Niebanalny ślubny prezent? Projekt wymarzonego domu!

Niebanalny ślubny prezent? Projekt wymarzonego domu!

Ślub jest bez wątpienia bardzo ważnym dniem dla niemal każdej pary młodej, która marzy o tym, aby był on po prostu idealny. W związku z tym dba o najdrobniejsze szczegóły, by nadać całej uroczystości wyjątkowego charakteru. Ten dzień ma być przecież dokładnie taki, jak sobie wymarzyli. Warto więc na prezent ślubny wybrać coś szczególnego, by sprawić młodej parze mnóstwo radości. Wyjątkowy i trafiony ślubny prezent? Projekt wymarzonego domu!

Aplikacja wesele z klasą

Projekt domu w roli prezentu ślubnego – niebanalny i praktyczny

Spora część nowożeńców planuje kupno własnego mieszkania, bądź budowę wymarzonego domu. W obu przypadkach jest to niemała inwestycja, która najczęściej wiąże się z kredytem. Jednak coraz więcej osób docenia zacisze oraz uroki własnego domu. Ucieka więc z zatłoczonych miast na jego obrzeża, by cieszyć się spokojem oraz większa swobodą. W związku z tym, wiele młodych par decyduje się na budowę wymarzonego gniazdka, a zwłaszcza ci, którzy posiadają własną działkę.

Oferty promowane

O zaletach mieszkania we własnym domu można by dużo pisać, choć i są tacy, którzy zdecydowanie wolą miejską przestrzeń oraz mieszkanie w bloku. Niemniej jednak, budując własny dom ma się wpływ na to, jak on będzie wyglądał. Ma się możliwość stworzenia wymarzonego lokum, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, wymagań i preferencji pod każdym względem. Niestety wiąże się to nie tylko z dużym wydatkiem, ale również formalnościami, które trzeba dopełnić, co dodatkowo rozkłada się jeszcze w czasie. Niemniej jednak warto podjąć ten trud. Dlatego też wspierając parę młodą w tej inwestycji, można w prezencie ślubnym podarować im projekt ich wymarzonego domu.

Ten niebanalny prezent z pewnością będzie stanowił dla nich nie lada zaskoczenie, ale wywoła również ogromną radość, a także łzy wzruszenia. Bez projektu domu nie rozpocznie się jego budowa. Stanowi on też pewien wydatek. Dając go w prezencie nieco odciążamy finansowo parę młodą oraz okazujemy im nasze wsparcie i dajemy wyraz temu, jak bardzo zależy nam na ich szczęściu.

Projekt wymarzonego domu jest niezwykle praktycznym prezentem, który z całą pewnością ucieszy nowożeńców. Najbliżsi przyjaciele czy rodzina starają się w prezencie ślubnym dać coś szczególnego i oryginalnego, co będzie stanowiło pamiątkę na lata. Wybór odpowiedniego prezentu często stanowi nie lada wyzwanie – co będzie łączyło w sobie wyjątkowość i użyteczność, a do tego sprawi radość? Projekty domów MG Projekt to idealne rozwiązanie, spełniające wszystkie te kryteria.

Pexels

Projekt domu – prezent od serca dający mnóstwo możliwości personalizacji

Projekt wymarzonego domu jest niezwykle trafionym prezentem ślubnym, ponieważ daje wiele możliwości jego personalizacji, a więc dostosowania do potrzeb i preferencji pary młodej, tak by tworzył idealną przestrzeń do wspólnego życia, które właśnie rozpoczęli. Pozwala określić nie tylko kubaturę budynku, rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń, ale również rodzaj materiałów użytych do jego budowy i wykończenia wraz z kosztem jego realizacji. Dzięki temu ma się wpływ na wygląd i parametry techniczne wymarzonego domu, co pozwala stworzyć funkcjonalną i niezwykle komfortową przestrzeń zaaranżowaną według indywidualnych upodobań. Jest to również okazja, by podarować sobie nieco luksusu:

  • uwzględnić w sypialni miejsce na garderobę, czy też połączenie jej z łazienką,
  • zaplanować duży taras połączony z kuchnią i jadalnią,
  • wyodrębnić miejsce na siłownię, pracownię, warsztat,
  • zaplanować salę kinową.

Możliwości jest naprawdę wiele – kwestia osobistych wymagań.

Projekt wymarzonego domu – prezentem ślubnym bez ryzyka

Decydując się na ten oryginalny prezent ślubny w postaci projektu wymarzonego domu dla pary młodej, nie ponosimy żadnego ryzyka. W przypadku kiedy nie trafimy w gust i wymagania nowożeńców, zawsze istnieje możliwość dokonania zmian, bądź też wymiany na inny. W związku z czym, nawet jeśli nie uda nam się wszystkiego zaplanować zgodnie z oczekiwaniami pary młodej, to i tak prezent będzie udany.

Oczywiście zakup projektu wymarzonego domu dla małżonków można z nimi skonsultować, ale wówczas przestanie być niespodzianką, która z pewnością będzie dla nich niemałym zaskoczenie. Poza tym, aranżacja przestrzeni z myślą o nowożeńcach będzie stanowiła ciekawe doświadczenie oraz sprawi dużą frajdę tym, którzy na podarowanie takiego prezentu się skuszą. Z kolei obdarowani mogą dostrzec rozwiązania, o których by nie pomyśleli, a które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Prezent ślubny w postaci wymarzonego domu stanowi więc idealną propozycję na niezwykle oryginalny upominek i wspaniałą pamiątkę na lata. Pozwala w sposób szczególny podkreślić to, jak bardzo bliscy naszemu sercu są świeżo upieczeni małżonkowie oraz dać wyraz swojego wsparcia. Jest to doskonały sposób na okazanie, jak bardzo zależy nam na ich wspólnym szczęściu. Ponadto, projekt wymarzonego domu dla pary młodej jest prezentem praktycznym, z którego na pewno będą zadowoleni. Choć prezent nie musi być użyteczny,by sprawił radość, to w tym przypadku stanowi doskonałą inwestycję w przyszłe życie nowożeńców.

4.5/5 - (17)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore