Najbardziej gorąca i nietypowa atrakcja, która zachwyci gości weselnych!

Najbardziej gorąca i nietypowa atrakcja, która zachwyci gości weselnych!

Revolta

Przygotowania do ślubu i wesela w pełni i właśnie zastanawiacie się nad atrakcją, która porwie Waszych gości do zabawy i będzie długo przez nich wspominana? Mamy dla Was taneczną propozycję – szaleństwo na parkiecie gwarantowane!

Bloki muzyczne to nie wszystko

Muzyka to jeden z najważniejszych filarów udanego przyjęcia weselnego. Dobry zespół czy DJ potrafią zaktywizować gości do tańca aż do białego rana. Jednak nawet najbardziej energetyczne utwory mogą nie wystarczyć, by zachęcić do zabawy wszystkich zgromadzonych uczestników imprezy.

Czy jest na to jakiś sposób? Oczywiście – animacje taneczne!

animacje taneczne
Revolta

Animacje taneczne – atrakcja dla wszystkich gości

Atrakcja weselna, jaką są animacje taneczne, to forma rozrywki dla absolutnie wszystkich gości – bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Świetnie będą bawić się dzieci, dorośli, a nawet osoby starsze. Jest to także rozwiązanie dla osób, które przyszły na wesele bez partnera. Nie trzeba być również dobrym tancerzem, by zaszaleć na parkiecie podczas tanecznych animacji!

Czym dokładnie jest ta atrakcja? Jest to forma tańca integracyjnego dla gości weselnych. Proste układy taneczne i skoczne utwory sprawiają, że weselnicy uwielbiają taką formę rozrywki. Nie panują w tym tańcu żadne zasady, nie trzeba zwracać uwagi na stopy, kroki, na ramę ani ustawienie, wystarczy dołączyć i wspaniale się bawić!

Revolta

Podczas pokazu wszyscy tańczą razem – obok siebie, powtarzając kroki po prowadzącym. Mnóstwo radości, śmiechu i dobrej zabawy gwarantowane! Instruktor dobiera odpowiednią muzykę i układ do okoliczności, eleganckich strojów, pięknych fryzur i makijaży.

Animacje taneczne są ciekawym rozwiązaniem dla par młodych, które nie są zainteresowane tradycyjnymi zabawami weselnymi i chcą postawić na bardziej nowoczesną atrakcję.

Revolta

Kilka pytań do Instruktora animacji tanecznych

Na temat animacji tanecznych wie oczywiście najwięcej osoba zajmująca się prowadzeniem tej atrakcji na weselach. Rozmawiamy z Anną Gierszyńską, założycielką firmy Revolta, instruktorką fitness i Zumba Fitness.

Jak goście weselni reagują na pojawienie się instruktorki tańca i animacje taneczne?

Na początku czują się niepewnie, ponieważ tak naprawdę nie wiedzą co ich czeka. Mają obawy, że sobie nie poradzą, ale to zwątpienie trwa bardzo krótko, dopóki nie porwę ich w ten dziecinnie prosty świat, gdzie wystarczy się po prostu dobrze bawić. Po pierwszych krokach uśmiechy nie schodzą z twarzy, zaczynają tańczyć, śpiewać, a okrzyki i aplauz mówią same za siebie.

Revolta

W jakim momencie wesela najlepiej zapewnić gościom animacje taneczne?

Najlepiej w godzinach wieczornych, czyli między 19.00 a 21.00. Kiedy goście są rozgrzani już po pierwszym bloku tanecznym, ale jeszcze nie zmęczeni. Animacja jest wtedy tzw. „zapalnikiem” – dawka pozytywnej energii jaką ode mnie dostają sprawia, że zostają na parkiecie do białego rana.

Czy utwory i układy mogą być wybrane przez parę młodą?

Oczywiście, utwory mogą być skonsultowane z parą młodą, lecz często jest to dla nich niespodzianka.

Jaka była najzabawniejsza sytuacja podczas prowadzenia animacji tanecznych?

Na jednym z wesel ojciec Pana Młodego tak mocno dał się porwać emocjom, że próbował wcielić się w moją rolę i poprowadził razem ze mną animację.

Animacje taneczne to gwarancja wspaniałej zabawy dla gości na Waszym weselu. Są sposobem na integrację uczestników przyjęcia i niezapomniane wspomnienia!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Revolta.

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz