• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Komedie świąteczne na ciepłe i rodzinne popołudnie! Lista najlepszych filmów!

Komedie świąteczne na ciepłe i rodzinne popołudnie! Lista najlepszych filmów!

Świąteczny czas to czas pełen miłości, rozmów i odpoczynku! Bo przecież właśnie na niego należy znaleźć choć chwilę pomiędzy tym całym szaleństwem. Jakie komedie świąteczne mogą urozmaicić ten czas?

Z pewnością każdy z was odpowie: “Kevin sam w domu”! Jest to oczywiście klasyka, a dla wielu osób również film, bez którego nie wyobrażają sobie wigilijnego wieczoru lub bożonarodzeniowego popołudnia. Jeśli jednak chcecie zobaczyć jakiś inny świąteczny film, który wprowadzi was w dobry nastrój, idealnie nadają się do tego świąteczne, zagraniczne i polskie komedie romantyczne a także komedie familijne. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę? Oto nasza lista największych hitów!

Komedie świąteczne 2018 i 2017

Co roku w kinach pojawiają się nowe komedie świąteczne, które wszystkich oglądających mają wprowadzić w magiczny nastrój. Jakie filmy z 2018 i 2017 roku warto zobaczyć? Oto one!

“Planeta singli 2”

Bohaterów poznajemy oczywiście w pierwszej części, jednak to właśnie druga część przenosi nas do magicznych świąt. Między zakochanymi nie dzieje się jednak dobrze. Czy uda się im przed Wigilią uratować związek?

“Miłość jest wszystkim”

Plejada polskich gwiazd w filmie o miłości, świętach, samotności i przede wszystkim świątecznych cudach. Losy bohaterów przeplatają się ze sobą w zaskakujący sposób. 

“Kronika świąteczna”

Wszyscy miłośnicy Kurta Russella powinni obejrzeć ten film. Komedia opowiada o rodzeństwie, które przez przypadek rozbija sanie świętego Mikołaja. Jak uratować Boże Narodzenie? Wszystko w ich rękach. 

Zobacz także: Szukasz mocniejszych emocji? Sprawdź najlepsze horrory, które z pewnością przyprawią cię o ciarki!

“Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta”

Mamy małych dzieci starają się jakoś przetrwać święta. Warto dodać, że nie są to typowe mamy. Jak zakończy się ta nierówna walka? W rolach głównych zobaczyć można między innymi Milę Kunis.

“Cicha noc”

Ten komediodramat pokazuje polskie przywary, jednak w zabawny sposób. W rolach głównych zobaczyć można między innymi Dawida Ogrodnika, który wciela się w rolę Adama. Żaden z bohaterów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak Wigilia wpłynie na ich życie. 

Świąteczne komedie romantyczne

Miłość rośnie wokół nas szczególnie w święta. Istnieje wiele pięknych komedii świątecznych, które opowiadają właśnie o tej tematyce. W końcu każdy marzy o tym, aby w końcu spotkać drugą połówkę, z którą spędzi resztę życia w szczęściu. Tych świątecznych komedii romantycznych z pewnością nie możesz przegapić! 

“Last Christmas”

Życie głównej bohaterki to pasmo niepowodzeń, które mają nigdy się nie skończyć. Wszystko zmienia się w jednym momencie, kiedy na drodze Kate pojawia się Tom. To nie może się udać, jednak magia świąt zrobi swoje!

“Zamiana z księżniczką”

Komedie świąteczne z księżniczkami pojawiają się prawie w każdym roku. Tym razem zwykła dziewczyna odnajduje swojego sobowtóra. Jest nim zmęczona życiem księżniczka. Kobiety postanawiają zamienić się miejscami. Wszystko to w zimowej scenerii. 

Zobacz także: Masz ochotę na smutne filmy o miłości? Sprawdź naszą listę najpopularniejszych propozycji

“To właśnie miłość”

Plejada zagranicznych gwiazd pokazuje, czym jest miłość i dlaczego jest tak ważna bez względu na wiek i na to, co robimy w życiu. Czy wszystkim parom uda się i zobaczymy świąteczny happy end? Sprawdźcie!

“The Holiday”

W świątecznym zestawieniu komedii romantycznych nie może zabraknąć “The Holiday”! Dwie kobiety postanawiają zamienić się domami, ponieważ są zmęczone swoim życiem. W nowym miejscu poznają mężczyzn, którzy wywrócą ich świat do góry nogami. 

“Listy do M.”

W tym filmie po raz kolejny pojawia się plejada polskich gwiazd. Słodko-gorzki obraz pokazuje, że najważniejsza jest obecność, drugi człowiek, dotrzymywanie słowa i oczywiście miłość, o którą warto walczyć do ostatniego tchu. 

“Ja cię kocham, a ty śpisz”

Kobieta podaje się za narzeczoną mężczyzny, który właśnie zapadł w śpiączkę. Myśli, że to ten jedyny, jednak na jej drodze pojawia się brat mężczyzny. Którego z nich wybierze? Miłosne zawiłości w świątecznym otoczeniu!

“12 świątecznych randek”

Główna bohaterka nie potrafi dostrzec nowego uczucia i za wszelką cenę stara się zdobyć byłego partnera. Los daje jej jednak znak, że właśnie odrzuciła mężczyznę, z którym mogłaby być naprawdę szczęśliwa. Właśnie dlatego kobieta budzi się rano i okazuje się, że po raz kolejny musi przeżyć ten sam dzień, czyli Wigilię. Czy w końcu uda jej się wyrwać z tego koła?

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu