• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Łóżko małżeńskie – idealny prezent ślubny?

Łóżko małżeńskie – idealny prezent ślubny?

Ślub, wesele, kreacje, lista gości, zaproszenia, menu, lista prezentów… Wydawać by się mogło, że przygotowaniom do tego wyjątkowego dnia nie ma końca. Gdy już nadchodzi „ten” dzień emocje sięgają zenitu i opadają dopiero po wszystkim. Wtedy też młodej parze należy się zasłużony odpoczynek, a jeśli mowa o odpoczynku, to największy zagwarantuje nam, rzecz jasna, wygodny mebel do spania – łóżko, które może okazać idealnym prezentem ślubnym.

Łóżko to dla nowożeńców, ze względów oczywistych, najważniejszy mebel. Idealny zarówno na prezent dla młodej pary, jak i na ich pierwszy zakup do wspólnie witego gniazdka. Jakie zatem łóżko sprezentować młodej parze, aby nowożeńcy zaznali przyjemności wspólnego dzielenia małżeńskiego łoża? Oto propozycje, które, z pewnością, zaspokoją ich potrzeby.

Drewniane łóżko małżeńskie

Surowiec, jakim jest lite drewno to gwarancja trwałości i wysokiej jakości, która szczególnie przez młode małżeństwa zostanie doceniona. Łóżko jest podstawowym meblem, od niego rozpoczynamy urządzanie sypialni. Warto zatem wybrać takie łóżko, które zapewni obojgu relaks i komfort. Zakup dużego, drewnianego łóżka stojącego na solidnych nogach z zagłówkiem, który pozwoli się o niego wygodnie oprzeć, to idealny prezent ślubny. Naturalne drewno to materiał przyjazny środowisku, dzięki czemu swoje zamiłowanie do ekologii, będziemy mogli podkreślić także w sypialni. Wybierając łóżko małżeńskie pamiętać należy o tym, aby miało odpowiednie wymiary. Duże z powodzeniem pomieści nie tylko małżonków, ale i ich pociechę, która każdego ranka z przyjemnością położy się pomiędzy rodzicami na wygodnym łożu.

Drewniane łóżko dwuosobowe z tapicerką

Połączenie ze sobą dwóch, pozornie niepasujących do siebie materiałów często daje piorunujący efekt. Tak jest także w przypadku połączenia naturalnego drewna ze skórą, ekoskórą czy tkaniną. Łóżko z elementami tapicerowanymi, którymi najczęściej są zagłówki, jest coraz chętniej wybieranym meblem, dzięki swoim niepodważalnym zaletom. Oprócz doskonałego efektu wizualnego, jest to rozwiązanie bardzo komfortowe i doskonałe. Tam, gdzie konstrukcja musi być mocna, sztywna i niezawodna – zastosowano lite drewno, natomiast w miejscu, po którym spodziewamy się wygody, komfortu i miękkości, zastosowane są pianki w obiciach tapicerskich.

Okazałe łóżko tapicerowane

Nowoczesność, styl i elegancja to cechy charakterystyczne łóżek tapicerowanych. Cechuje je także wzornictwo na najwyższym, światowym poziomie. Okazałe zagłówki – te proste i pikowane, niezwykłe formy łóżek – tym wyróżniają się, na tle konkurencji tapicerowane meble do spania. Materiałem najczęściej wykorzystywanym do produkcji łóżek tapicerowanych jest skóra naturalna, ekoskóra oraz tkanina. Okazałe, miękko wyściełane łóżko zapewni nowożeńcom miękkie lądowanie.

Łóżko, to podstawowy i pierwszy mebel, który powinien pojawić się w mieszkaniu nowożeńców. Warto więc rozważyć ten pomysł jako prezent ślubny.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu