Jak wybrać koronkową koszulę nocną?

Jak wybrać koronkową koszulę nocną?

Czasy, w których projektanci bielizny damskiej proponowali nam wyłącznie nudną i nieatrakcyjną bieliznę nocną minęły bezpowrotnie. Bieżące kolekcje zachwycają różnorodnością gustownych i niezwykle kobiecych modeli. Zastanawiasz się, jak wybrać koronkową koszulę nocną, odpowiednią na co dzień, na noc poślubną lub – na wieczór panieński? Koniecznie przeczytaj!

Aplikacja wesele z klasą

Jak kupować koszulę nocną? Zwróć uwagę na detale 

Wybierając koszulę nocną, zwróć uwagę na detale. Dla komfortu użytkowania ogromne znaczenie mają długość, ilość ewentualnych zdobień (lub wstawek), rozcięć i prześwitów. Zwłaszcza te ostatnie decydują o ostatecznym charakterze bielizny nocnej i pozwalają ocenić, na jaką okazję będzie odpowiednia. Jak wybrać koronkową koszulę nocną na co dzień? Jaka okaże się odpowiednia na noc poślubną, a jaka – na wieczór panieński?

Oferty promowane

Jak wybrać koronkową koszulę nocną na co dzień?

Koronkowe koszule nocne są niezwykle kobiece i niezwykle… seksowne. Być może dlatego wiele kobiet intuicyjnie wybiera je wyłącznie na szczególne okazje. Tymczasem polska marka Obsessive proponuje gustowne modele, stanowiące zmysłową alternatywę dla klasycznej piżamy. Wybierając koszulę nocną na co dzień, sięgaj po minimalistyczne fasony, subtelne zdobienia i odpowiednio elastyczne tkaniny – po to, żeby zapewnić sobie możliwie maksymalny komfort. 

Jak wybrać koronkową koszulę nocną na noc poślubną?

Koronkowa bielizna ślubna to klasyk – nic zatem dziwnego, że kolejne przyszłe panny młode decydują się na seksowną koszulę nocną. Taki rodzaj bielizny perfekcyjnie dopasowuje się do potrzeb i wymagań kobiecego ciała, zapewnia swobodę, a jeśli to konieczne – maskuje ewentualne niedoskonałości. Chociaż koronkowa bielizna ślubna powinna być zmysłowa i kusząca, nie musi być biała. Coraz większą popularnością cieszą się ognista czerwień i elegancka czerń. 

Jak wybrać koronkową koszulę nocną na wieczór panieński?

Seksowna, kobieca i gustowna – koronkowa koszula nocna niezmiennie (i nie bez powodu!) plasuje się wśród najchętniej i najczęściej wybieranych prezentów na wieczór panieński. Decydując się na takie rozwiązanie, sięgnij po model klasy premium – zwłaszcza że tym razem bardziej niż zwykle liczy się jakość, troska o detale i to coś, możliwe do osiągnięcia tylko za sprawą doskonałych tkanin. 

4.9/5 - (35)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore