5 tricków, dzięki którym poczujesz się świetnie w dniu ślubu

5 tricków, dzięki którym poczujesz się świetnie w dniu ślubu

Co zrobić, by w tak ważnej chwili być w doskonałej formie? Sprawdź i poczuj się świetnie w dniu ślubu i wesela!

Poczuj się świetnie w dniu ślubu!

Poczuj się świetnie w dniu ślubu!

Zadbaj o swoją skórę!

Kilka miesięcy przed ślubem przyjrzyj się uważnie potrzebom swojej skóry i wybierz się do kosmetyczki! Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom Twoja cera nabierze blasku i nie przysporzy Ci żadnych niespodzianek w dniu ślubu!

Trzymaj zdrową dietę!

Organizm może różnie zareagować na drastyczną zmianę diety, ale jeśli dostarczysz mu większej porcji warzyw i owoców i będziesz pić więcej wody, na pewno będzie Ci za to wdzięczny. Dodatkową suplementację warto rozważyć po sprawdzeniu poziomu witamin lub mikroelementów.

Popraw swoją kondycję!

Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, już dziś zadbaj o większą dawkę ruchu! Z samochodu przesiądź się na rower, zacznij poranne bieganie lub wybierz się na basen. Poprawisz nie tylko swoją sylwetkę, ale też samopoczucie i pewność siebie!

Opalaj się z głową!

Przy bieli sukni ślubnej, skóra muśnięta słońcem będzie się prezentować szczególnie ładnie. Wyjdź na słońce lub wybierz się do solarium, jednak uważaj, by z tym nie przesadzić!

Zdecyduj się na próbny makijaż i fryzurę!

Jeśli na co dzień nie stylizujesz mocno swoich włosów i stawiasz na delikatny makijaż, po wizycie u kosmetyczki i fryzjerki w dniu ślubu, możesz czuć się nieswojo. Warto więc zdecydować się na próbną stylizację, dzięki której oswoisz się ze swoim ślubnym wyglądem!

Życzymy, byś w dniu ślubu czuła się wspaniale i wyjątkowo!

 

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).