• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Dzień ślubu na pewno pozostanie w Waszej pamięci, jednak mimo to warto uwiecznić go na pięknych fotografiach. Jak wybrać fotografa ślubnego, by móc cieszyć się wymarzonymi zdjęciami?

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Zapoznajcie się z różnymi ofertami

Nasz portal umożliwia zapoznanie się z ofertą wielu usługodawców ślubnych z wybranej okolicy. W jednym miejscu możecie zapoznać się z portfolio różnych fotografów i porównać oferty. Zapytajcie także znajomych, czy może znają kogoś, kto mógłby zostać Waszym ślubnym fotografem.

Sprawdźcie opinie

Poproście o rekomendację znajomych lub sprawdźcie opinie w Internecie. W naszym katalogu firm weselnych w kategorii fotograf ślubny znajdziecie opinie Par Młodych na temat fotografów z Waszej okolicy.

Porozmawiajcie z wybranymi fotografami

Gdy spodobało Wam się portfolio fotografa, warto umówić się na spotkanie. Zapytajcie o to, co zawiera pakiet, za który płacicie i ile wynosi zaliczka. Porozmawiajcie o swoich oczekiwaniach. Dowiedzcie się, czy fotograf zna miejsca, w których odbędzie się ślub i wesele, ustalcie czas pracy i stawkę za ewentualne, dodatkowe godziny. Dowiedzcie się, ile zdjęć otrzymacie, w jakiej będą formie i jak długo będziecie na czekać na efekt końcowy.

Wybierzcie idealnego fotografa ślubnego!

Na etapie rozmów z fotografami wszystko powinno stać się jasne. Przedyskutujcie temat między sobą i wybierzcie fotografa, który odpowiada Waszym oczekiwaniom!

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu