Pokaz zumby jako atrakcja weselna

Pokaz zumby jako atrakcja weselna

Zastanawiasz się, jakie atrakcje weselne zapewnić swoim gościom? Jeśli szukasz inspiracji, sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na pokaz zumby na weselu.

pokaz zumby na weselu

Pokaz zumby na weselu

 • Zumba szybko zyskała popularność i sympatię w branży ślubnej. To aktywność, która angażuje gości, zachęca do wspólnej zabawy i przyciąga wszystkich na parkiet.
 • Instruktor dobiera odpowiednią muzykę i układ do okoliczności, eleganckich strojów, pięknych fryzur i makijaży, więc pokaz wygląda nieco inaczej niż na sali treningowej.
 • Pokaz zumby świetnie sprawdzi się na weselach, na których sporo gości jest bez pary. Zwykle dla nich pojawienie się na parkiecie bywa kłopotliwe, a podczas pokazu wszyscy tańczą razem obok siebie, powtarzając kroki po prowadzącym.
 • To ciekawe rozwiązanie dla par młodych, które chcą uniknąć tradycyjnych zabaw weselnych i postawić na bardziej nowoczesną atrakcję.
 • Pokaz zumby coraz częściej pojawia się na zabawach weselnych, ale dla wielu osób to nowość, więc, być może, w ten sposób uda Wam się zaskoczyć swoich gości.

Jeśli szukasz niebanalnej atrakcji weselnej i chcesz zapewnić swoim gościom wspaniałą taneczną zabawę, koniecznie zastanów się nad pokazem zumby!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).