Jak zaskoczyć pannę młodą i zorganizować idealny wieczór panieński?

Jak zaskoczyć pannę młodą i zorganizować idealny wieczór panieński?

Uwodzicielski peeling na noc poślubną… Pachnące olejki, które sama skomponujesz, by o siebie zadbać… Naturalne, ręcznie robione kremy do ciała, po których poczujesz się boginią… Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych to nasza propozycja na niezapomniany wieczór panieński.

Aplikacja wesele z klasą

Jak we wszystkim, tak i podczas przygotowań wieczoru panieńskiego potrzebna jest równowaga. Nutka szaleństwa wymieszana z kobiecą subtelnością. Doskonałym wstępem do szalonego wieczoru panieńskiego są warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych wraz z firmą Moc. Z natury do skóry, które personalizujemy do gustów i upodobań przyszłej panny młodej i jej gości.

Często zdarza się, że nie wszystkie zaproszone na wieczór osoby znają się ze sobą, dlatego warsztaty to idealny czas na pierwszą integrację w środowisku, które kochają wszystkie kobiety – w środowisku kosmetyków płynących z natury.

Na czym polegają takie warsztaty i co wniosą do waszego wymarzonego wieczoru?

Po zapoznaniu się z gustem panny młodej (ulubiony zapach, kwiat, kolor), tworzymy spersonalizowane przepisy na kosmetyki wieczoru. Poza wybranymi składnikami, mamy dla was etykiety na stworzone przez was nazwy, na przykład „Peeling – uwodzicielski dotyk Anny”, czy cokolwiek podpowie wam wasza kreatywność.

Wszystkie panie zasiadają przy wspólnym stole pełnym kolorowych glinek, ekstraktów, złocistych olejów, wszędzie unoszącej się woni egzotycznych zapachów, suszonych płatków kwiatów i innych ziół ukrytych w malutkich buteleczkach. Kiedy wasze zmysły nacieszą się już kolorem i zapachem, dostaniecie profesjonalny instruktarz i pasjonującą opowieść dotyczącą tworzenia zmysłowych kosmetyków… Teraz liczy się już tylko dobra zabawa, wasza kreatywność i zaangażowanie!

Dominika Dudzic

Jakie warianty cieszą się największym
powodzeniem?

– Gift Box dla Panny Młodej – wszystkie panie wspólnie tworzą i ozdabiają gift box, który po warsztatach zostanie przekazany pannie młodej.

– Pamiątkowe kosmetyki dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego.

– Wspólne stworzenie kosmetyków, które zaskoczą gości podczas zabawy weselnej. Zarówno w męskiej, jak i żeńskiej toalecie będą czekać gotowe i robione z miłością odpowiednio opisane kosmetyki.

Macie inny pomysł, jak wpleść tworzenie kosmetyków naturalnych do waszego wieczoru panieńskiego? Świetnie! Uwielbiamy nowości i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!

Myślicie, że robienie kosmetyków jest trudne i wymaga specjalistycznej wiedzy chemicznej? Nic bardziej mylnego… Tworzenie kosmetyków naturalnych pod okiem doświadczonej specjalistki i pasjonatki natury to łatwa i pełna przyjemności zabawa dla każdej kobiety! Tym bardziej jeśli jesteśmy zwolenniczkami naturalnej i świadomej pielęgnacji ciała. Peeling, krem do twarzy, olejek z drobinkami złota, czekoladowy balsam do ust, truskawkowe masełko do ciała, kule do kąpieli o zapachu szampana czy prosecco to tylko przykładowe propozycje, które wspólnie możecie wyczarować podczas warsztatów pod okiem Dominiki Dudzic.

Właścicielka wypożyczalni sprzętu eventowego, w tym również dekoracji weselnych, od lat pasjonuje się tworzeniem kosmetyków naturalnych, które nazwała „Z natury do skóry”, a niedawno dodała słowo ”Moc”, aby podkreślić drogocenne właściwości płynące z ręcznie wytwarzanych kosmetyków. Dominika równie chętnie odpowiada na wszelkie pytania związane z naturalną pielęgnacją ciała, które zadają jej kobiety w każdym wieku, zgłaszając się po spersonalizowane, naturalne kosmetyki.

Dominika Dudzic
Dominika Dudzic
Dominika Dudzic

4.8/5 - (30)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore