Pokaz fireshow, czyli ognista atrakcja weselna!

Pokaz fireshow, czyli ognista atrakcja weselna!

Wymarzona sala weselna wybrana, termin uroczystości zarezerwowany, fotograf i kamerzysta również wpisali w swoje kalendarze datę waszego ślubu. Wiele par młodych poszukuje ponadto czegoś oryginalnego – atrakcji weselnej, która uświetni ten jedyny w swoim rodzaju dzień i będzie fantastyczną rozrywką dla gości.

Taką niesamowitą atrakcją, mogą być pokazy fireshow na wesele. Wraz z firmą NAM-TARA przybliżymy wam, czym jest teatr ognia i jak takie show może wyglądać na weselu.

NAM-TARA

Magia tkwi w kolorach

Taniec z ogniem w Polsce zaczął zyskiwać na popularności na przełomie XX i XXI wieku. Spektakularne pokazy, wykorzystujące żywy ogień i rekwizyty kuglarskie stawały się na przestrzeni lat coraz bardziej efektowne – poprzez urozmaicenie w profesjonalne efekty świetlne i pirotechniczne. Fireshow to alternatywa dla pokazów sztucznych ogni. Pokazy na weselach są prezentowane przez profesjonalistów w warunkach całkowicie bezpiecznych. Teatr ognia to atrakcja weselna, która, poprzez bliskość z ogniem oraz efektowne popisy artystów, gwarantuje świetne przeżycia dla widowni.

Firma NAM-TARA jest jednym z prekursorów tańca z ogniem w Polsce, jej początki sięgają 2005 roku. Artyści występują podczas różnego rodzaju eventów na całym świecie. Ponadto, działalność firmy opiera się także na przygotowywaniu osób występujących w pokazach poprzez warsztaty i szkolenia, a także na organizacji Bytomskiego Festiwalu Ognia.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację widowiskowych fireshow. Sztandarowymi pokazami NAM-TARY są, nawiązujące do niezwykłych barw, Violet i Indigo. Pokaz Violet tematycznie odnosi się do świata orientu, a dominującym kolorem jest fiolet, który wyjątkowo podkreśla barwę płomieni. Wykorzystywane elementy pirotechniki scenicznej i dekoracji światłem dodają mu rewelacyjnego efektu. Indigo natomiast nawiązuje do świata fantasy, magiczny charakter widowiska podkreśla kolor niebieski. Pokazy ognia wzbudzają zachwyt widzów oraz rozbudzają ich wyobraźnię.

Pokaz fireshow na miarę oczekiwań pary młodej

Oferta jest bardzo szeroka i zakłada również przygotowanie pokazu spersonalizowanego – zgodnego z oczekiwaniami nowożeńców. Dominujące barwy show mogą zostać dopasowane do kolorystyki przyjęcia. Spektakl może także przybrać różne formy – atrakcji dla gości, prezentu dla pary młodej lub podziękowania dla rodziców.

NAM-TARA

Ciekawym efektem, który wzbogaca pokazy fireshow na weselu jest tzw. „VisualPoi” – podczas widowiska artyści posługują się rekwizytami świetlnymi, które powodują pojawienie się wybranych przez was zdjęć, napisów i grafik w powietrzu. Kolejnym dodatkiem jest płonący napis, który może pojawić się podczas show. Warstwa muzyczna także może zostać dobrana zgodnie z preferencjami organizatorów przyjęcia. Dodatkową opcją może być odpalenie płonącego serca przez parę młodą na zakończenie show. Fotograf ślubny wykonuje wtedy zdjęcie, które jest fantastyczną pamiątką dla małżonków! Jeżeli zawsze marzyliście o pokazie sztucznych ogni, mogą one wzbogacić fireshow – np. na zakończenie spektaklu.

Jeśli nowożeńcy poszukują czegoś specjalnego i unikalnego, fireshow zostanie całkowicie spersonalizowane, zgodnie z ich wytycznymi. Jedną z ciekawych realizacji był spektakl niczym z westernu – firma NAM-TARA stworzyła wyjątkowe widowisko z rozbudowaną scenografią, saloonem oraz rewolwerami pirotechnicznymi. Ponadto pan młody, ku zaskoczeniu wszystkich (nawet panny młodej!), wcielił się w jedną z ról podczas pokazu. Oryginalne show w klimacie słowiańskim, bądź wikińskim również znajdują się w portfolio. Tak naprawdę wszystko zależy od pomysłu pary młodej – zaplecze w postaci sprzętu pozwala na stworzenie każdego wymarzonego pokazu. Małe przyjęcie czy huczna impreza – ta atrakcja weselna wpasuje się w nastrój każdej uroczystości.

NAM-TARA

Złe warunki pogodowe to nie problem!

Specyfika widowiska, jakim są pokazy ognia sprawia, że odbywa się ono w plenerze. Czy w każdych warunkach pogodowych realizacja pokazu jest możliwa? Deszcz w żadnym stopniu nie wpływa na przeprowadzenie show, natomiast ogromne doświadczenie, które płynie z organizacji ponad tysiąca spektakli, sprawia, że ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi zostało zmniejszone do minimum. Eksperci, zajmujący się teatrem ognia, przygotowują na każdy event oprócz planu B, również plan C! Dlatego niezależnie od aury pokaz ognia dojdzie do skutku i oczaruje wszystkich zgromadzonych.

NAM-TARA

Artykuł powstał przy współpracy z firmą NAM-TARA.

4.7/5 - (36)

Paulina Góralska

Paulina Góralska

Absolwentka polonistyki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Niepochodząca ze Śląska, ale zakochana w tym regionie jako mieszkanka od kilku lat. Uwielbia podróże, w szczególności wycieczki rowerowe i górskimi szlakami. Zafascynowana tematyką ślubów, zwłaszcza stylem rustykalnym.

Więcej artykułów autora Paulina Góralska

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore