Jaki prezent podarować parze młodej na ślub? Te propozycje to strzał w dziesiątkę!

Jaki prezent podarować parze młodej na ślub? Te propozycje to strzał w dziesiątkę!

Ślub i wesele to niezwykłe przeżycie dla pary młodej, to sprawa oczywista. Jest to również wyjątkowe wydarzenie dla gości, którzy wraz z nowożeńcami świętują ich “wejście na nową drogę życia”. Bliskie osoby mierzą się także z wyzwaniem, jakim jest wybór prezentu ślubnego.

Praktyczne prezenty dla świeżo upieczonych małżonków nie odchodzą do lamusa. Zestaw garnków, pościeli czy sprzęt gospodarstwa domowego to wciąż częste upominki wręczane przez zaproszonych na wesele gości. Wielu z nich decyduje się także na wsparcie finansowe, aby to nowożeńcy mogli nim rozdysponować wedle uznania. Czy koperta lub funkcjonalny podarunek to jedyne możliwości na obdarowanie młodych? Absolutnie nie! Czymś, co warto sprezentować są niezaprzeczalnie przeżycia!

Romantyczne przeżycie

Jeżeli para młoda, na której wesele się wybieracie to niepoprawni romantycy albo osoby, które mają na co dzień niewiele czasu na wspólne wyjścia, wybierzcie prezent ślubny, dzięki któremu obdarowani spędzą razem czasem w przyjemnej atmosferze. Tajemnicza kolacja konsumowana w ciemności, degustacja czekolady lub win, czy romantyczny weekend w pięknym zakątku to idealne propozycje!

Ekstremalne przeżycie

Szukacie prezentu dla pary, która uwielbia wyzwania i fantastyczne przygody? Specjalny upominek dla odważnych będzie strzałem w dziesiątkę! Możecie wybierać spośród skoków ze spadochronem, lotów balonem, skoków na bungee i wielu innych ekstremalnych doświadczeń.

Odpoczynek i relaks

Organizacja ślubu i wesela to nierzadko ogromne logistyczne przedsięwzięcie oraz nie lada wyzwanie! Nowożeńcy marzą więc, aby po tych pięknych i wzniosłych chwilach po prostu… odpocząć. Chwile relaksu będą dla nich wspaniałą odskocznią od problemów dnia codziennego, a także dobroczynnie wpłyną na stan zdrowia. Jaki prezent dla dwojga będzie trafiony? Nasze propozycje to “naładowanie baterii” podczas masażu, relaksujący seans w saunie, bądź weekend w SPA w luksusowym hotelu.

Envato

Możliwość poznania nowych rzeczy

Mówi się, że na naukę nigdy nie jest za późno. Dla par młodych lubiących wciąż eksplorować nowe obszary wiedzy i poszerzać swoje horyzonty, również znajdziecie świetne pomysły na upominek. Wyjątkowe chwile spędzone podczas nauki zmysłowej salsy, rozpoczęcie gry w golfa pod okiem profesjonalisty czy kulinarna podróż do Japonii dzięki udziałowi w kursie sushi – takie prezenty, dobrane oczywiście zgodnie z zainteresowaniami nowożeńców, nie mogą ich nie zachwycić!

Aktywne przeżycia

Wspomnieliśmy już o ekstremalnych wyzwaniach, jakie możecie podarować parze młodej wybierając się na wesele. Chcielibyśmy również zaproponować aktywności dla osób lubiących ruch i czynny wypoczynek, ale niekoniecznie przepadających za taką dawką adrenaliny. Dla fanów górskich wycieczek sprawdzi się spacer z przewodnikiem po Tatrach, podziwianie morskich okolic podczas rejsu jachtem czy malowniczy spływ kajakowy.

Envato

Pieniądze i rzeczy materialne to zawsze dobry pomysł na prezent ślubny, jednak w kolekcjonowaniu przeżyć jest coś niesamowitego, coś, czego nikt nie może odebrać – wspomnienia i związane z nimi emocje. Jeżeli poszukujecie czegoś naprawdę wyjątkowego na podarunek dla młodej pary, zafundowanie przeżycia będzie strzałem w dziesiątkę!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Katalog Marzeń.

4.8/5 - (14)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore