Miłość po włosku – zobacz, co w niej wyjątkowego!

Miłość po włosku – zobacz, co w niej wyjątkowego!

Co Włochy mogą zaoferować nowożeńcom? To pytanie retoryczne! Nad Adriatykiem wszystko sprzyja miłości: słodkie jak ona sama desery, malownicze pejzaże skąpane w ciepłym blasku południowego słońca, zabytki, które oferują się jako tło dla sesji i… modowe trendy, które z mediolańskich wybiegów trafiają prosto na ślubne kobierce. Ta mieszanka, harmonijna jak muzyka filmowa autorstwa Nino Roty, albo dobry koktajl na piaszczystej włoskiej plaży, pojawiła się w też w tym edytorialu. Zobaczcie, co sprawia, że jest tak wyjątkowy!

miłość po włosku

W bajkach jest tak: księżniczka ubrana w krynoliny czeka na szczycie wieży na swojego księcia na białym koniu, który zabierze ją na drugi koniec świata i uczyni szczęśliwą. W rzeczywistości książę jeździ na skuterze, a księżniczkę zabiera… na pizzę. Nie jest też jedynym powodem jej szczęścia, bo pewna siebie, nowoczesna kobieta realizuje się na wielu polach, a w modzie stawia na naturalność i odwagę. Taką historię opowiada wyjątkowo klimatyczny edytorial ślubny, zrealizowany w Alberobello we Włoszech.

Miejscowość wyróżnia szczególna architektura – tak zwane trulle, czyli domy wykonane z kamienia, z charakterystycznymi stożkowatymi dachami. Ciasne, wijące się na wzgórzach uliczki stały się idealną scenografią dla zdjęć, których bohaterami są Państwo Młodzi. Obydwoje w swoich stylizacjach wybrali naturalność, która pozwala im tuż po zaślubinach wskoczyć na Vespę i wybrać się prosto na plażę czy w poszukiwanie najlepszej margherity w mieście. Ona ma na sobie koronkową suknię do ziemi, z rozszerzanymi rękawami i zmysłowo wyeksponowanymi plecami. Jej włosy są luźno rozpuszczone (takie, które najlepiej prezentują się rozwiane pachnącym dojrzałymi mandarynkami powietrzem), a kreację uzupełniają jedynie minimalistyczne sandałki – eleganckie, ale na tyle komfortowe, że można wyjść w nich nawet na spacer.

On postawił na białą koszulę, spodnie i trampki, zupełnie rezygnując z muszki czy krawata. W południowych temperaturach dozwolona jest taka modowa swoboda! Proste, a przy tym wyraziste kroje doskonale współgrają z tłem: bielonym kamieniem, roślinnością, okiennicami przytulnych restauracyjek. Romantyczna koronka w duecie ze śnieżnobiałą bawełną stanowią duet równie fotogeniczny, jak sami Państwo Młodzi.

Wykonane w Alberobello zdjęcia są kolejnym argumentem za tym, że kluczem do sukcesu (nie tylko na ślubnej sesji, ale i w dniu wesela) jest przede wszystkim bycie sobą. Nieskrępowani stylizacjami w obcym dla siebie charakterze Państwo Młodzi mogą skupić się na tym, co najważniejsze: tańczyć do białego rana, wyznawać sobie miłość, spędzać czas z gośćmi i dobrze się bawić. Jeśli swoim preferencjom podporządkujemy każdy element tej ważnej uroczystości (w tym również pomysł na ślubną sesję), zagwarantujemy sobie pewność, że wszystko było takie, jak sobie wymarzyliśmy, nawet jeśli nasza wizja ślubu różni się od wyobrażeń naszych bliskich. Chyba nie chcecie zapamiętać z wesela niewygodnego gorsetu albo sali, która tak naprawdę nigdy Wam się nie podobała. Wybierając kreacje, operatora kamery czy catering bierzmy pod uwagę to, że tworzymy wspomnienia, które pozostaną z nami do końca życia.

Artykuł powstał we współpracy z ATELIER MELOVE.

Modele: Karolina i Michał Piwowarczyk

Zdjęcia: Magdalena Tarach-Haładyń

4.5/5 - (11)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore