• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Jaki prezent kupić na wieczór panieński? Ciekawe pomysły dla każdej panny młodej

Jaki prezent kupić na wieczór panieński? Ciekawe pomysły dla każdej panny młodej

Wieczór panieński to dla panny młodej moment, w którym może się wyluzować i spędzić trochę czasu z najbliższymi przyjaciółkami. Pomimo tego, że panieński poprzedza ślub i wesele, nie te wydarzenia stają się główną osią wieczoru panieńskiego. Przecież każda narzeczona musi choć przez chwilę odsapnąć i oderwać myśli od nadchodzącej uroczystości. Prezent na wieczór panieński będzie jedną z tych rzeczy, które świetnie sprawdzą się w roli rozpraszacza.

Nie zawsze jednak wiadomo, co kupić pannie młodej, szczególnie, jeśli zależy wam na prezencie, który będzie zarówno praktyczny, jak i prywatny, i od serca. Oczywiście jeśli na panieńskim będzie większa grupa dziewczyn, bohaterka wieczoru może dostać więcej niż jeden podarunek. Część możecie zrobić same, a część oczywiście zamówić.

Każdy szczegół z pewnością zachwyci pannę młodą. Pomysły na wieczór panieński są różne. Wieczór w SPA, ekstremalne przeżycia dla panny młodej (paralotnia, tyrolka) czy tańce do białego rana. Podarunki mogą być dopasowane do motywu przewodniego zabawy. Jaki zatem prezent na wieczór panieński będzie najlepszy?

Prezent na wieczór panieński – najlepsze pomysły

Organizatorka wieczoru panieńskiego większość obowiązków bierze na siebie. To właśnie ona planuje, w jakiej kolejności odbędą się atrakcje oraz szuka i zamawia prezenty, o których oczywiście wcześniej dyskutuje z resztą uczestniczek. Wspólnie spędzony czas panna młoda z pewnością będzie wspominała przez lata. Zabawy na wieczór panieński mogą się również łączyć z wręczaniem podarunków, na przykład udzielenie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące pana młodego mogą skończyć się otrzymaniem zabawnej gry dla dwojga. Jeśli wciąż poszukujecie pomysłu na prezent na wieczór panieński, sprawdźcie nasze propozycje!

Prezent na wieczór panieński bielizna
Envato

Zobacz także:Wieczór kawalerski – jak powinien wyglądać ten legendarny dzień?

Bon podarunkowy

W zależności od tego, co lubi panna młoda, jednym z prezentów może być bon podarunkowy. Jednak nie do zwykłego sklepu z ubraniami. Warto wymyślić coś ciekawszego i coś, czego panna młoda sama by sobie raczej nie sprezentowała. Z pewnością każda kobieta chętnie uda się do SPA na jakiś zabieg.

Bon do kosmetyczki, która zajmie się perfekcyjnym manicure lub spotkanie z prywatnym stylistą z pewnością zachwyci każdą pannę młodą. Jeśli wiecie, że bohaterka wieczoru lubi zdjęcia, możecie jej również zafundować bon na romantyczną sesję zdjęciową z ukochanym. Sesja buduarowa to również ostatnio prawdziwy krzyk mody!

Seksowna bielizna

Choć seksowna bielizna lub koszulka nocna może wydawać się oklepanym prezentem, to jednak większość panien młodych czeka na ten mały podarunek. Taka koszulka lub bielizna z pewnością przydają się podczas nocy poślubnej lub podróży poślubnej. Postarajcie się jednak dobrać jej krój do gustu panny młodej. Jeśli nie lubi bardzo wyuzdanych krojów, znajdźcie coś seksownego i delikatnego zarazem.  

Pudełko jako prezent na wieczór panieński
Pexels

Pudełko pełne niespodzianek

To kolejny prezent na wieczór panieński, na który czeka się z niecierpliwością, przebierając palcami. Co koleżanki włożyły do pudełka? Jakie małe i śmieszne prezenciki znajdą się w środku? Czy będą tam również karteczki ze śmiesznymi napisami. Choć tego typu pudełko można gotowe zamówić w wielu sklepach, z pewnością panna młoda doceni, jeśli zrobicie je same.

Wystarczy kupić jakieś ozdobne pudełko i włożyć do niego na przykład: prezerwatywę, tabletki przeciwbólowe, podwiązkę, wałek z napisami, ziarenko do posadzenia pierwszego drzewa, kostkę z pozycjami miłosnymi i wiele innych ciekawych podarunków.

Zrób to sam – diy

Prezenty wykonane własnoręcznie cieszą przez bardzo długi czas. Oczywiście nie są tak perfekcyjne jak kupione w sklepie, jednak wykonane są zawsze z myślą o drugiej osobie i to znacznie podnosi ich wartość. Jeśli chcecie zrobić coś same, pomyślcie na przykład o kotylionach, które będziecie nosić przypięte na piersi. Z pewnością pannie młodej spodoba się również biżuteria wykonana własnoręcznie, a nawet bielizna wydziergana na szydełku.

Sesja zdjęciowa jako prezent na wieczór panieński
Pexels

Zobacz także:Peeling kawitacyjny – jak wpływa na wygląd cery?

Prezent personalizowany

Koszulka z imieniem panny młodej i waszymi własnoręcznymi podpisami. Kubek spersonalizowany i zaprojektowany dla bohaterki wieczoru. Tego typu podarunki to pamiątki na wiele lat, które będą przypominały o tym niesamowitym wieczorze i zabawie.

Sesja zdjęciowa

O sesji zdjęciowej wspominałam już wcześniej. Tym razem jednak chodzi o sesję, która odbędzie się w trakcie panieńskiego jako prezent i jako atrakcja. Na zdjęciach wykonanych podczas wieczoru pojawi się nie tylko panna młoda, ale także wszystkie jej najbliższe przyjaciółki. Po wywołaniu fotografii panna młoda w dniu ślubu może otrzymać wykonany przez was album ze zdjęciami i różnymi wpisami, na przykład dotyczącymi pierwszego spotkania.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu