Podziękowania dla rodziców – 5 pomysłów na prezent

Podziękowania dla rodziców – 5 pomysłów na prezent

6397

Suknia ślubna wybrana, umowa z fotografem i zespołem weselnym podpisana, zaproszenia rozdane. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, jednak wiele Par Młodych na ostatniej prostej do ślubnego kobierca zadaje sobie pytanie — jak przygotować podziękowania dla rodziców?

Podziękowania dla rodziców to jeden z bardziej wzruszających momentów podczas wesela. Nie rezygnujcie z niego tylko dlatego, że nie macie na nie pomysłu. Podpowiadamy Wam 5 pomysłów na oryginalne podziękowania dla rodziców, które na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach i będą wspaniałą pamiątką.

Personalizacja – nowy trend

Każda Młoda Para chce, żeby ich wesele było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Aktualnie, bardzo dużą popularnością cieszą się spersonalizowane dodatki, takie jak pudełko na obrączki z wygrawerowaną datą, dekoracje sali weselnej z inicjałami, podwiązka z datą ślubu czy tablice rejestracyjne z imionami Nowożeńców. Wszystko to sprawia, że wesele staje niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Podobny trend można też zauważyć w kwestii podziękowań dla rodziców.

Pary Młode coraz częściej chcą, aby prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny, wykonany specjalnie dla rodziców w podziękowaniu za trud wychowania i wsparcie w dorosłym życiu. Spersonalizowane upominki cieszą się dużą popularnością, a Pary Młode mają z czego wybierać, tak aby trafić w gust swoich rodziców” — mówi Agnieszka Hinz-Mątewska, przedstawiciel sklepu z prezentami spersonalizowanymi Crazyshop.


5 pomysłów na spersonalizowane podziękowania dla rodziców

 

Ręczniki z haftowaną dedykacją

Ręczniki często pojawiają się jako prezent dla Młodej Pary, dlaczego więc nie podarować ich Rodzicom? Wyhaftowane imię, inicjały lub coś bardziej osobistego na pewno wywoła uśmiech na ich twarzach, a przy okazji będzie też praktycznym upominkiem, który przyda się na co dzień.


podziękowania dla rodziców

Poduszki z dedykacją

Spersonalizowane poduszki idealnie sprawdzą się jako element dekoracyjny salonu lub sypialni Waszych rodziców i za każdym razem będą przypominały im moment podziękowań. Dzięki neutralnej kolorystyce będą pasowały do każdego wnętrza, będąc przy tym dekoracją i pamiątką jednocześnie.

podziekowaniadlarodzicow

Zestaw naturalnych miodów

Kto z nas nie lubi słodkości? Zestaw zdrowych i naturalnych miodów może być świetną alternatywą dla tradycyjnych koszy ze słodyczami. Co więcej, personalizowania skrzynka z własną dedykacją na pewno zaskoczy rodziców, a grawer pozostanie pamiątką na długie lata.

miod

Miód pitny w eleganckiej skrzyni

Coś dla fanów niestandardowych upominków. Miód pitny w zestawie z drewnianą skrzynką oraz specjalnymi kieliszkami zdecydowanie zaskoczy Waszych rodziców, oraz umili im jesienne wieczory, podczas których będą mogli miło wspominać Wasze wesele. Skrzynka z unikalną dedykacją będzie wspaniałą pamiątką nawet na wiele lat, a rodzice będą mogli przechowywać w niej na przykład zdjęcia z Waszego wesela.

miodpitny

Zestaw win

Coś dla koneserów dobrego trunku. Jeśli Wasi rodzice są fanami wina, to traficie z tym upominkiem w dziesiątkę! W pełni personalizowania etykieta oraz elegancka skrzynka na pewno przypadną Waszym rodzicom do gustu i będą miłą odmianą do tradycyjnych zestawów alkoholu.

podziękowania dla rodziców

 

Kiedy zorganizować podziękowania dla rodziców?

Jeśli wybraliście już prezent, który wręczycie jako podziękowania dla rodzicówwarto też zastanowić się, kiedy będzie odpowiednia pora na jego wręczenie. Najbardziej pasującą chwilą wydaje się czas przed oczepinami, około 22:00, kiedy jeszcze wszyscy goście są obecni i z przyjemnością będą świadkami tej ważnej chwili, jaką są podziękowania i wręczenie upominków Waszym rodzicom.

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzecie i jaką formę będą miały Wasze podziękowania dla rodziców, pewne jest, że rodzice docenią Wasz trud włożony i ich przygotowanie i ze wzruszeniem odbiorą od Was prezenty.

KOMENTARZE: 3

 1. Przeglądając pomysły na podziękowania trafiłam na tą stronę, bardzo spodobał mi się pomysł z ręcznikami na których były akurat imiona moich rodziców. Cóż za zbieg okoliczności :)

 2. Polecam również krótki film w ramach podziękowań dla rodziców. Specjalnie nakręcony przez ekipie filmową. Komediowy, profesjonalny będzie również świetną atrakcją dla gości.

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).