Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Dzień ślubu na pewno pozostanie w Waszej pamięci, jednak mimo to warto uwiecznić go na pięknych fotografiach. Jak wybrać fotografa ślubnego, by móc cieszyć się wymarzonymi zdjęciami?

jak wybrać fotografa ślubnego

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Zapoznajcie się z różnymi ofertami

Nasz portal umożliwia zapoznanie się z ofertą wielu usługodawców ślubnych z wybranej okolicy. W jednym miejscu możecie zapoznać się z portfolio różnych fotografów i porównać oferty. Zapytajcie także znajomych, czy może znają kogoś, kto mógłby zostać Waszym ślubnym fotografem.

Sprawdźcie opinie

Poproście o rekomendację znajomych lub sprawdźcie opinie w Internecie. W naszym katalogu usługodawców ślubnych znajdziecie opinie Par Młodych na temat fotografów z Waszej okolicy.

Porozmawiajcie z wybranymi fotografami

Gdy spodobało Wam się portfolio fotografa, warto umówić się na spotkanie. Zapytajcie o to, co zawiera pakiet, za który płacicie i ile wynosi zaliczka. Porozmawiajcie o swoich oczekiwaniach. Dowiedzcie się, czy fotograf zna miejsca, w których odbędzie się ślub i wesele, ustalcie czas pracy i stawkę za ewentualne, dodatkowe godziny. Dowiedzcie się, ile zdjęć otrzymacie, w jakiej będą formie i jak długo będziecie na czekać na efekt końcowy.

Wybierzcie idealnego fotografa ślubnego!

Na etapie rozmów z fotografami wszystko powinno stać się jasne. Przedyskutujcie temat między sobą i wybierzcie fotografa, który odpowiada Waszym oczekiwaniom!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz