Najpopularniejsze dni na zaręczyny

Najpopularniejsze dni na zaręczyny

Podjęcie decyzji dotyczącej daty zaręczyn leży z reguły po stronie przyszłego Pana Młodego. Jest wielu zwolenników i przeciwników wybierania na dzień oświadczyn jednej z pozycji na liście popularnych dat. Jakie święta najczęściej skutkują rosnącą liczbą przyszłych Par Młodych? Poznaj najpopularniejsze dni na zaręczyny!

najpopularniejsze dni na zaręczyny

Najpopularniejsze dni na zaręczyny

Walentynki – 14 lutego

Święto zakochanych sprzyja miłosnym wyznaniom. Wszechobecny romantyczny nastrój, wszędzie mnóstwo zakochanych par, gorąca atmosfera… Nic dziwnego, że tak wielu panów decyduje się tego dnia na tak ważny krok.

Święta Bożego Narodzenia – 24-26 grudnia

Święta to radosny czas, w którym jest coś magicznego. To doskonała okazja, by wyznać swoim bliskim, jak bardzo są dla nas ważni. Dlatego też wielu mężczyzn wręcza wtedy swoim wybrankom pierścionki zaręczynowe. W święta można celebrować ten wyjątkowy moment w gronie najbliższych.

Sylwester – 31 grudnia

Wielkie odliczanie do Nowego Roku i… nowego etapu w życiu! Wielu parom młodym fajerwerki na niebie kojarzą się także z fajerwerkami w sercach, gdy wspominają swoje sylwestrowe zaręczyny. Dzięki oświadczynom w Sylwestra żegnają Stary Rok jako „dziewczyna” i „chłopak” i wchodzą w Nowy Rok jako narzeczeństwo.

Te trzy święta to najpopularniejsze dni na zaręczyny. Panowie decydują się na oświadczyny także przy okazji różnych innych wydarzeń – wakacji, rocznic, koncertów, ale także w inne dni, które stają się prywatnymi świętami dla poszczególnych par.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).