• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Podziękowania dla rodziców! I nie tylko!

Podziękowania dla rodziców! I nie tylko!

Jak podziękować rodzicom na własnym weselu, aby było wzruszająco, trochę zabawnie, a przede wszystkim z wielką miłością i prostotą serca?

Nie jest łatwo dzielić się emocjami na forum, często brakuje słów a te wypowiedziane spontanicznie w niemałym przecież stresie, nie zawsze są tymi, które chcielibyśmy przekazać swoim najbliższym.

Jak ustrzec się przed wpadką, nie rozkleić się i nie dać przybyłym gościom powodu do złośliwych komentarzy?

Jeśli wciąż poszukujecie pomysłu na udane podziękowania, mamy dla was idealny rozwiązanie! Wszystko znajdziecie na stronie wierszykdlaciebie.pl w zakładce podziękowania dla rodziców! Ale po kolei!

Niezapomniane podziękowania dla rodziców!

Jeżeli chcecie, aby wasze podziękowanie trafiło do serca mamy i taty, opiszcie swoje emocje, kontakty, relacje, to co jest dla was ważne, piękne, radosne, co łączy i odkrywa w pamięci pozytywne wspomnienia a czasem bolesne sytuacje, za które nie mieliście okazji przeprosić. Takie wydarzenia są obecne w sercu, jako „sprawy do załatwienia” i często nie wiadomo, jak je ugryźć, jak sprawić, aby relacje były poprawne, dobre, a nawet wspaniałe. W poradzeniu sobie z tą sytuacją może pomóc piękny wiersz!

Wszystkie teksty, które wychodzą spod naszego pióra, są spersonalizowane w 100%, bo przecież historia każdego z nas jest całkiem inna i każdy ma wspomnienia, które mu zapadły głęboko w pamięci czy to z okresu dzieciństwa, czasu dorastania, czy chwili obecnej.

Wśród najpopularniejszych rodzajów podziękowań dla rodziców, można znaleźć:

  1. Podziękowanie dla rodziców panny młodej – wiersz
  2. Podziękowanie dla rodziców pana młodego – wiersz
  3. Podziękowanie wspólne dla wszystkich rodziców – wiersz
  4. Podziękowanie wspólne w formie bajki – wiersz, które jest hitem ostatnich sezonów!
  5. Podziękowanie wspólne prozą

Zagłębianie się w niesamowite historie młodych i ich rodziców sprawia, że po kawałeczku odkrywam piękno tych relacji, starając się jak najlepiej pomóc słowem w tym bardzo ważnym momencie życia.

Wierszyki dla ciebie

Oczywiście wiersz na podziękowania to świetny pomysł nie tylko dla rodziców. W ostatnich latach popularnym stało się również obdarowywanie wierszem miłosnym pannę młodą czy pana młodego. Pary młode coraz chętniej sięgają także po swój życiorys w pigułce, który odczytany na weselu staje się atrakcją dla gości.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą wierszykidlaciebie.pl

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu