Wiersz jako podziękowanie dla rodziców na weselu

Podziękowania dla rodziców! I nie tylko!

Podziękowania dla rodziców! I nie tylko!
Wedding reception outside in the backyard. Family celebration. Bride, groom with parents posing for the photo at sunset.

Jak podziękować rodzicom na własnym weselu, aby było wzruszająco, trochę zabawnie, a przede wszystkim z wielką miłością i prostotą serca?

Aplikacja wesele z klasą

Nie jest łatwo dzielić się emocjami na forum, często brakuje słów a te wypowiedziane spontanicznie w niemałym przecież stresie, nie zawsze są tymi, które chcielibyśmy przekazać swoim najbliższym.

Jak ustrzec się przed wpadką, nie rozkleić się i nie dać przybyłym gościom powodu do złośliwych komentarzy?

Jeśli wciąż poszukujecie pomysłu na udane podziękowania, mamy dla was idealny rozwiązanie! Wszystko znajdziecie na stronie wierszykdlaciebie.pl w zakładce podziękowania dla rodziców! Ale po kolei!

Niezapomniane podziękowania dla rodziców!

Jeżeli chcecie, aby wasze podziękowanie trafiło do serca mamy i taty, opiszcie swoje emocje, kontakty, relacje, to co jest dla was ważne, piękne, radosne, co łączy i odkrywa w pamięci pozytywne wspomnienia a czasem bolesne sytuacje, za które nie mieliście okazji przeprosić. Takie wydarzenia są obecne w sercu, jako „sprawy do załatwienia” i często nie wiadomo, jak je ugryźć, jak sprawić, aby relacje były poprawne, dobre, a nawet wspaniałe. W poradzeniu sobie z tą sytuacją może pomóc piękny wiersz!

Wszystkie teksty, które wychodzą spod naszego pióra, są spersonalizowane w 100%, bo przecież historia każdego z nas jest całkiem inna i każdy ma wspomnienia, które mu zapadły głęboko w pamięci czy to z okresu dzieciństwa, czasu dorastania, czy chwili obecnej.

Wśród najpopularniejszych rodzajów podziękowań dla rodziców, można znaleźć:

  1. Podziękowanie dla rodziców panny młodej – wiersz
  2. Podziękowanie dla rodziców pana młodego – wiersz
  3. Podziękowanie wspólne dla wszystkich rodziców – wiersz
  4. Podziękowanie wspólne w formie bajki – wiersz, które jest hitem ostatnich sezonów!
  5. Podziękowanie wspólne prozą

Zagłębianie się w niesamowite historie młodych i ich rodziców sprawia, że po kawałeczku odkrywam piękno tych relacji, starając się jak najlepiej pomóc słowem w tym bardzo ważnym momencie życia.

Wierszyki dla ciebie

Oczywiście wiersz na podziękowania to świetny pomysł nie tylko dla rodziców. W ostatnich latach popularnym stało się również obdarowywanie wierszem miłosnym pannę młodą czy pana młodego. Pary młode coraz chętniej sięgają także po swój życiorys w pigułce, który odczytany na weselu staje się atrakcją dla gości.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą wierszykidlaciebie.pl

4.8/5 - (14)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autoraPatrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore