• Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą

Pomysły na oryginalne zaręczyny

Redakcja
Pomysły na oryginalne zaręczyny

Nie ma jednego pomysłu na idealne zaręczyny. Każda para jest inna, a moment oświadczyn jest niezwykle indywidualną kwestią. Nie zdradzimy więc gotowych pomysłów na zaręczyny, ale podpowiemy, jak na nie wpaść!

Pomysły na oryginalne zaręczyny

Zaręczyny z pasją w tle

Wspólne hobby w związku bardzo zbliża i jest też doskonałą inspiracją na oświadczyny. Chodzicie razem na siłownię? Klęknij podczas wykonywania ćwiczeń! Trenujecie na basenie? Zanurkuj i wynurz się z pierścionkiem! Lubicie czytać? Zacytuj fragment Waszej ulubionej książki! Wykorzystanie wspólnej pasji uatrakcyjni zaręczyny i sprawi, że będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wasze specjalne miejsce

Każda para ma miejsca, będące im szczególnie bliskie. Park, w którym po raz pierwszy się pocałowaliście, restauracja, do której chodziliście dawniej na randki, miejsce, w którym wyznaliście sobie uczucia…. Może staną się miejscem Waszych zaręczyn?

Wydarzenia specjalne

Wybieracie się na koncert ulubionego zespołu lub ważny mecz Waszej drużyny? Jeśli marzysz o oświadczynach przed większą publiką i gromkich brawach, gdy z ust Twojej ukochanej padnie słowo „TAK”, zorganizuj zaręczyny podczas tego typu wydarzenia!

Zainspiruj się naszymi wskazówkami i znajdź swój pomysł na oryginalne zaręczyny!

fot. Pexels

Oceń artykuł

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet