• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Pokaz tańca – atrakcja na wesele

Pokaz tańca – atrakcja na wesele

Na pewno w trakcie organizacji wesela czy skromniejszego przyjęcia zastanawiacie się, jak urozmaicić gościom ten  ważny dla Was czas. Ilość ofert atrakcji weselnych może przerastać, a chcielibyście zagwarantować rodzinie i przyjaciołom niesamowite doznania wizualne i muzyczne?

Wspólna zabawa

Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się pokazy taneczne w najgorętszych klimatach świata. Pokazy, na przykład samby brazylijskiej, spotykają się z niesamowitym aplauzem i są początkiem wspólnej zabawy na parkiecie, bowiem tancerki i tancerze bardzo często zapraszają gości do tańca. Ponadto zdjęcia z ubranymi w brazylijskie pióra kobietami może być niebywałym urozmaiceniem albumu ślubnego.

Ile pokazów tańca na weselu?

Ilość pokazów jest ustalana przez tancerzy i Parę Młodą. Najczęściej rozważane są dwa na jedno wesele.

Pokaz tańca w prezencie

Pokazy taneczne są częstym prezentem dla Pary Młodej. Zamawiają go na przykład rodzice, bo wiedzą, że córka uwielbia gorące, latynoskie rytmy.

– W ubiegłym roku Państwo Młodzi w prezencie od rodziców zamiast prezentów czy koperty otrzymali bardziej nietypowy podarunek. Na zabawie weselnej pojawili się tancerze: cztery kobiety i mężczyzna. Początkowo sceptycznie patrzyłem na ten prezent, ale zbyt szybko się uprzedziłem. Zdolni tancerze nie dość, że zachwycali swoimi umiejętnościami tanecznymi, to zaprosili do zabawy wszystkich gości. Zabawa rozkręciła się w szybkim tempie, nie było ani jednej osoby przy stoliku. Tancerze wystąpili bezpośrednio po przywitaniu Państwa Młodych w Domu Weselnym. Panie zatańczyły kankana, ubrane były w piękne stroje. Całe szaleństwo było dedykowane Panu Młodemu. Nowoczesny taniec wykonał tancerz, kusząc przy tym Pannę Młodą. Później odbył się wspólny taniec gości weselnych. Pomimo faktu, że tancerze po godzinie dyskretnie opuścili salę, to zabawa trwała dalej. „Łabędzi Taniec” w wykonaniu Panów był niezapomniany – opisuje Tomasz Tomaszewski z Kreatywnej Fotografii Ślubnej z Łask. – W Kościele podczas ceremonii te same dziewczyny, przebrane w białe kostiumy rodem z baletu z różami w dłoniach, towarzyszyły Młodej Parze, witali ich przed kościołem i rzucali płatkami kwiatów. To dobra alternatywa dla aniołów na szczudłach. Jeśli ktoś szuka nietypowego prezentu a jednocześnie ciekawej atrakcji to szczerze polecam – dodaje.

Pokaz tańca jako atrakcja na wesele

Szukając atrakcji na wesele postawcie na oryginalne, piękne kostiumy, wieloletnie doświadczenie, bardzo energetyczną muzykę i spektakularne pokazy. Piękne występy na pewno zapadną w pamięć wszystkim gościom.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu