• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

5 tricków, dzięki którym poczujesz się świetnie w dniu ślubu

5 tricków, dzięki którym poczujesz się świetnie w dniu ślubu

Co zrobić, by w tak ważnej chwili być w doskonałej formie? Sprawdź i poczuj się świetnie w dniu ślubu i wesela!

Poczuj się świetnie w dniu ślubu!

Zadbaj o swoją skórę!

Kilka miesięcy przed ślubem przyjrzyj się uważnie potrzebom swojej skóry i wybierz się do kosmetyczki! Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom Twoja cera nabierze blasku i nie przysporzy Ci żadnych niespodzianek w dniu ślubu!

Trzymaj zdrową dietę!

Organizm może różnie zareagować na drastyczną zmianę diety, ale jeśli dostarczysz mu większej porcji warzyw i owoców i będziesz pić więcej wody, na pewno będzie Ci za to wdzięczny. Dodatkową suplementację warto rozważyć po sprawdzeniu poziomu witamin lub mikroelementów.

Popraw swoją kondycję!

Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, już dziś zadbaj o większą dawkę ruchu! Z samochodu przesiądź się na rower, zacznij poranne bieganie lub wybierz się na basen. Poprawisz nie tylko swoją sylwetkę, ale też samopoczucie i pewność siebie!

Opalaj się z głową!

Przy bieli sukni ślubnej, skóra muśnięta słońcem będzie się prezentować szczególnie ładnie. Wyjdź na słońce lub wybierz się do solarium, jednak uważaj, by z tym nie przesadzić!

Zdecyduj się na próbny makijaż i fryzurę!

Jeśli na co dzień nie stylizujesz mocno swoich włosów i stawiasz na delikatny makijaż, po wizycie u kosmetyczki i fryzjerki w dniu ślubu, możesz czuć się nieswojo. Warto więc zdecydować się na próbną stylizację, dzięki której oswoisz się ze swoim ślubnym wyglądem!

Życzymy, byś w dniu ślubu czuła się wspaniale i wyjątkowo!

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu