Pomysły na jesienne randki

Pomysły na jesienne randki

782

Okres narzeczeństwa to piękny czas, którym powinniście cieszyć się w pełni. Przygotowania do ślubu są wtedy tematem numer 1, ale raz na jakiś czas warto się zatrzymać i korzystać z uroków narzeczeństwa. Być może odkryjecie nową, wspólną pasję, która dodatkowo wzmocni Wasze małżeństwo? Jesienią wszystko zwalnia, więc i Wy odpocznijcie, spędzając razem czas. Przygotowaliśmy dla Was listę pomysłów na jesienne randki.

jesienne randki

Jesienne randki

Spacer po parku

To obowiązkowy punkt dla każdej pary! Parkowe alejki nigdy nie prezentują się tak pięknie jak właśnie jesienią! Łapcie ostatnie promienie słońca i zatrzymajcie się na chwilę, by popatrzeć na spadające liście. Zabierzcie ze sobą kawę lub rozgrzewającą herbatę.

Wieczór filmowy

Nadróbcie kinowe zaległości! Już niedługo będziecie odtwarzać w kółko płytę ze ślubu i wesela i nie będzie już na to czasu 🙂

Wspólna aktywność fizyczna

W zależności od tego, co lubicie robić, zadbajcie o formę i spędzajcie czas razem podczas ćwiczeń. Cieplejsze dni koniecznie wykorzystajcie na aktywność na świeżym powietrzu. Może zaczniecie chodzić razem na siłownię lub na basen?

Kurs tańca

A może to już czas, by zapisać się na kurs pierwszego tańca? Taka aktywność to doskonały sposób na przegonienie jesiennych smutków.

Sesja narzeczeńska

Profesjonalna, a może całkiem amatorska? Jesienne plenery wychodzą przepięknie, a warstwowe stroje, w których możecie pozować, dodadzą zdjęciom ciepła i uroku. Może połączycie sesję ze spacerem po parku?

Wspólne wypieki

Jesień to doskonała pora na pieczenie ciast i eksperymentowanie w kuchni. Skonfrontujcie Wasze rodzinne przepisy i wykorzystajcie jesienne dary natury. Świetna zabawa i smakowity efekt gwarantowane!

Mamy nadzieję, że nasze propozycje Was zainspirowały i pobudziły kreatywność w temacie pomysłów na umilenie jesieni we dwoje. Trzymamy kciuki, aby Wasze ciepłe uczucie przegoniło październikowe chłody!

Photo by Pablo Heimplatz on Unsplash

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).