Planer ślubny 📱 – organizer ślubny online krok po kroku

Planer ślubny 📱 – organizer ślubny online krok po kroku

Przygotowania do ślubu, chociaż dość stresujące, są pięknym i pełnym pozytywnych emocji okresem w życiu przyszłych małżonków. Niemniej planowanie wesela to zwykle spore wyzwanie ze względu na ilość spraw i zadań, których należy dopilnować, aby uroczystość przebiegła dokładnie tak, jak marzyliście. Niezależnie od tego, czy będzie to kameralne przyjęcie czy huczna impreza, jako przyszła para młoda 👰🤵, musicie wykazać się dobrymi zdolnościami organizatorskimi, dużymi pokładami cierpliwości i sporą ilością wolnego czasu. Od czego zatem rozpocząć weselne przygotowania? Pobierzcie na swoje telefony 📱 nasz planer ślubny i krok po kroku zaplanujcie swój wielki dzień!

Aplikacja wesele z klasą

Dlaczego organizer ślubny online będzie lepszy niż papierowy?

Planer ślubny online 📱 stanowi dla par młodych najwygodniejsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązanie. Dostęp do niego jest możliwy w każdej chwili, co ułatwia narzeczonym stałe korzystanie ze wszystkich jego funkcji.

Taka interaktywna forma organizera ślubnego jest znacznie bardziej czytelna, przystępna i elastyczna. Planer ślubny, oferowany przez portal Wesele z klasą, możecie dostosować do swoich potrzeb w bardzo prosty sposób. Dzięki jego pomocy będziecie w stanie zaplanować idealny ślub i wesele, bez konieczności poświęcania na to mnóstwa czasu.

Planer ślubny, dzięki któremu organizacja wesela staje się łatwiejsza!

Nie musicie się już zastanawiać, jak zorganizować swoje wesele – z pomocą naszej aplikacji mobilnej pozbędziecie się obaw, że o czymś zapomnicie. W każdej chwili możecie kontrolować etapy przygotowań do uroczystości i zweryfikować, które z nich wymagają waszej uwagi. Nasza aplikacja 📱 to nie tylko planer weselny, ale także szereg innych ciekawostek, które sprawią, że wasze przygotowania do wesela będą jeszcze bardziej wzruszające, przyjemne, a nawet… zabawne 💕! Z pomocą planera ślubnego nic nie umknie waszej uwadze.

Planer ślubny – odliczanie dni do ślubu w wyjątkowym stylu

Odliczanie dni do ślubu ⏳ niesie za sobą przyjemną ekscytację, dlatego warto codziennie sprawdzać, ile dni pozostało do tego wielkiego wydarzenia w waszym życiu. Czas ten mija bowiem naprawdę bardzo szybko. Zresztą sami wkrótce się o tym przekonacie 🙂.

Planer ślubny online portalu „Wesele z klasą” pozwala robić to w niezwykle efektowny sposób, korzystając z praktycznych widgetów dostępnych w aplikacji ślubnej! Nasz organizer ślubny to prawdziwa skarbnica pięknych i oryginalnych wzorów widgetów na każdą okazję. Jesteśmy przekonani, że spodobają się one zarówno pannom 👰, jak i panom młodym 🤵!

Ustaw widget na ekranie swojego telefonu, a zobaczysz w nim wasze imiona, liczbę dni pozostałych do ślubu oraz cytat, dostosowany do danego dnia. Może akurat dziś powinniście świętować Dzień Przytulania albo udać się na przymiarki sukni ślubnej? W aplikacji mobilnej 📲 każdego dnia znajdziecie ciekawe cytaty, informacje i porady dopasowane do etapu przygotowań, na którym właśnie jesteście.

Czego życzyć Parze Młodej? Te życzenia ślubne mogą Was zainspirować!

Planer ślubny – jakie funkcjonalności posiada organizer ślubny online?

Odliczanie dni do ślubu, a także możliwość dopasowywania widgetów to tylko nieliczne z funkcjonalności, jakie oferuje nasz planer ślubny. Co jeszcze możecie znaleźć w aplikacji i w czym może pomóc wam organizer ślubny online? O tym poniżej!

➡Pobierz organizer ślubny już teraz!

Planer ślubny dostępny na Android znajdziesz tutaj:

odliczanie dni do ślubu w Google Play

Organizer ślubny dostępny na iOS znajdziesz tutaj:

odliczanie dni do ślubu w App Store

Firmy weselne – twoi usługodawcy zawsze pod ręką

Jeśli przeglądając katalog firm weselnych w portalu Wesele z klasą, jakaś oferta szczególnie was zainteresuje, możecie dodać konkretnego usługodawcę do waszej listy, oznaczając go jako „Ulubiona firma”. Wówczas, gdy będziecie chcieli skontaktować się z wybranym fotografem 📷, zespołem 🎷 czy salą weselną nie musicie na nowo przeglądać wszystkich ogłoszeń, wystarczy, że klikniecie w zakładkę „Ulubiona firma”, a pojawią się wam wyróżnieni wcześniej usługodawcy.

Planer ślubny umożliwia także oznaczenie firm, z którymi uda się wam nawiązać współpracę i podpisać umowę. Takie firmy w organizerze ślubnym oznaczone zostaną jako „Moje firmy” ❤.

Przysięga małżeńska w kościele i urzędzie – te teksty koniecznie musisz znać planując swój ślub!

Lista zadań, czyli planowanie wesela krok po kroku

Lista zadań 📝 to kolejna funkcjonalność, jaką oferuje organizer ślubny. Do czego może przydać się taki szczegółowy plan działania? Przede wszystkim ułatwi wam planowanie wesela krok po kroku, sprawiając, że w natłoku ślubnych obowiązków o niczym nie zapomnicie.

Zadania w organizerze ślubnym podzielone są na etapy. W zależności od tego, na którym z nich jesteście, znajdziecie tam przydatne wskazówki, na co w konkretnym momencie warto zwrócić uwagę. Jaki czas będzie odpowiedni na wybór sali weselnej, poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej 👗 czy zamówienie zaproszeń 💌? Na te i inne pytania pomoże wam znaleźć odpowiedź nasz planer ślubny.

Dostępną w organizerze ślubnym listę, możecie dowolnie modyfikować, dopasowując ją do swoich potrzeb. Jeśli zależy wam, aby jakieś zadanie usunąć z konkretnego etapu przygotowań lub przeciwnie – dodać nowe, którego nie ma na liście, możecie to w łatwy sposób zmienić.

Oprócz szczegółowej listy zadań w organizerze ślubnym znajdziecie także „ściągę” dotyczącą tego, jakie dokumenty będą wam potrzebne, jeśli planujecie ślub konkordatowy, a jakie, jeśli zdecydowaliście się na ślub cywilny.

Przy wielu zadaniach możecie natrafić także na listę pytań, która będzie pomocna w kontakcie z weselnym usługodawcą. Lista pytań jest bardzo szczegółowa i porusza wiele istotnych kwestii, związanych z planowaniem wesela. Co więcej plik z propozycjami pytań możecie pobrać jako PDF do wydrukowania lub zapisać w swoim telefonie.

Co jeszcze skrywa w sobie nasz organizer ślubny?

Oprócz szczegółowej listy zadań, dzięki której planowanie wesela z pewnością będzie dużo łatwiejsze, planer ślubny oferuje również inne, niezwykle przydatne funkcje. Jakie? Organizer weselny umożliwia stworzenie dokładnej listy gości oraz planu ułożenia stołów, przy których zasiądą weselnicy.

Organizer ślubny – lista gości weselnych

Elastyczna lista gości to następna funkcjonalność w planerze ślubnym, która umożliwia edycję i wprowadzanie dowolnych modyfikacji w obrębie weselnego spisu. Pozwala ona na dopisywanie nowych osób oraz tworzenie grup, w zależności od tego, czy zależy wam na podziale gości według ustalonych kategorii (np. rodzina, przyjaciele, znajomi) czy też nie.

Ponadto w liście zawrzeć możecie wszystkie najważniejsze dane na temat swoich gości. Jakie na przykład? Informacje o tym, który z weselników otrzymał zaproszenie i potwierdził przybycie na wesele, ale także czy któraś z zaproszonych osób posiada specjalną dietę lub będzie potrzebowała noclegu lub transportu.

W liście możecie dodać również osoby towarzyszące waszych gości oraz spersonalizowaną notatkę do każdego z nich. Gotową listę bez problemu pobierzecie w formie pliku PDF, co z kolei ułatwi m.in. kwestie związane z przygotowaniem menu weselnego, biorąc pod uwagę alergie i indywidualne diety gości, a także stworzenie winietek, czy zamówienie prezentów dla biesiadników.

Plan stołów weselnych w planerze ślubnym

Kiedy lista gości będzie już oficjalnie zamknięta, czas zdecydować o usadzeniu weselników. Plan stołów, który oferuje planer ślubny, pozwala na przypisanie gości do konkretnego stołu, przy którym planujecie, aby zasiedli. Takie profesjonalne ułożenie ułatwi z pewnością wam lub obsłudze sali weselnej rozłożenie winietek oraz będzie niezwykle pomocne w momencie serwowania menu na przykład dla wegetarian 🍽.

Więcej informacji na temat tego, jak powinna wyglądać lista gości i plan stołów weselnych znajdziecie w dedykowanym tej tematyce artykule na naszym blogu 🙂

Planer ślubny – to jeszcze nie wszystko!

W organizacji wesela bardzo istotną kwestią pozostaje właściwe rozplanowanie wydatków. Określenie budżetu, na jaki możecie sobie pozwolić, organizując ślub i wesele jest zatem kluczowe, aby w konsekwencji nieprzewidziane koszty zwyczajnie was nie zaskoczyły. W tym przypadku z pomocą również przychodzi nasz planer ślubny, a właściwie kolejna jego funkcja – budżet 💸.

Planer panny młodej – budżet weselny

Stała kontrola ślubno-weselnych wydatków i tworzenie wyliczeń pozwoli wam na określenie, ile funduszy możecie przeznaczyć na konkretne usługi na przykład garnitur ślubny, suknię 👗 czy dekoracje sali weselnej 💐. Budżet wskaże wam również, jakie koszty trzeba będzie zredukować oraz z jakich zaplanowanych wcześniej atrakcji zrezygnować.

W planerze ślubnym po określeniu całościowego budżetu i wpisaniu poszczególnych wydatków od razu zobaczycie podsumowanie wszystkich weselnych kosztów. Możecie także dodawać notatki do poszczególnych usług na przykład w celu przypomnienia o terminie zapłaty.

Planer ślubny – baza porad i inspiracji dla par młodych

Organizer panny młodej 👰 oprócz wsparcia w organizacji wesela krok po kroku stanowi również świetną bazę inspiracji i porad dla przyszłych Nowożeńców. Bezpośrednio z organizera możecie przejść na naszego bloga, w którym znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych artykułów, dotyczących nie tylko kwestii ślubno-weselnych. Tematyka bloga koncentruje się także na obszarach związanych z modą 👠, urodą 💄, stylem życia itp.

Ślubne Q&A, do którego również możecie przejść z planera, to z kolei platforma wymiany doświadczeń i wrażeń par młodych 👰🤵, planujących swoje wesele, ale i tych, które ten szczególny dzień mają już za sobą. To także doskonała baza do czerpania pomysłów i poszukiwania odpowiedzi na nurtujące was pytania.

Mamy nadzieję, że nasz ślubny organizer spełni wasze oczekiwania i pomoże w organizacji tego wyjątkowego dnia! Zacznij planowanie już teraz!

Czas na odpoczynek od planowania! Quiz dla par to doskonały sposób na odstresowanie i świetną zabawę.

Planer ślubny – jaki wybrać? Gdzie kupić organizer ślubny?

Wiele panien młodych wybiera papierowy, gotowy planer ślubny, który jest połączeniem notatnika, kalendarza i organizera. Taki planer ślubny możecie kupić m.in. w sklepach internetowych czy księgarniach 📚. O czym warto pamiętać, decydując się na takie rozwiązanie? Tradycyjna, książkowa forma planera ślubnego z pewnością ma swoje zalety, niesie jednak za sobą również wiele ograniczeń. Przede wszystkim, trudno jest mieć go pod ręką w każdej chwili, w której aktualnie go potrzebujemy. Istnieje także duże ryzyko, że organizer ślubny ulegnie zniszczeniu lub zostanie przez nas zgubiony.

Brak interaktywności, takiej książkowej formy planera ślubnego, utrudnia ponadto nanoszenie zmian i poprawek. Szablony, zestawienia i listy, które zostały zamieszczone w takim organizerze ślubnym, często nie odpowiadają również potrzebom par młodych. Natomiast pisanie ręczne jest zwykle bardziej czasochłonne i w niektórych sytuacjach po prostu niewygodne.

Koniecznie przeczytajcie, jakie komentarze na temat aplikacji mobilnej zamieszczają zadowoleni użytkownicy, którzy z pomocą naszego organizera ślubnego planowali lub planują swoje wesele. Może właśnie to przekona was do tego, aby pobrać na swoje telefony nasz ślubny planer 🤩! Nasza aplikacja app.wedding jest również dostępna w j. angielskim: wedding planner

Planer ślubny – opinie par młodych na temat naszej aplikacji ślubnej

Pary młode 👰🤵 planujące swój wielki dzień z naszą aplikacją mobilną 📱chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat jej funkcjonalności i przydatności. Oto jakie opinie można znaleźć na temat planera ślubnego:

Bardzo pomocna aplikacja mobilna, zawiera wszystko co potrzebne 😊

Bardzo ciekawa aplikacja. Dużo pomogła przy organizowaniu wesela. A do tego zawsze pod ręką.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i szybkości rozwiązania mojego problemu. Bardzo dziękuję! Od początku planowania wesela portal Wesele z klasą był dla mnie jedyną słuszną opcją dostępną wśród aplikacji i portali. Wystarczy ta apka i dodatkowy mały zeszyt na notatki, a organizacja to sama przyjemność. Bardzo polecam!

Aplikacja jest ekstra! Ma wszystkie niezbędne funkcje.

Planer ślubny stanowi super pomoc w przygotowaniach do ślubu.

Idealny organizer ślubny! Wszystko w jednym miejscu i organizacja wesela od razu staje się łatwiejsza 😊

Świetna aplikacja do planowania ślubu i wesela! Ma wszystkie potrzebne funkcje, zawiera wiele wskazówek i jest prosta w obsłudze. Polecam wszystkim 😊

4.5/5 - (43)

Marta Mataniak

Marta Mataniak

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Pasjonatka mody i najnowszych trendów także tych z branży ślubnej. Uwielbia podróżować, zwłaszcza po słonecznej Italii. Miłośniczka dobrej kuchni, lubiąca odkrywać nowe smaki. Fanka aktywności fizycznej i podcastów kryminalnych.

Więcej artykułów autora Marta Mataniak

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore