Jak zaskoczyć pannę młodą i zorganizować idealny wieczór panieński?

Jak zaskoczyć pannę młodą i zorganizować idealny wieczór panieński?

Uwodzicielski peeling na noc poślubną… Pachnące olejki, które sama skomponujesz, by o siebie zadbać… Naturalne, ręcznie robione kremy do ciała, po których poczujesz się boginią… Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych to nasza propozycja na niezapomniany wieczór panieński.

Jak we wszystkim, tak i podczas przygotowań wieczoru panieńskiego potrzebna jest równowaga. Nutka szaleństwa wymieszana z kobiecą subtelnością. Doskonałym wstępem do szalonego wieczoru panieńskiego są warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych wraz z firmą Moc. Z natury do skóry, które personalizujemy do gustów i upodobań przyszłej panny młodej i jej gości.

Często zdarza się, że nie wszystkie zaproszone na wieczór osoby znają się ze sobą, dlatego warsztaty to idealny czas na pierwszą integrację w środowisku, które kochają wszystkie kobiety – w środowisku kosmetyków płynących z natury.

Na czym polegają takie warsztaty i co wniosą do waszego wymarzonego wieczoru?

Po zapoznaniu się z gustem panny młodej (ulubiony zapach, kwiat, kolor), tworzymy spersonalizowane przepisy na kosmetyki wieczoru. Poza wybranymi składnikami, mamy dla was etykiety na stworzone przez was nazwy, na przykład „Peeling – uwodzicielski dotyk Anny”, czy cokolwiek podpowie wam wasza kreatywność.

Wszystkie panie zasiadają przy wspólnym stole pełnym kolorowych glinek, ekstraktów, złocistych olejów, wszędzie unoszącej się woni egzotycznych zapachów, suszonych płatków kwiatów i innych ziół ukrytych w malutkich buteleczkach. Kiedy wasze zmysły nacieszą się już kolorem i zapachem, dostaniecie profesjonalny instruktarz i pasjonującą opowieść dotyczącą tworzenia zmysłowych kosmetyków… Teraz liczy się już tylko dobra zabawa, wasza kreatywność i zaangażowanie!

Dominika Dudzic

Jakie warianty cieszą się największym
powodzeniem?

– Gift Box dla Panny Młodej – wszystkie panie wspólnie tworzą i ozdabiają gift box, który po warsztatach zostanie przekazany pannie młodej.

– Pamiątkowe kosmetyki dla każdej uczestniczki wieczoru panieńskiego.

– Wspólne stworzenie kosmetyków, które zaskoczą gości podczas zabawy weselnej. Zarówno w męskiej, jak i żeńskiej toalecie będą czekać gotowe i robione z miłością odpowiednio opisane kosmetyki.

Macie inny pomysł, jak wpleść tworzenie kosmetyków naturalnych do waszego wieczoru panieńskiego? Świetnie! Uwielbiamy nowości i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!

Myślicie, że robienie kosmetyków jest trudne i wymaga specjalistycznej wiedzy chemicznej? Nic bardziej mylnego… Tworzenie kosmetyków naturalnych pod okiem doświadczonej specjalistki i pasjonatki natury to łatwa i pełna przyjemności zabawa dla każdej kobiety! Tym bardziej jeśli jesteśmy zwolenniczkami naturalnej i świadomej pielęgnacji ciała. Peeling, krem do twarzy, olejek z drobinkami złota, czekoladowy balsam do ust, truskawkowe masełko do ciała, kule do kąpieli o zapachu szampana czy prosecco to tylko przykładowe propozycje, które wspólnie możecie wyczarować podczas warsztatów pod okiem Dominiki Dudzic.

Właścicielka wypożyczalni sprzętu eventowego, w tym również dekoracji weselnych, od lat pasjonuje się tworzeniem kosmetyków naturalnych, które nazwała „Z natury do skóry”, a niedawno dodała słowo ”Moc”, aby podkreślić drogocenne właściwości płynące z ręcznie wytwarzanych kosmetyków. Dominika równie chętnie odpowiada na wszelkie pytania związane z naturalną pielęgnacją ciała, które zadają jej kobiety w każdym wieku, zgłaszając się po spersonalizowane, naturalne kosmetyki.

Dominika Dudzic
Dominika Dudzic
Dominika Dudzic

4.8/5 - (30)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore