Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle? Nie tym razem! Dzięki tej metodzie osiągniesz wymarzoną sylwetkę!

Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle? Nie tym razem! Dzięki tej metodzie osiągniesz wymarzoną sylwetkę!
Woman's Fingers Touching her body parts

Czy i ty zdążyłaś już zapomnieć o noworocznym postanowieniu? A może jest wręcz przeciwnie – chodzisz na siłownię i lepiej się odżywiasz, ale efektów wciąż nie widać? Jest sposób, który pozwoli ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę i pozbyć się kilku kilogramów w ekspresowym tempie. Nawet jeśli zabrakło ci motywacji, by zrealizować plany, na wiosnę pochwalisz się wyszczuploną i wymodelowaną sylwetką!

Aplikacja wesele z klasą

„Nowy rok, nowa ja”, wykupiony karnet na siłownię, odstawione słone przekąski i słodycze… A przecież w tym roku miało się udać! Dlaczego nie wyszło? Przyczyn może być wiele. Psychologowie wskazują na przykład niewłaściwą motywację czy postawienie sobie zbyt wysokiej poprzeczki. Niezrealizowane plany noworoczne bywają źródłem frustracji. Jeśli mimo wszystko zależy ci na poprawie własnej sylwetki, wymodelowaniu ud czy pośladków, wciąż możesz to osiągnąć! Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, które pozwolą ci pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, odmłodzą i ujędrnią twoją skórę oraz pozwolą ci poczuć się pewniej stojąc przed lustrem.

Nie ma się czego bać!

U wielu osób wyszczuplanie w gabinecie medycyny estetycznej wywołuje błędne skojarzenia z liposukcją, czyli inwazyjnym zabiegiem odsysania tłuszczu. Dziś stosuje się jednak bezpieczne metody, które – oprócz redukcji tkanki tłuszczowej – odmładzają i wygładzają powierzchnię skóry.

Nowoczesne metody modelowania sylwetki polegają na zmniejszaniu objętości tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w głębokich warstwach skóry. Wykorzystuje się w tym celu bardzo różne technologie, ale wszystkie działają precyzyjnie na komórki tłuszczowe, nie ingerując w pozostałe tkanki skóry. Skóra staje się wyraźnie gęstsza, a przez to bardziej sprężysta – tłumaczy specjalista w dziedzinie dermatologii, dr n.med. Maciej Krajewski z Kliniki Krajewski w Warszawie.

Warto też podkreślić, że zabiegi modelujące i wyszczuplające stają się coraz bardziej przystępne, jeśli chodzi o koszty. Choć dla uzyskania najlepszych efektów rekomenduje się wykonanie serii zabiegów, nawet po jednej sesji zobaczysz wyraźną poprawę i sprawdzisz skuteczność działania wybranej technologii. A jakie są możliwości w tym zakresie? Oto kilka przykładowych zabiegów, które pozwolą ci stracić kilka kilogramów i centymetrów w talii.

Skuteczne zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę

Wśród rekomendowanych zabiegów jest technologia Accent Prime – przez specjalistów uznawana za jedno z najskuteczniejszych narzędzi do walki z tkanką tłuszczową każdego obszaru ciała. Oprócz dwóch typów ultradźwięków zastosowanie znajduje tutaj również fala radiowa unipolarna. Podczas gdy ultradźwięki zmniejszają objętość tkanki tłuszczowej, fale radiowe ujędrniają skórę w miejscu poddanym zabiegowi. Takie współdziałanie pozwala szybko zaobserwować efekty (nawet po jednym zabiegu), również w miejscach, z których szczególnie trudno pozbyć się nadmiaru tłuszczu, tj. brzuch czy talia. Dzięki wykorzystaniu fali radiowej dodatkowo możesz zredukować rozstępy i cellulit.

Jeśli chcesz przyspieszyć efekty diety i wzmocnić spalanie tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z tych miejsc, gdzie jest ona bardzo oporna (podbródek, ramiona, uda, pośladki czy brzuch), koniecznie spróbuj technologii VelaShape III! Łączy ona działanie podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego. Kiedy fale rozgrzewają tkankę tłuszczową na odpowiedniej głębokości, masaż mechanicznie stymuluje tkanki, co przyspiesza metabolizm i naturalne procesy spalania tłuszczu. Dzięki VelaShape z powodzeniem wymodelujesz swoje uda, pośladki i talię. Pamiętaj, że technologia ta bardzo skutecznie radzi sobie z cellulitem. Jeśli marzysz o gładkiej skórze i zmniejszeniu objętości tkanki tłuszczowej, to najlepszy wybór dla ciebie!

Aby poprawić procesy metaboliczne skóry, tym samym redukując ilość tkanki tłuszczowej, w gabinetach medycyny estetycznej z powodzeniem wykorzystuje się również działanie fali akustycznej. Pozwala na to m.in. technologia Storz. Ten zupełnie nieinwazyjny zabieg wykorzystuje impulsy akustyczne do rozbijania złogów tłuszczu i stymulacji fibroblastów do większej aktywności – dzięki temu nie tylko pozbywamy się opornej tkanki tłuszczowej, ale też poprawiamy krążenie krwi i przyspieszamy metabolizm. W ten sposób skóra staje się nie tylko piękniejsza, ale też zdrowsza. Oprócz zmniejszenia objętości ciała, możemy liczyć na efekt w postaci redukcji cellulitu i wyraźnego ujędrnienia skóry.

Podobne efekty uzyskasz, decydując się na wykorzystanie francuskiej technologii Endermologie LPG Alliance. Masaż jest stosowany w celu zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej już od wielu lat, ale nigdy nie był tak skuteczny jak dziś. Francuscy badacze opracowali innowacyjną głowicę wyposażoną w dodatkową klapkę, która podtrzymuje fałd skórny poddawany zabiegowi, tym samym zwiększając skuteczność masażu. Zabieg mechanicznie rozbija komórki tłuszczowe i przyspiesza ich spalanie, równocześnie pobudzając tkankę skóry do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność skóry. Dzięki endermologii z technologią LPG Alliance nie tylko pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu i wymodelujesz swoją sylwetkę, ale poprawisz też sprężystość skóry.

Od czego zależy skuteczność zabiegu?

Jak zostało już wspomniane, efekty uzależnione są nie tylko od wybranej technologii, ale także od ilości przeprowadzanych zabiegów. Choć na ogół już jedna sesja daje widoczne rezultaty, najlepiej zdecydować się przynajmniej na 3-4 zabiegi, by móc przekonać się na własnej skórze, jak precyzyjne działanie nowoczesnych technologii przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Niezwykle istotne jest to, by zabieg poprzedzić konsultacją u doświadczonego specjalisty. Pomoże on zdecydować, który z zabiegów wyszczuplających i modelujących będzie najskuteczniejszy w konkretnym przypadku. To, jak szybko zobaczymy rezultaty zabiegu, zależy również od doświadczenia lekarza, który go przeprowadzi. Trzeba umiejętnie dostosować moc urządzenia, biorąc pod uwagę specyfikę skóry pacjenta, by sesja była tak efektywna, jak jest to tylko możliwe – tłumaczy dr Maciej Krajewski.

Postanowienia noworoczne są nam potrzebne. Pomagają stawiać sobie cele, określić, czego pragniemy, wyznaczają jakiś kierunek rozwoju. Nawet jeśli szybko zabrakło ci motywacji, możesz powrócić do dobrych praktyk i metodą małych kroków poprawić nawyki żywieniowe i zwiększyć częstotliwość ćwiczeń. Dzięki zabiegom wyszczuplającym przyspieszysz osiąganie efektów i pozbędziesz się opornej tkanki tłuszczowej!

4.7/5 - (32)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore