Pomysły na oryginalne zaręczyny

Pomysły na oryginalne zaręczyny

2001

Nie ma jednego pomysłu na idealne zaręczyny. Każda para jest inna, a moment oświadczyn jest niezwykle indywidualną kwestią. Nie zdradzimy więc gotowych pomysłów na zaręczyny, ale podpowiemy, jak na nie wpaść!

oryginalne zaręczyny

Pomysły na oryginalne zaręczyny

Zaręczyny z pasją w tle

Wspólne hobby w związku bardzo zbliża i jest też doskonałą inspiracją na oświadczyny. Chodzicie razem na siłownię? Klęknij podczas wykonywania ćwiczeń! Trenujecie na basenie? Zanurkuj i wynurz się z pierścionkiem! Lubicie czytać? Zacytuj fragment Waszej ulubionej książki! Wykorzystanie wspólnej pasji uatrakcyjni zaręczyny i sprawi, że będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wasze specjalne miejsce

Każda para ma miejsca, będące im szczególnie bliskie. Park, w którym po raz pierwszy się pocałowaliście, restauracja, do której chodziliście dawniej na randki, miejsce, w którym wyznaliście sobie uczucia…. Może staną się miejscem Waszych zaręczyn?

Wydarzenia specjalne

Wybieracie się na koncert ulubionego zespołu lub ważny mecz Waszej drużyny? Jeśli marzysz o oświadczynach przed większą publiką i gromkich brawach, gdy z ust Twojej ukochanej padnie słowo „TAK”, zorganizuj zaręczyny podczas tego typu wydarzenia!

Zainspiruj się naszymi wskazówkami i znajdź swój pomysł na oryginalne zaręczyny!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).