Panna Młoda w ciąży: jak zorganizować ślub i wesele?

Panna Młoda w ciąży: jak zorganizować ślub i wesele?

Przygotowania do ślubu i wesela potrafią być stresujące i zajmować naprawdę dużo czasu. Wymagają sporego zaangażowania i dla wielu Panien Młodych jest to bardzo intensywny okres. Może on stanowić szczególne wyzwanie dla par, które spodziewają się dziecka. Ciąża to przecież czas pełen przygotowań do przyjścia na świat nowego członka rodziny. Jak to wszystko pogodzić i zorganizować?

panna młoda w ciąży

Panna Młoda w ciąży: jak zorganizować ślub i wesele?

Poproście o wsparcie

Wiele Panien Młodych bierze na swoje barki całą organizację ślubu i wesela. Prawda jest taka, że nawet we dwoje trudno jest nad wszystkim zapanować! Podzielcie zadania między sobą, a jeśli zauważycie taką potrzebę, poproście o pomoc zaufaną osobę lub zatrudnijcie profesjonalistę! Konsultant ślubny zajmie się najbardziej skomplikowanymi sprawami, a Wy będziecie mogli w pełni cieszyć się okresem narzeczeństwa i oczekiwania na dziecko! Jeśli organizujecie ślub na własną rękę, ustalcie plan działania i zaangażujcie w niego np. swoich świadków i rodziców.

Oszacujcie budżet ślubny i koszt wyprawki dla dziecka

Obie kwestie pochłoną sporą część Waszych finansów, dlatego warto wszystko sobie rozpisać i zaplanować z wyprzedzeniem. Oceńcie, ile pieniędzy przeznaczycie na organizację uroczystości i ustalcie limity na poszczególne kwestie. Podczas domykania kolejnych spraw, kontrolujcie wcześniejsze ustalenia.

Dopasujcie uroczystość do swojego stanu

Huczna impreza pełna atrakcji jest bardzo angażująca od strony organizacyjnej. Jeśli chcecie uniknąć dodatkowych stresów, zaplanujcie uroczystość „na luzie”, by tego dnia czuć się swobodnie i szczęśliwie. Bardziej kameralne wesele to także sposób na to, by nieco zaoszczędzić i nie martwić się dodatkowo o budżet ślubny.

Pamiętajcie o odpoczynku

To niezwykle ważne, by w całym tym zamieszaniu nie zapomnieć o sobie! W ciągu dnia zadbajcie o chwile dla siebie, pamiętając o swoim zdrowiu! Stres potrafi bardzo negatywnie wpływać na samopoczucie, dlatego warto pomyśleć o czymś, co ukoi nerwy i pozwoli cieszyć się każdym dniem.

Potraktujcie ciążę jako atut

Przy wyborze sukni ślubnej, warto podkreślić kobiece walory ciała, by móc pochwalić się kształtnym brzuszkiem i wyeksponować biust. Kreacje dla kobiet w stanie błogosławionym dodatkowo zapewniają komfort w trakcie zabawy. Pamiętajcie też o ładnych, wygodnych butach! Nie warto spieszyć się z dopasowywaniem sukni, bowiem trudno określić, jak duży będzie brzuszek w dniu ślubu.

Zadbajcie o odpowiednie menu

Jest kilka dań, niewskazanych dla kobiet w ciąży. Warto o tym pamiętać, planując weselne menu! Ciekawym rozwiązaniem jest także zamówienie usługi barmana, który przygotuje smaczne bezalkoholowe napoje dla Panny Młodej.

Jesteś przyszłą Panną Młodą w ciąży? Daj znać, jak przygotowujesz się do ślubu i wesela!

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).