5 najbardziej romantycznych miejsc w Polsce

5 najbardziej romantycznych miejsc w Polsce

Szukasz pomysłu na romantyczny wyjazd? Planujesz oświadczyć się ukochanej? Marzysz o bajkowej sesji zdjęciowej z drugą połówką? Poznaj najbardziej romantyczne miejsca w Polsce! Niedawno zapytaliśmy nasze czytelniczki o ich ulubione typy, oto niektóre z nich!

Najbardziej romantyczne miejsca w Polsce

Morskie oko

Wyjątkowe miejsce na zaręczyny lub romantyczną sesję zdjęciową we dwoje. To najczęściej odwiedzane miejsce Tatrzańskiego Parku Narodowego, otoczone jednymi z najwyższych szczytów Tatr. Widok zapiera dech w piersiach i sprzyja miłosnej atmosferze.

Most Tumski

Jeśli lubicie mosty miłości i marzycie o własnej kłódce, koniecznie odwiedźcie Wrocław. To miejsce również było świadkiem wielu oświadczyn i miłosnych wyznań. Nie ma się co dziwić, jest magiczne!

Łazienki Królewskie

Warszawskie Łazienki Królewskie to cudowne miejsce na ucieczkę od ulicznego zgiełku i urządzenie sobie romantycznej randki pod chmurką. Zachwyca zarówno ze względu na piękno natury, jak i zjawiskową architekturę.

Kazimierz Dolny

Ponoć rynek w Kazimierzu Dolnym jest najczęściej wybieranym polskim miejscem na ślubne plenery. W mieście znajduje się nawet ławeczka zakochanych! To doskonałe miejsce na spędzenie romantycznego weekendu, rocznicy ślubu lub randki pod gołym niebem.

Polska skrywa wiele romantycznych zakątków, które warto odwiedzić we dwoje. Jakie urokliwe miejsca znajdują się w Twojej okolicy?

fot. Pexels

4.6/5 - (30)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore