• Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą

Odliczanie dni do ślubu i planer ślubny w twoim telefonie? Sprawdź naszą aplikację mobilną dla par młodych!

Odliczanie dni do ślubu i planer ślubny w twoim telefonie? Sprawdź naszą aplikację mobilną dla par młodych!

Przygotowania do ślubu, chociaż dość stresujące, są jednak niezwykle pięknym i emocjonującym okresem w życiu wszystkich przyszłych małżonków. Odliczanie dni do ślubu niesie za sobą przyjemną ekscytację, dlatego codziennie warto sprawdzić, ile dni do tego wielkiego dnia pozostało, ponieważ czas ten mija tak szybko. Aplikacja mobilna portalu “Wesele z klasą” pozwoli wam nie tylko odliczać czas do ślubu, ale też planować wszelkie zadania w znacznie łatwiejszy sposób! 

Duża ilość obowiązków i spraw do dopilnowania w tym szczególnym okresie przygotowań do ślubu często sprawia, że czujemy się nieco zagubieni. Aby ten czas stał się przyjemnym wyzwaniem, był łatwiejszy i pozbawiony zbędnego stresu, warto sobie w tym pomóc za pośrednictwem różnych prostych narzędzi. Jednym z nich jest właśnie aplikacja mobilna dla par młodych, którą oddajemy w wasze ręce! Wszystko po to, by jeszcze bardziej cieszyć się procesem przygotowań do wesela. Dzięki niej na pewno nie zapomnicie o żadnych szczegółach.

Jeśli zastanawiasz się, jak powinna wyglądać organizacja wesela krok po kroku, od czego zacząć i w jakiej kolejności załatwiać wszelkie formalności, to z pewnością przyda ci się prawdziwe wsparcie. Wyobraź sobie, że w każdej chwili masz pod ręką wygodną listę obowiązków i spraw do dopilnowania przed ślubem i weselem. Brzmi świetnie, prawda?

planer ślubny odliczanie dni do ślubu na telefonie

Zobacz także: Szukasz idealnej sali weselnej, która spełni wszystkie twoje oczekiwania? Sprawdź w naszym katalogu firm!

Planer ślubny w telefonie? Tak, to możliwe!

Wiele par młodych, aby mieć pewność, że nie zapomną o żadnych szczegółach w trakcie przygotowania do ślubu, wspomaga się różnego typu notatnikami czy kalendarzami. Taki papierowy planer ślubny jest bardzo przydatny, aczkolwiek nie w każdej sytuacji wygodny. Musimy nosić go zawsze przy sobie, aby móc zajrzeć do potrzebnych zapisków. Jeśli panna młoda ma go w swojej torebce, to pan młody, będący w zupełnie innym miejscu niż ukochana, nie będzie mógł z niego skorzystać. A przecież wszystko może być znacznie łatwiejsze… Planer ślubny w postaci aplikacji mobilnej to zatem rozwiązanie idealne!

Nasza bezpłatna aplikacja “Planer ślubny – odliczanie dni do ślubu” zawiera przydatną listę zadań dla każdej pary młodej. Obowiązki te podzielone są na etapy, według których warto podchodzić do organizacji ślubu i wesela. Lista ta została przygotowana we współpracy z tysiącami par młodych i firm weselnych, aby finalny efekt był maksymalnie praktyczny.  Dzięki temu możesz mieć pewność, że nic cię nie zaskoczy! Co ważne, każdy użytkownik może modyfikować listę zadań i etapy tak, aby spełniały jego oczekiwania. W końcu to wasz ślub, jedyny w swoim rodzaju! Co więcej, przy niektórych zadaniach umieściliśmy dodatkowe linki do bazy usługodawców lub pliki z pytaniami, które warto im zadać przed podpisaniem umowy.

kalkulator odliczanie dni do ślubu na telefonie

Zobacz także: Galeria zdjęć z inspiracjami ślubnymi i weselnymi, które skradną twoje serce!

Aplikacja ślubna, dzięki której wszystko stanie się łatwiejsze

Nie musisz się już zastanawiać, jak zorganizować wesele bez stresu – z pomocą aplikacji mobilnej pozbędziesz się obaw, że o czymś zapomnisz. W każdej chwili możesz kontrolować etapy przygotowań do uroczystości i zweryfikować, które z nich jeszcze wymagają twojej uwagi. Nasza aplikacja to nie tylko planer ślubny, ale także szereg innych ciekawostek, które sprawią, że przygotowania będą jeszcze bardziej wzruszające, przyjemne, a nawet… zabawne! W aplikacji każdego dnia znajdziesz ciekawe cytaty, informacje i porady dopasowane do czasu pozostałego do ślubu. Może akurat dziś powinniście świętować dzień przytulania albo udać się na przymiarki sukni ślubnej? Dzięki twojej aplikacji z pewnością ci to nie umknie.

Odliczanie do ślubu w wyjątkowym stylu

Warto myśleć o miłości i wyznaczonej dacie ślubu każdego dnia. Możesz robić to w niezwykle efektowny sposób, korzystając z praktycznych widgetów z aplikacji ślubnej! Po prostu ustaw widget na ekranie swojego telefonu, a zobaczysz w nim wasze imiona, liczbę pozostałych do ślubu dni oraz ciekawy cytat, dostosowany do danego dnia. W aplikacji znajdziesz mnóstwo pięknych, oryginalnych wzorów widgetów na każdą okazję, które możesz ustawić na swoim telefonie. Spodobają się zarówno pannom młodym, jak i panom młodym!

Pobierz teraz aplikację ślubną na swój telefon za darmo!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu