizujecie ślub i wesele w Święta Wielkanocne? Niech Wasze dekoracje odzwierciedlają ten szczególny czas! Wysokie wazony z żonkilami i baziami, miseczki z rzeżuchą, żółte serwetki, candy bar z czekoladowymi zającami… Możecie zorganizować konkurs dla dzieci na poszukiwanie czekoladowych jajeczek!

Jeśli poszukujecie motywu przewodniego ślubu i wesela, wiosna może być doskonałą inspiracją!

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu