• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Perfekcyjna bielizna na noc poślubną – jak ją wybrać?

Perfekcyjna bielizna na noc poślubną  – jak ją wybrać?

Każda panna młoda ma na głowie mnóstwo spraw związanych ze ślubem i weselem, co oczywiste. Ale czy wiesz, że przygotowania przyszłej mężatki nie kończą się na dniu, w którym powie sakramentalne „tak”? O nie! Po weselu (a często też poprawinach) są jeszcze inne kwestie okołoślubne, np. noc poślubna. A odpowiednia bielizna na noc poślubną to w tym przypadku podstawa! 

Oczywiście noc poślubna będzie niezapomniana niezależnie od tego, jak się potoczy. Jeśli jednak zależy ci na tym, by była zmysłowa i wyjątkowa, zadbaj o to, by prezentować się doskonale, gdy już opadnie na ziemię wymarzona suknia ślubna księżniczka czy rybka. Czy to jednak możliwe? Oczywiście! 

Zobacz także: Czym były pokładziny i dlaczego powinniśmy cieszyć się, że ta tradycja już zniknęła? Przekonajcie się sami!

Bielizna na noc poślubną – jaką wybrać?

Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że czasy się zmieniły, a wraz z nimi ślubne i poślubne zwyczaje! Strój na noc poślubną nie jest już białymi szerokimi pantalonami i gorsetem. Teraz jest to seksowna bielizna, którą możesz (i powinnaś!) zawsze dobrze dopasować do siebie. Warto w tym celu wybrać się do specjalistki, która pokaże ci, jak dobrać stanik. Dzięki temu będziesz czuć się wygodnie i zmysłowo, a wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Oczywiście warto pamiętać, że to wyjątkowa bielizna – noc poślubna jest przecież jedyna i niepowtarzalna. Ale to nie oznacza, że masz poświęcać swój komfort i swobodę ruchów. Wybierz więc strój, który będzie seksowny, ale nie przytłoczy cię. Powinnaś czuć się wygodnie i pięknie, nie martwić się o wpadki czy o wpijanie materiału.

Jeśli chodzi o kolor, to choć to noc poślubna, bielizna wcale nie musi być biała! Ba! Jak już czytałaś wyżej – czasy się zmieniły. Obecnie noc poślubna wcale nie musi być zaraz po ślubie. Serio! Wiele par młodych po emocjach ślubu i wesela woli się po prostu wyspać, a małżeństwo scementować następnej nocy lub nawet podczas podróży poślubnej. Do ślubu więc możesz mieć zupełnie inną bieliznę, białą lub cielistą, delikatną, a przede wszystkim wygodną. Bielizna do ślubu nie ma na celu rozpalać namiętności. Nie! Ona ma być estetyczna i komfortowa. Dlatego nie zawsze pończochy ślubne będą dobrze wyglądać w noc poślubną, choć w zestawie z butami i suknią będą prezentować się doskonale.

Te pary młode, które mają siłę i chęci na romantyczne uniesienia po ślubie, nie muszą jednak się martwić. Panna młoda zawsze może specjalnie przebrać się i zdjąć z siebie cieliste majtki i stanik, by zastąpiła je zmysłowa koszulka na noc poślubną. A skoro o tym mowa… 

Biała bielizna na noc poślubną
Envato

Seksowny strój na noc poślubną – z czego powinien się składać?

Bielizna na noc poślubną, jak już pisaliśmy, powinna być dobrze dopasowana. Źle dobrana będzie się wpijać lub opadać, podkreśli mankamenty, sprawi, że będziesz czuć się niekomfortowo. Warto też zadbać o to, by materiał (zwykle koronka) był miękki i delikatny dla skóry. Z czego jednak powinna się składać taka idealna bielizna? Noc poślubna jest wyjątkowa, więc na pewno warto to podkreślić strojem, ale… z klasą! Nie stawiaj na przebieranki. Niech bielizna jest bardzo zmysłowa i erotyczna, ale nie wulgarna czy przeciwnie – zabawna. 

Oczywiście podstawą jest zestaw. Nigdy nie dobieraj elementów osobno tylko dlatego, że wyglądają podobnie, ale z tego wolisz stanik, a z tego figi. To zawsze rzuca się w oczy. A więc komplet! Ale jaki? Same rodzaje biustonoszy potrafią przyprawić o zawroty głowy niejedną osobę, jak je więc dobrać? 

Przede wszystkim do siebie – swoich upodobań i do kształtu oraz rozmiaru swojego biustu. Najlepiej więc mierzyć i sprawdzić, jaki krój będzie wyglądać najseksowniej! Inną opcją jest też… koszulka na noc poślubną. Taka koszulka może być dopasowana, by podkreślić smukłą talię, lub przeciwnie – by dodać swobody ruchów i zatuszować zbędne fałdki w okolicy brzucha. Jedno jest pewne: taka koszulka zdecydowanie podkreśli wyjątkowość wydarzenia, bo w przeciwieństwie do biustonosza jest to strój na noc poślubną lub po prostu… do sypialni, a nie na co dzień. 

Do tego oczywiście… figi lub stringi. Tu też ważny jest twój komfort – wybierz po prostu to, co wolisz. W przypadku majtek bielizna na noc poślubną zawsze jest seksowna! Całość możesz uzupełnić o pończochy. Najlepiej nie samonośne, ale ekskluzywne, unieruchomione na pasie do pończoch. To zrobi wrażenie na każdym nowożeńcu! 

Bielizna na noc poślubną z różowymi elementami
Envato

Galeria zdjęć 

Jak wiesz, bielizna na każdej kobiecie będzie wyglądać inaczej, tak jak i każda noc poślubna jest inna. Dlatego warto mierzyć! A przedtem wiedzieć, co jest w twoim stylu… Zaczerpnij inspiracji z poniższej galerii zdjęć. 

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu