5 najbardziej romantycznych miejsc w Polsce

5 najbardziej romantycznych miejsc w Polsce

1911

Szukasz pomysłu na romantyczny wyjazd? Planujesz oświadczyć się ukochanej? Marzysz o bajkowej sesji zdjęciowej z drugą połówką? Poznaj najbardziej romantyczne miejsca w Polsce! Niedawno zapytaliśmy nasze czytelniczki o ich ulubione typy, oto niektóre z nich!

romantyczna podróż poślubna

Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce

Morskie oko

Wyjątkowe miejsce na zaręczyny lub romantyczną sesję zdjęciową we dwoje. To najczęściej odwiedzane miejsce Tatrzańskiego Parku Narodowego, otoczone jednymi z najwyższych szczytów Tatr. Widok zapiera dech w piersiach i sprzyja miłosnej atmosferze.

Most Tumski

Jeśli lubicie mosty miłości i marzycie o własnej kłódce, koniecznie odwiedźcie Wrocław. To miejsce również było świadkiem wielu oświadczyn i miłosnych wyznań. Nie ma się co dziwić, jest magiczne!

Łazienki Królewskie

Warszawskie Łazienki Królewskie to cudowne miejsce na ucieczkę od ulicznego zgiełku i urządzenie sobie romantycznej randki pod chmurką. Zachwyca zarówno ze względu na piękno natury, jak i zjawiskową architekturę.

Kazimierz Dolny

Ponoć rynek w Kazimierzu Dolnym jest najczęściej wybieranym polskim miejscem na ślubne plenery. W mieście znajduje się nawet ławeczka zakochanych! To doskonałe miejsce na spędzenie romantycznego weekendu, rocznicy ślubu lub randki pod gołym niebem.

Polska skrywa wiele romantycznych zakątków, które warto odwiedzić we dwoje. Jakie urokliwe miejsca znajdują się w Twojej okolicy?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).