Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Dzień ślubu na pewno pozostanie w Waszej pamięci, jednak mimo to warto uwiecznić go na pięknych fotografiach. Jak wybrać fotografa ślubnego, by móc cieszyć się wymarzonymi zdjęciami?

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Zapoznajcie się z różnymi ofertami

Nasz portal umożliwia zapoznanie się z ofertą wielu usługodawców ślubnych z wybranej okolicy. W jednym miejscu możecie zapoznać się z portfolio różnych fotografów i porównać oferty. Zapytajcie także znajomych, czy może znają kogoś, kto mógłby zostać Waszym ślubnym fotografem.

Aplikacja wesele z klasą

Sprawdźcie opinie

Poproście o rekomendację znajomych lub sprawdźcie opinie w Internecie. W naszym katalogu firm weselnych w kategorii fotograf ślubny znajdziecie opinie Par Młodych na temat fotografów z Waszej okolicy.

Oferty promowane

Porozmawiajcie z wybranymi fotografami

Gdy spodobało Wam się portfolio fotografa, warto umówić się na spotkanie. Zapytajcie o to, co zawiera pakiet, za który płacicie i ile wynosi zaliczka. Porozmawiajcie o swoich oczekiwaniach. Dowiedzcie się, czy fotograf zna miejsca, w których odbędzie się ślub i wesele, ustalcie czas pracy i stawkę za ewentualne, dodatkowe godziny. Dowiedzcie się, ile zdjęć otrzymacie, w jakiej będą formie i jak długo będziecie na czekać na efekt końcowy.

Wybierzcie idealnego fotografa ślubnego!

Na etapie rozmów z fotografami wszystko powinno stać się jasne. Przedyskutujcie temat między sobą i wybierzcie fotografa, który odpowiada Waszym oczekiwaniom!

fot. Pexels

4.8/5 - (34)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore