Nowy wymiar zabaw weselnych! Zobacz, co potrafi Happywed

Nowy wymiar zabaw weselnych!  Zobacz, co potrafi Happywed

Nie da się ukryć, że rok 2020 nie był łaskawy ani dla zakochanych planujących swój ślub, ani dla pracowników branży rozrywkowej. Chcemy jednak dołożyć wszelkich starań, aby nadchodzący sezon był okazją do odbicia sobie wszelkich nerwów, stresów i poniesionych strat. HAPPYWED zainspiruje i wesprze Cię w każdej weselnej działalności, której się podejmiesz, bez względu na to, kim jesteś. Pokażemy Ci nowość wśród atrakcji weselnych, która odczaruje pandemiczną rzeczywistość w 2021 roku. Nie wierzysz? Przekonaj się!

Aplikacja wesele z klasą

Poznaj HAPPYWED, zabawy weselne na smartfona, które w nowoczesny sposób bawią oraz integrują wszystkich gości. Każda impreza, czy to wesele, wieczór panieński lub jubileusz, może mieć własny, niepowtarzalny zestaw atrakcji. Jego wielką zaletą jest możliwość personalizowania i dostosowywania do potrzeb klienta. Oznacza to, że w przypadku wesel, Pary Młode mogą dobrać ulubioną kolorystykę, motyw przewodni, pytania do konkursów i quizów oraz własne materiały do filmów i pokazów. HAPPYWED gwarantuje wyjątkową oryginalność, dzięki której przyjęcie będzie dla gości szczególnym przeżyciem, stworzonym pod ich indywidualne potrzeby.

Oferty promowane

zabawy weselne dla gości
HappyWed

Nowoczesna i oryginalna nowość

Wśród atrakcji HAPPYWED znajdziesz ciekawe quizy i konkursy, które pomogą gościom poznać historię związku, rodzinne anegdoty, czy zaskakujące fakty. Do dyspozycji są również takie zabawy jak głosowania i karaoke, które pomagają uczestnikom przełamać pierwsze lody i lepiej się poznać. Ich głównym zadaniem jest pobudzanie i motywowanie do inicjowania rozmów, tańców oraz innych interakcji. Ponadto HAPPYWED oferuje dostęp do informacji organizacyjnych, takich jak planowany przebieg wesela i menu z uwzględnieniem alergenów. Tym sposobem Młoda Para ma możliwość stworzenia multimedialnych podziękowań i konkursów, jakich nie było jeszcze na żadnym innym weselu.

Dostęp do tych wszystkich atrakcji weselnych jest bardzo prosty, ponieważ zapewniany przez smartfon. Każdy gość ma więc własny, dobrze sobie znany kontroler, który daje mu możliwość brania udziału w zabawie. Niepotrzebne są więc drogie i trudne w obsłudze akcesoria ani asystenci wyjaśniający sposób korzystania. Wszystko jest dziecinnie proste oraz intuicyjne. Zapytaj o HAPPYWED swojego DJ’a, wodzireja lub konsultanta ślubnego.

nowoczesne zabawy weselne dla dzieci
HappyWed

Nie strać kontroli, a nie stracisz pieniędzy

Jako DJ lub wodzirej spinasz wszystkie aspekty wesela w jedną wspaniałą imprezę. Nie możesz sobie pozwolić na niedbalstwo i nieuwagę. Bo to właśnie Twoja praca decyduje o opinii gości na temat jakości zabawy, a także o ich wspomnieniach. Nie chcesz zawieść ani Młodej Pary, ani siebie, bo dobrze wiesz, że zła sława nie przysparza klientów. Zasługujesz więc na rozwiązanie, które pomoże Ci nie stracić kontroli nad żadnym weselem i profesjonalnie obsłużyć uczestników każdej imprezy.

Kluczem do sukcesu są wyjątkowe i nowoczesne atrakcje HAPPYWED, którymi uzupełnisz swój repertuar zabaw oraz gier. Dostęp do nich daje zwykły smartfon, który posiada każdy uczestnik wesela. Nie musisz więc inwestować w drogie akcesoria i martwić się, że goście nie będą umieć ich używać. Dzięki własnym telefonom komórkowym wezmą udział w personalizowanych quizach, konkursach, loteriach czy karaoke. Będą też mogli robić oryginalne i wyjątkowe zdjęcia, którymi swobodnie wymienią się podczas zabawy lub po jej zakończeniu.

Integracja oraz tworzenie wyjątkowych wspomnień to jednak nie wszystko. Wśród nowoczesnych atrakcji weselnych HAPPYWED znajdują się też funkcje organizacyjne, dzięki którym pomożesz Parze Młodej zadbać o doinformowanie gości. W łatwy sposób udostępnisz im plan imprezy, menu oraz szczegóły planowanych zabaw. W szczególności możesz liczyć na sympatię rodziców, którzy szczerze podziękują Ci za zabawy zorganizowane dla najmłodszych weselników. W obliczu tylu ciekawych i zajmujących atrakcji nikt na weselu nie pozostanie obojętny. Skoro zatem będziesz dysponować tak bogatym repertuarem zabaw, po co komukolwiek jakieś dodatkowe atrakcje?

nowoczesne zabawy na wesele
HappyWed

Poznaj PhotoBoxa

Do dyspozycji masz też PhotoBoxa, którego czasem nazywamy fotobudką 2.0. Wykorzystanie nowoczesnych technologii mobilnych sprawia, że narzędzie to ma wszystkie zalety klasycznej fotobudki, jednak eliminuje irytujące wady oraz zapewnia szereg dodatkowych funkcji. W efekcie dysponujesz oryginalnym narzędziem, które z powodzeniem zastąpi klasyczną fotobudkę.

PhotoBoxa możesz zdalnie włączać i wyłączać, a także tymczasowo udostępniać wybrane zabawy konkretnym gościom oraz animować atrakcje dla najmłodszych. Dzięki technologii, którą wykorzystuje, możesz także skanować kody QR z telefonu, sterować zdalnym wyzwalaczem, wybierać ciekawe tła do zdjęć bez tzw. green-screena i korzystać z filtrów.

Zabawa z PhotoBoxem jest bardzo prosta i nie wymaga pomocy asystenta oraz używania niszczących się i mało higienicznych akcesoriów. Ponadto, w przeciwieństwie do klasycznych fotobudek jest to urządzenie mniejsze, bardziej finezyjne i poręczne w montażu oraz demontażu. Z pewnością wszystkim przypadnie do gustu.

Jeśli zainteresował Cię HAPPYWED i chcesz dowiedzieć się o nim więcej, to zapraszamy do udziału w nieodpłatnym webinarze już 12 stycznia 2021 roku.

Artykuł powstał przy współpracy z HappyWed.

4.6/5 - (35)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore