Ponadczasowy makijaż smoky eyes

Ponadczasowy makijaż smoky eyes

Makijaż smoky eyesNiezwykle elegancki, szykowny i efektowny. Taki jest ponadczasowy makijaż smoky eyes, który wyraźnie podkreśli oczy i nada im głębi, a Panna Młoda olśni wszystkich gości perfekcyjnym makijażem!

Klasyczny makijaż smoky eyes

Wykonanie makijażu smoky eyes to niełatwa sztuka, warto jednak ją opanować. Smolisty i wyrazisty makijaż oczu sprawdzi się nie tylko podczas wieczoru i eleganckiej kreacji, ale także jako makijaż ślubny. Będzie idealny do klasycznej sukni ślubnej i na przyjęcie weselne. Doda każdej Pannie Młodej elegancji i idealnie podkreśli piękne oczy. Jakich kosmetyków potrzebujemy i jak krok po kroku wykonać idealny smoky eyes? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Kosmetyki potrzebne do wykonania makijażu smoky eyes:

 • Czarna kredka do oczu
 • Puder transparentny, podkład
 • Jasny, matowy cień
 • Ciemny, matowy cień
 • Opalizujący, rozświetlający cień
 • Tusz do rzęs.

Wykonanie makijażu smoky eyes:

 1. Rozpocznij od przypudrowania powieki pudrem transparentnym, a w przypadku ciemnych powiek wyrównaj ich powierzchnię podkładem. Niezbędne jest perfekcyjne wyrównanie koloru cery, rozjaśnienie podkrążonych oczu.
 2. Następnie na całą powiekę nałóż jasny, najlepiej matowy cień.
 3. Ciemnego koloru cienia używaj malując zewnętrzny kącik oka, wzdłuż linii rzęs, ale tak, aby jego nasycenie zmniejszało się do momentu dotarcia do 3/4 powieki. Kieruj się także w górę do łuku brwi.
 4. Dolną powiekę również do 3/4 jej długości obrysuj ciemnym kolorem kredki bądź cienia. Jeśli Twoje oczy nie są zbyt szeroko rozstawione, nie należy obrysowywać ich dokoła.
 5. Aby efekt był piękniejszy, pod łuk brwiowy i na wypukłość zamkniętej powieki można nałożyć odrobinę opalizującego, rozświetlającego cienia.
 6. Dokładnie wytuszuj rzęsy.
 7. Wyrazistość makijażu z pewnością podkreślą doklejone w zewnętrznym kąciku oka kępki rzęs.

Makijaż smoky eyes idealnie pasuje do jasnych tęczówek. 

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).