Najpopularniejsze dni na zaręczyny

Najpopularniejsze dni na zaręczyny

Podjęcie decyzji dotyczącej daty zaręczyn leży z reguły po stronie przyszłego Pana Młodego. Jest wielu zwolenników i przeciwników wybierania na dzień oświadczyn jednej z pozycji na liście popularnych dat. Jakie święta najczęściej skutkują rosnącą liczbą przyszłych Par Młodych? Poznaj najpopularniejsze dni na zaręczyny!

najpopularniejsze dni na zaręczyny

Najpopularniejsze dni na zaręczyny

Walentynki – 14 lutego

Święto zakochanych sprzyja miłosnym wyznaniom. Wszechobecny romantyczny nastrój, wszędzie mnóstwo zakochanych par, gorąca atmosfera… Nic dziwnego, że tak wielu panów decyduje się tego dnia na tak ważny krok.

Święta Bożego Narodzenia – 24-26 grudnia

Święta to radosny czas, w którym jest coś magicznego. To doskonała okazja, by wyznać swoim bliskim, jak bardzo są dla nas ważni. Dlatego też wielu mężczyzn wręcza wtedy swoim wybrankom pierścionki zaręczynowe. W święta można celebrować ten wyjątkowy moment w gronie najbliższych.

Sylwester – 31 grudnia

Wielkie odliczanie do Nowego Roku i… nowego etapu w życiu! Wielu parom młodym fajerwerki na niebie kojarzą się także z fajerwerkami w sercach, gdy wspominają swoje sylwestrowe zaręczyny. Dzięki oświadczynom w Sylwestra żegnają Stary Rok jako „dziewczyna” i „chłopak” i wchodzą w Nowy Rok jako narzeczeństwo.

Te trzy święta to najpopularniejsze dni na zaręczyny. Panowie decydują się na oświadczyny także przy okazji różnych innych wydarzeń – wakacji, rocznic, koncertów, ale także w inne dni, które stają się prywatnymi świętami dla poszczególnych par.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz