Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Dzień ślubu na pewno pozostanie w Waszej pamięci, jednak mimo to warto uwiecznić go na pięknych fotografiach. Jak wybrać fotografa ślubnego, by móc cieszyć się wymarzonymi zdjęciami?

jak wybrać fotografa ślubnego

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Zapoznajcie się z różnymi ofertami

Nasz portal umożliwia zapoznanie się z ofertą wielu usługodawców ślubnych z wybranej okolicy. W jednym miejscu możecie zapoznać się z portfolio różnych fotografów i porównać oferty. Zapytajcie także znajomych, czy może znają kogoś, kto mógłby zostać Waszym ślubnym fotografem.

Sprawdźcie opinie

Poproście o rekomendację znajomych lub sprawdźcie opinie w Internecie. W naszym katalogu usługodawców ślubnych znajdziecie opinie Par Młodych na temat fotografów z Waszej okolicy.

Porozmawiajcie z wybranymi fotografami

Gdy spodobało Wam się portfolio fotografa, warto umówić się na spotkanie. Zapytajcie o to, co zawiera pakiet, za który płacicie i ile wynosi zaliczka. Porozmawiajcie o swoich oczekiwaniach. Dowiedzcie się, czy fotograf zna miejsca, w których odbędzie się ślub i wesele, ustalcie czas pracy i stawkę za ewentualne, dodatkowe godziny. Dowiedzcie się, ile zdjęć otrzymacie, w jakiej będą formie i jak długo będziecie na czekać na efekt końcowy.

Wybierzcie idealnego fotografa ślubnego!

Na etapie rozmów z fotografami wszystko powinno stać się jasne. Przedyskutujcie temat między sobą i wybierzcie fotografa, który odpowiada Waszym oczekiwaniom!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).