Planer ślubny 📱– organizer ślubny online krok po kroku

Uff. Szykuje się ślub, co? Sporo przed Tobą. A dokładnie 82 zadania. Tyle mamy na naszej liście zadań. Pewnie szukasz narzędzia, które pomoże Ci przejść bez stresu przez okres przygotowań i ten wielki dzień. Być może robisz to pierwszy raz i czujesz zagubienie. Spokojnie, to normalne. Aplikacja Planer Ślubny pomoże Ci ogarnąć przygotowania spokojnie i planowo. A na końcu, w ten najważniejszy dzień poczuć prawdziwą dumę. Tak. To ogarnęłam ja! (Znaczy Wy!👰🤵) Gdybym miała porównać naszą aplikację do człowieka — to taki Twój wirtualny wedding planner, tylko że za darmo!

Planer ślubny 📱– organizer ślubny online krok po kroku
Adobe Stock

Przeczytaj i oceń!

4.5/5 - (46)
Aplikacja dla par młodych Wesele z klasą

Czy wiesz, że Planerowi Ślubnemu „Wesele z klasą” zaufało już ponad 540 tysięcy par młodych? Zainstaluj darmowy planer ślubny online. Od dziś miej wszystko pod kontrolą! 

🔥 Teraz na topie

💍Planer ślubny on-line. Jak wybrać, na co zwrócić uwagę?

Jaki planer weselny wybrać? Oto, na co warto zwrócić uwagę, by mieć wszystkie przydatne opcje w jednym miejscu!

💜Potrzebne funkcje.
Sprawdź funkcjonalności aplikacji. Dobrze, żeby miała co najmniej takie narzędzia:

 • Lista gości
 • Lista zadań
 • Plan stołów
 • Budżet weselny
 • Wybór wykonawców
 • Komunikator do wykonawców
 • Inspiracje i pomysły

Te funkcje posiada za darmo Planer Ślubny Wesele z klasą.

💜Czy na pewno darmowa?
Niektóre aplikacje reklamują się jako bezpłatne. W rzeczywistości planery są płatne, na przykład powyżej określonej liczby gości. Warto sprawdzić, za które opcje, niezbędne do organizacji ceremonii zaślubin, trzeba płacić.

Planer Ślubny Wesele z klasą nie pobiera żadnych opłat od par młodych. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Zastanawiasz się dlaczego? Działamy podobnie jak duże serwisy rezerwacyjne. W naszym planerze ślubnym możesz wyszukać firmy weselne. To one opłacają swoją obecność na portalu. My weryfikujemy ich jakość. Ty możesz je łatwo znaleźć. Dzięki temu aplikacja jest za darmo dla Ciebie.

💜Chroń swoje dane.
Tego należy dopilnować. Czemu? Wycieki danych to coraz głośniejszy temat. W aplikacji masz swoje  najważniejsze informacje: dane swoich gości, ale też informacje na temat budżetu. Dlatego musisz być 100% pewny/pewna, kto jest administratorem danych.

Planer Ślubny Wesele z klasą to aplikacja jest stworzona i hostingowana w Polsce. Posiadamy wszystkie, wymagane polskim prawem zabezpieczenia.

💜Kto jest właścicielem aplikacji?
Czemu to ważne? Pomyśl, co się stanie, gdy w aplikacji kalendarz ślubny online wystąpi błąd? Ty wprowadzisz dane np. 90 gości. Zajmuje Ci to wiele czasu, a potem pstryk! Znika. Gdzie wtedy się zwrócić? Dobrze, by właściciel aplikacji miał siedzibę w Polsce i miał biuro obsługi klienta.

Planer Ślubny Wesele z klasą to aplikacja należąca do największego polskiego portalu ślubnego. Mamy biuro obsługi w Polsce. Zawsze, gdy pojawi się błąd, możesz do nas napisać lub zadzwonić. Nasi konsultanci pomogą Ci chętnie! Dane firmy znajdziesz tutaj.

💜Sprawdź intuicyjność aplikacji.
W niektórych planerach ślubnych dodawanie gości może zająć wiele czasu.

Aplikację pobrać i przetestować możesz tu:
Google Play
Appstore

💜Koniecznie przejrzyj opinie.
Szczególnie jeśli w sklepie jest dużo pobrań i nie ma włączonej opcji przeglądania opinii. U nas jest.

Czy wiesz, że Planerowi Ślubnemu „Wesele z klasą” zaufało już ponad 540 tysięcy par młodych? Opinie przeglądaj tu:
Google Play
Appstore

💜Sprawdź, czy planer ślubny online pozwala na równoczesne korzystanie z niego dwóch osób?
Bardzo ważną funkcją aplikacji planera jest opcja współdzielenia. W ten sposób możesz z niego korzystać na przykład z narzeczonym lub narzeczoną!

Aplikacja Planer Ślubny Wesele z klasą posiada funkcję współdzielenia. Przez to planowanie wesela, listy gości, budżetu jest jeszcze łatwiejsze.

💍 Planery ślubne – co powinny zawierać?

Uff… Wiesz już, na co zwrócić uwagę w aplikacji. Dzięki niej organizacja ślubu 📝 zostanie dopięta na ostatni guzik bez większych stresów. Nie wierzysz? Zainstaluj Planer Ślubny Wesele z klasą i przekonaj się, że planowanie, wybieranie, ogarnianie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością! Teraz pokażę Ci, w czym konkretnie pomoże Ci aplikacja.

Zobacz, jak działa Planer Ślubny Wesele z klasą:

Aplikacja Wesele z klasą to Planer ślubny za darmo. Zainstaluj bezpieczną, polską aplikację i:

💜Codziennie sprawdzaj na telefonie, ile dni zostało do ślubu!
💜Pamiętaj o najważniejszych zadaniach — mniej się stresuj!
💜Przeglądaj inspiracje ślubne — Twoje wesele będzie na ustach wszystkich.
💜Wygodnie znajdź wykonawców i miej ich wszystkich w jednym miejscu.

Trzymaj rękę na „weselnym” pulsie.
Planer ślubny Wesele z klasą pomoże Ci wszystko uporządkować.

👉 Załóż konto łatwo!

Wersję na Android znajdziesz tutaj:

odliczanie dni do ślubu w Google Play

Wersję na iOS znajdziesz tutaj:

odliczanie dni do ślubu w App Store

💍Planer ślubny – odliczanie dni do ślubu

Oto opcja, którą kochają pary młode: odliczanie dni do ślubu. Ustawiasz sobie na ekranie odliczanie i codziennie cieszysz się tym, co Cię czeka. Nie jest to tylko “smutna cyferka” 💜. Wybierasz jeden z 61 Mega Widgetów na telefon💜. Dobierasz do stylu swojego wesela. 

Ustaw odliczanie i zobaczysz w nim: Wasze imiona, liczbę dni pozostałych do ślubu oraz cytat, dostosowany do danego dnia. Może akurat dziś powinniście świętować Dzień Przytulania?  Albo udać się na przymiarki sukni ślubnej? W aplikacji mobilnej 📲 każdego dnia znajdziesz informacje i porady, dopasowane do etapu przygotowań, na którym właśnie jesteście. Czujesz ekscytację? To jeszcze nie wszystko!

⭐Super Funkcja: prawdziwy hit!⭐
Licznik możesz sobie udostępnić na social media! Niech inni Ci lajkują i dopingują. Zobacz, jak to super wygląda!

💡 Zobacz także: Czego życzyć Parze Młodej? Te życzenia ślubne mogą Was zainspirować!

💍Szukaj wykonawców – sala weselna, zespół muzyczny, fotograf ślubny i inne

Czy wiesz, że Wesele z klasą to największy portal ślubny? U nas znajdziesz tysiące firm ślubnych, jak na przykład DJ na wesele, zespół weselny czy fotograf ślubny. Sprawdzisz wygodnie opinie, ceny i lokalizacje. Dobierzesz te sprawdzone, blisko Ciebie. Dzięki temu masz 👉 ulubione firmy pod ręką!

Co zrobisz w aplikacji?

Dzisiaj informacji jest mnóstwo i szukanie zajmuje dużo czasu. Oszczędź sobie stresu, niepewności, niezweryfikowanych firm i opinii. W aplikacji możecie ogarnąć wszystko od sal ślubnych, dekoracji, zaproszeń, aż po DJ’a, a nawet taniec 💕😜 brzucha na ślub:

 • filtrujesz firmy z miejscowości, branży, szukasz opinii i zdjęć,
 • łatwo znajdujesz sprawdzonych usługodawców,
 • dodajesz firmy “ulubionych”,
 • jesteś w stałym kontakcie — wygodny komunikator. 

Ale to nie wszystko! Nasi eksperci przygotowali dla Ciebie 👉 gotowe listy pytań do zadania ślubnym firmom 💯! Dzięki temu wiesz, o co zapytać wybierając DJ’a czy rezerwując salę. Plik z propozycjami pytań możesz pobrać jako PDF do wydrukowania lub zapisać w swoim telefonie.

💍Lista zadań, czyli planowanie wesela krok po kroku

To jedna z najważniejszych funkcji Planera. Dzięki niej zapanujesz nad weselnymi zadaniami. Lista zadań 📝 ułatwi Wam planowanie wesela krok po kroku. Zadania w organizerze ślubnym podzielone są na etapy. Na co w konkretnym momencie zwrócić uwagę. Jaki czas będzie odpowiedni na wybór sali weselnej, poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej 👗 czy zamówienie zaproszeń 💌? 

Dostępną w organizerze ślubnym listę zadań możesz modyfikować. Na przykład usunąć zadanie z konkretnego etapu lub – dodać nowe, którego nie ma na liście.

Jakie dokumenty? Już wiesz!

W organizerze ślubnym znajdziecie także „ściągę” dotyczącą tego, jakie dokumenty będą wam potrzebne, jeśli planujecie ślub konkordatowy, a jakie, jeśli zdecydowaliście się na ślub cywilny.

Lista zadań to 82 pozycje, ułożone w kolejności wykonywania. Możesz w niej:

 • edytować i dodawać zadania,
 • skorzystać z weselnych wskazówek,
 • zaplanować zadania w kalendarzu,
 • planer ślubny pdf? To wygodniejsze niż notes i notatnik. Drukowany notes nie jest Ci potrzebny. Nasz organizer ślubny online za darmo udostępnia opcję wydruku. Masz zatem: dwa w jednym.

Darmowa aplikacja Planer Ślubny poprowadzi Cię za rękę. Jest lepsza niż notatnik. Uniknij wpadek. Miej wszystko pod kontrolą. Organizuj Wymarzony Ślub bez stresu!💛

💍Organizer ślubny – lista gości weselnych

Uff, z naszą aplikacją żaden z gości Ci nie umknie! W niej stworzysz łatwo listę gości i nikogo nie pominiesz:

 • łatwo stwórz listę gości,
 • zarządzaj listą gości (dodawaj, usuwaj, przenoś gości),
 • twórz grupy gości np. rodzina, przyjaciele, znajomi,
 • zaznacz preferencje weselników (specjalna dieta, transport, nocleg),
 • pobierz listę gości i wykorzystaj ją do stworzenia zaproszeń ślubnych,
 • oznacz, do kogo zostało wysłane zaproszenie, a kto już potwierdził.

W liście łatwo dodasz osoby towarzyszące oraz spersonalizowaną notatkę do każdego z nich. Gotową listę bez problemu pobierzesz w formie pliku PDF. To ułatwi kwestie związane z przygotowaniem menu weselnego, biorąc pod uwagę alergie i indywidualne diety gości, a także stworzenie winietek, czy zamówienie prezentów dla biesiadników. Z naszą aplikacją zostaniesz najlepszym gospodarzem imprezy. Wszyscy fajnie poczują się na Twojej imprezie, a Ty będziesz mieć pewność, że każdy jest zaopiekowany!

💍Plan stołów weselnych – łatwe ustawienia stołów na wesele!

Plan stołów, który ma planer ślubny, pozwala na przypisanie gości do konkretnego stołu. To ułatwi Wam ustalenia, a obsłudze sali weselnej rozłożenie winietek. Będzie też niezwykle pomocne w momencie serwowania menu na przykład dla wegetarian 🍽. Unikniesz wpadek na weselu!

💍Plan stołów to 👉 każdy gość na swoim miejscu:

 • dopracuj ustawienia stołów na wesele, 
 • wybierz rodzaj i kształt stołów,
 • przypisz gości do konkretnego stołu,
 • wyślij plan stołów do managera, by rozłożyć winietki,
 • kontroluj na bieżąco, czy każdy znalazł miejsce.

💍Planer panny młodej – budżet weselny

Ciekawe, kto w Waszym związku dba o budżet weselny? Ty? No to zaciekawi Cię ta funkcja. Dzięki niej dopilnujesz budżet tak, by na wydatkach “nie popłynąć”. W planerze ślubnym po określeniu budżetu i wpisaniu wydatków od razu zobaczysz podsumowanie kosztów. Możesz dodawać notatki do usług, by pamiętać o terminach zapłaty.

Stała kontrola ślubno-weselnych wydatków i tworzenie wyliczeń pozwoli na określenie, ile środków możecie przeznaczyć na konkretne usługi na przykład garnitur ślubny, suknię 👗 czy dekoracje sali weselnej 💐. Budżet wskaże wam również, jakie koszty trzeba będzie zredukować.

👉Nie daj się zaskoczyć wydatkom:

 • określ, ile przeznaczysz na wesele,
 • kontroluj i monitoruj budżet,
 • pobierz listę wydatków w pdf,
 • skorzystaj z gotowej listy wydatków ślubnych,
 • wprowadzaj zaliczki na wybrane usługi.

💍Trendy i inspiracje ślubne – tego notes nie ma!

W planerze ślubnym znajdziesz tysiące pomysłów i inspiracji do organizacji wesela. To genialne inspiracje dla przyszłych nowożeńców. Zainstaluj aplikację i nie przegap wiedzy o najnowszych trendach ślubnych. Zdobywaj cenną, ślubną wiedzę. Zobacz, jak robią to inni i wykorzystaj pomysły do organizacji swojego wesela.  Bądź tą parą młodą, której wesele będzie na ustach wszystkich!

O czym możesz przeczytać na blogu?

 • Zjawiskowe😮 dekoracje sali i stołów na wesele. 
 • Jak ogarnąć przygotowania?
 • Prezenty dla świadków i prezenty dla gości.
 • Najnowsze trendy ślubne – znasz je?🤔
 • Biżuteria, w której poczujesz się pięknie!🩵
 • Modne i nietypowe atrakcje na wesele.
 • Suknie ślubne i garnitury – co się teraz nosi?
 • Jaki makijaż jest modny w tym sezonie? A jaki bukiet?
 • Lokalne, ślubne zwyczaje.

I wiele, wiele innych: sprawdź!

💡 Zobacz także: Czas na odpoczynek od planowania! Quiz dla par to doskonały sposób na odstresowanie i świetną zabawę.

💍Ślubne Q&A

Ślubne Q&A to część, gdzie znajdziesz prawdziwe, nie napisane przez dziennikarzy porady dla Ciebie😇. Stworzyły ją same pary młode😜! Tutaj podpatrzysz, o czym warto pamiętać, jak wyglądała ceremonia, kogo pary wzięły za świadków, jakie wybrały dekoracje, czym pojechali na ślub, jak ogarnęli kwestie prezentów. Dzięki nim unikniesz weselnych 😯wtop. Odpowiesz sobie na pytania, zanim je zadasz!

💍Strona ślubna w 5 minut?

Mamy dla Ciebie coś ekstra. W aplikacji możesz stworzyć własną stronę ślubną w 5 minut. Łatwo wybierzesz szablon w prostym narzędziu. Udostępnisz ją w social media. Strona przyda się Tobie i gościom, bo ma wiele przydatnych dodatków:

 • mapa dojazdu na salę i do miejsca ceremonii,
 • szczegółowy plan uroczystości,
 • informacje o transporcie i weselnym menu.

Na stronie opowiecie Wasze love story, uwiecznicie moment zaręczyn, zamieścicie ulubione zdjęcia, film z najważniejszego dnia, podziękowania dla rodziców.

💍Planer weselny – opinie par młodych na temat naszej aplikacji ślubnej

Niejedna para młoda przeszła swój szczególny dzień bezproblemowo z Planerem Ślubnym Wesele z klasą. A dokładnie ponad 540 000 par. Oto opinie z Google Play. Przeczytaj, jak pomogliśmy im w organizacji tego wyjątkowego dnia. 

Super apka. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Google Play, Marta K. 15.08.2023r.

Aplikacja świetna i pomocna. Ogromny plus za to, że jest darmowa, a bez niej jak bez ręki

Google Play, Monika O, 13.04.2023r.

Bardzo dobra aplikacja, dużo pomogła, żeby się nie stresować planowaniem ślubu

Google Play, Radzick, 16.10.2022r.

* Oryginały komentarzy znajdziesz w sklepie Google Play. 

Planer ślubny za darmo – polska aplikacja

Aplikacja Wesele z klasą to Planer ślubny za darmo! To aplikacja do planowania ślubu i wesela! Pomoże Ci w przygotowaniach. Z nią organizacja wesela będzie przyjemnością! 😊

💍Funkcje planera ślubnego Wesele z klasą:

 • Gotowa lista zadań przed ślubem do odhaczenia.
 • Budżet weselny pod kontrolą.
 • Plan na stoły weselne — usadź gości.
 • Lista gości na wesele — nie pomiń nikogo!
 • Usługodawcy pod ręką — sala weselna, zespół muzyczny, fotograf ślubny i inne.
 • Inspiracje ślubne pod ręką.
 • I wiele innych. Sprawdź od razu!

Ps. Trzymam kciuki za idealny ślub i wesele. Koniecznie wyślij mi kartkę z podróży poślubnej!

Oceń artykuł!

4.5/5 - (46)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik
Portal ślubny Wesele z klasą al. Wojciecha Korfantego 138 40-156 Katowice, śląskie

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore