• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Jaką kreację powinna założyć na ślub Mama Państwa Młodych?

Jaką kreację powinna założyć na ślub Mama Państwa Młodych?

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy Mamy Państwa Młodych, zabiegane, zajęte przygotowaniami do ślubu kompletnie zapomniały o sobie.

Teraz Mamy zaczynają rozglądać się za swoimi kreacjami w tym samym czasie, co ich córki i synowe. Jest to bardzo dobre podejście, gdyż w dniu ślubu swojego dziecka Mama jest najważniejszą po Młodych osobą. Dlatego tak istotne jest, by prezentowała się zjawiskowo i z klasą. Dzień ślubu dzieci jest dla Rodziców szczególnym wydarzeniem. Pamiątka w postaci ślubnych zdjęć będzie tym milsza, gdy dumnie będą spoglądali także na siebie.

Zawsze modna mama

Ślub dziecka jest dobrym pretekstem do zmiany fryzury, koloru włosów, pójściem do kosmetyczki na serię zabiegów, zrzuceniem paru kilo. W modę ślubną wkradają się nowe kanony w wyglądzie nie tylko Panny Młodej, ale również druhen i mam. Elegancka, stonowana, ale jednocześnie modna i szykowna, tak właśnie powinna wyglądać Mama w tym wyjątkowym dniu.

Dwie kreacje: ślubna i weselna

Przede wszystkim należy mieć dwie – w miarę możliwości – różne kreacje, inną do Kościoła, inną na wesele.

Strój do kościoła

Miejsce ceremonii ślubnej wymaga elegancji i klasycznego stylu. To czas skupienia, przeżywania emocji. Mile widziane są kostiumy (mogą być również żakiety z długą suknią), do tego szal oraz delikatna biżuteria.

Kreacja na przyjęcie weselne

Wesele rządzi się innymi prawami – to czas zabawy, tańca, radości. Dobrze, aby kreacja była wygodna, nie krępowała ruchów, ale najważniejsze – podkreślała kobiecość, sylwetkę i wyrafinowany styl. Dodatki powinny być błyszczące, typowo wieczorowe jak na bal. Dlatego warto postawić na okazałą biżuterię, migoczącą w sztucznym świetle. Tkanina stroju powinna być odpowiednia do fasonu i typu figury. Zaś kolorystyka dopasowana do typu urody.

Jeśli Wasze Mamy nie planują dwóch kreacji, zmiana biżuterii z eleganckiej na bardziej wieczorowo – balową również będzie świetnym pomysłem.

Spójna stylizacja pary

Nie należy zapominać o partnerze. Żadna kobieta chyba nie chce, by jej mąż, partner wyglądał przy niej jak zubożały krewny. Jeśli pragniemy mieć u swojego boku eleganckiego mężczyznę z klasą, zadbajmy o to.

Przepis na murowany sukces jest prosty – kolorystykę krawatu i koszuli partnera Panie powinny dobrać do swojej kreacji. Krawat w identycznym kolorze co suknia partnerki nie jest wymogiem, ale dobrze aby całość współgrała ze sobą stylem i odcieniami.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu