Podróż poślubna – jaki kierunek wybrać?

Podróż poślubna – jaki kierunek wybrać?

Podróż poślubna to wspaniały element tradycji, na który Nowożeńcy czekają z ogromnym entuzjazmemPodróż tuż po stresach związanych z organizacją ślubu oraz przyjęcia weselnego pozwoli na spokojne złapanie oddechu – nie warto rezygnować chociażby z kilku dni spędzonych tylko we dwoje.

Podróż poślubna - jaki kierunek wybrać?Prócz wspaniałych miejsc, widoków i niepowtarzalnych krajobrazów Państwo Młodzi po wyczerpujących przygotowaniach mogą nareszcie cieszyć się wyłącznie sobą i przeżywać niezapomniane chwile, które trwale zapiszą się w ich pamięci. Można ten czas wykorzystać na wykonanie cudownej sesji plenerowej. Warto dobrze zaplanować tę bajeczną wyprawę.

Miesiąc miodowy w Polsce

Podróż poślubna w góry

Dlaczego nie zastanowić się nad wypoczynkiem w naszym uroczym kraju? Polska posiada wiele wspaniałych miejsc, które emanują niezwykłością. Podróż poślubna w góry to cudowny pomysł nie tylko wtedy, gdy lubicie aktywny wypoczynek. Godne uwagi jest Zakopane, położone u stóp wielkich Tatr. Możecie rozkoszować się długimi spacerami przemierzając kuprówki, smakiem góralskiego oscypka, przepięknymi widokami niezależnie od pory roku. Warto odwiedzić Gubałówkę, Dolinę Chochołowską, wszelkie zakątki Narodowego Parku Tatrzańskiego, czy też Morskie Oko i jego malownicze okolice. Wieczorami w góralskich karczmach urzekać Was będzie regionalna kuchnia i muzyka, której nie usłyszycie w takim wydaniu nigdzie indziej.

Długi wyjazd nad morze

Podróż poślubna nad Bałtyk to dobry pomysł. Na uwagę zasługuje na przykład Ustka – kurort nadmorski, gdzie latem spotkacie wiele atrakcji. Cudowna promenada, plaża, kawiarenki, wieczorne występy i imprezy w klubach dyskotekowych. Ponadto wspaniały festiwal sztucznych ogni, który tradycyjnie odbywa się w lipcu i jest naprawdę fenomenalnym przeżyciem, o czym trzeba przekonać się osobiście. Warte odwiedzenia są również Międzyzdroje. W słynnym hotelu „Amber” poczujecie się niczym gwiazdy i macie również szanse spotkać je osobiście. Co roku do hotelu zjeżdża wiele osobistości i sław z całego kraju.

Zagraniczna podróż poślubna

Marzeniem wielu par jest niesamowita podróż, do zagranicznych krajów, gdzie pomaga się zrelaksować wspaniałe słońce, cudowne wybrzeże, śródziemnomorski klimat. Miesiąc miodowy to idealna okazja na szalony i długo wyczekiwany wyjazd.

Podróż poślubna do Grecji

Kierunek bardzo popularny wśród Nowożeńców. Kraina oliwek, zorby i kolebka kultury europejskiej. Grecja zachęca piękną pogodą, piaszczystymi plażami i świetną kuchnią. Niezależnie od tego czy chcemy spędzić czas na turystycznych rozrywkach czy cieszyć się tylko swoim towarzystwem, w Grecji każdy znajdzie coś dla siebie – od tłocznych miejscowości po spokojne plaże. Jeśli nie wiecie jaką wyspę wybrać, to polecamy Wam Zakynthos – często uważana za jedną z najpiękniejszych greckich wysp, kusi turystów malowniczym krajobrazem i gajami oliwnymi.

Podróż poślubna do Hiszpanii

Miejscem wartym zobaczenia jest bez wątpienia Hiszpania – zachwycające góry, gorące plaże i zabytki. Kraj ten jest odwiedzany co roku przez miliony turystów uwielbiających czyste morza i wysokie temperatury. Możecie dać się porwać gorącym rytmom flamenco, obejrzeć torreadorów poskramiających waleczne byki w przepięknym mieście Pampeluna, zwiedzić Madryt, Walencję i Barcelonę . Poza tym Majorka  – największa na archipelagu Balearów malownicza wyspa hiszpańska.

Podróż poślubna do Japonii

Japonia – kraj kwitnącej wiśni, miejsce równie wspaniałe i poniekąd tajemnicze. Odkrywanie kultury wschodu, szczególnie dla Europejczyków stanowi niesamowite wyzwanie. Jest ona elementem niezwykle bogatym, przekazywanym pieczołowicie z pokolenia na pokolenie. Japonia leży na Pacyfiku, posiada urozmaicony krajobraz i klimat, co sprzyja organizowaniu różnorodnych form wypoczynku. Popularne jest korzystanie przez turystów z uzdrowisk termalnych oraz onsenów w Hakone, kąpieli słonecznych na Wyspie Nansei, czy też górskich wędrówek i spływów kajakowych w Alpach Japońskich. Oferta jak widać jest bardzo bogata, nie ulega wątpliwości, iż każda Para Młoda znajdzie w niej coś odpowiedniego właśnie dla siebie.

Wybór należy do Nowożeńców. Wasza podróż poślubna powinna być niezapomniana, a bajkowa wyprawa na pewno sprawi Wam ogromną radość – przede wszystkim radość obcowania ze sobą. Będzie ona także ukoronowaniem wspaniałej zabawy weselnej.

KOMENTARZE: 3

 1. Połączenie urlopu z podróżą poślubną, a nawet z odnowieniem przysięgi ślubnej w kolejną jej rocznicę, jest idealnym rozwiązaniem dla par, które pragną utrzymać budżet pod kontrolą i uniknąć organizacji 3 odrębnych imprez.
  Niezwykle atrakcyjną destynacją ślubną są wszelkiego rodzaju egzotyczne wyspy. Osobiście proponuję Mauritius – to sprawdzona receptura! Od 15 lat zajmuję się się koordynacją, mniej lub bardziej intymnych, ceremonii ślubnych w języku polskim. Wyręczam moich gości z biegania za formalnościami i organizacją całego programu według ich specyficznych, osobistych instrukcji. Sugeruję, poszukuję, negocjuję i… często przynoszę szczęście 😉

 2. Mi się marzy egzotyka i chcielibyśmy bardzo od razu po ślubie. To znaczy tak dwa tygodnie po 😉
  Zdaje sobie sprawę, że to spory wydatek, ale taki wyjazd zostaje w pamięci na całe życie, dlatego chyba warto co?
  Jeśli budżet mamy ograniczony to możemy zorganizować go nieco bliżej?

 3. szczerze mówiąc po hucznym weselu, nie będzie zbyt dużo kasy na fajną podróż poślubną, więc postanowiliśmy poczekać niecały rok i połączyć ją z urlopem ;] A Wy co zamierzacie zrobić?

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).