Księga gości z ankietami – pamiątka z wesela, którą musisz mieć!

Księga gości z ankietami – pamiątka z wesela, którą musisz mieć!

Prawie każdy kto był na weselu wie, jakie panują tam klimaty. Główną atrakcją wesela są tańce i różnego rodzaju zabawy oraz atrakcje. Każdą zabawę weselną można ubarwić jednak jeszcze bardziej. Ciekawym rozwiązaniem jest księga gości z ankietami. To w niej weselnicy będą mogli wpisywać życzenia, ciepłe słowa i odpowiadać na zabawne pytania. W ten sposób zgromadzisz dużo pamiątek weselnych w jednym miejscu.

Aplikacja wesele z klasą

Czym jest księga gości weselnych?

Organizując przyjęcie weselne warto wygospodarować odrobinę miejsca na drewnianą księgę gości. W księdze tej zaproszeni przyjaciele oraz bliscy z rodziny wklejają zdjęcia wykonane chociażby w fotobudce oraz wpisują moc życzeń i ciepłych słów. Jest to swego rodzaju album, który po upływie wielu lat stanie się wspaniałą pamiątką i będzie przywoływać wspomnienia z tego arcyważnego dnia.

Oferty promowane

Księga gości jest tak skonstruowana, żeby goście wpisujący odręcznie treść, jaki i Młoda Para mogli wygodnie z niej korzystać. Księga ma wymiar A4, drewnianą okładkę, na której może pojawić się personalizowana grafika, grube kartki, spięte za pomocą metalowych ringów. Całość wygląda naprawdę wyjątkowo, a przy tym jest niezwykle funkcjonalna. Zdjęcia w połączeniu z ciekawymi i humorystycznymi tekstami tworzą oryginalną pamiątkę z wesela.

Carpentry Shop

Dlaczego warto mieć księgę gości na weselu?

Wiadomo, że podczas zabaw weselnych dzieje się naprawdę dużo, zatem czy warto przygotować księgę gości? Otóż tak! Dzięki niej każdy z weselników będzie mógł zostawić po sobie ślad w postaci pamiątkowego wpisu i zdjęcia. Poza tym księga gości ma również inne zalety:

  • pozwala gościom w prosty sposób zamieścić życzenia,
  • posiada oryginalny wygląd, który zawdzięcza wyjątkowemu grawerunkowi na okładce,
  • jest trwała i solidna, dzięki zastosowanym wysokiej jakości produktów.

Spersonalizowanie księgi gości jest bardzo ważne, jeśli chcesz posiadać wyjątkową i niepowtarzalną pamiątkę. Na okładce, wykonanej z drewna, można umieścić imiona nowożeńców, datę i grafikę dopasowaną do stylu i motywu wesela. Księga gości posiada uniwersalną estetykę, więc pasuje zarówno do nowoczesnej, jak i rustykalnej uroczystości.

Carpentry Shop

Księga gości z ankietami?

Młoda Para często decyduję się na księgę gości z powodu zalet wymienionych wyżej. Ciekawą odmianą będzie natomiast księga gości z ankietami, dzięki której otrzymujemy wspaniałą pamiątkę o charakterze humorystycznym. Każdy z weselników ma okazję odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Nowożeńców (na przykład udzielić rad małżeńskich). Warto postarać się o kreatywne i oryginalne wpisy i tym samym zapewnić Parze Młodej wspaniałą pamiątkę, do której po upływie lat będzie wracać. Dzięki tak przygotowanej księdze każde przywołanie wydarzeń weselnych będzie wzbudzało wzruszenia, ale i rozbawienie.

5/5 - (1)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore