• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Pomysły na proszenie świadków

Pomysły na proszenie świadków

Zdecydowaliście już, kogo wybierzecie na świadków na Wasz ślub? Zanim ich o to poprosicie, zastanówcie się, w jaki sposób to zrobić. Możecie oczywiście wykonać telefon lub poruszyć temat podczas spotkania, ale warto też zastanowić się nad jakimś niestandardowym rozwiązaniem. Sprawcie, że Wasi świadkowie poczują się, jakby spotkał ich prawdziwy zaszczyt. Możecie ich wzruszyć lub rozbawić tak, że zapamiętają to wydarzenie na dłużej.

 

Pomysły na proszenie świadków

Listy

Możecie napisać coś od serca i wzruszyć Waszych świadków lub wysłać im list gończy pt. „świadek poszukiwany”. Wszystko zależy od Waszej fantazji. List będzie elementem zaskoczenia – dziś rzadko komunikujemy się w ten sposób.

Specjalne zaproszenia

Możecie także wręczyć świadkom zaproszenie „VIP”, w którym zaznaczycie, że zależy Wam, aby to właśnie oni pełnili tę wyjątkową funkcję.

Gadżety, upominki

Miłym akcentem będzie przygotowanie dla świadków drobnego upominku. Może to być gadżet z napisem „najlepsza świadkowa/najlepszy świadek”, puzzle z Waszym wspólnym zdjęciem itp. Takie prezenty możecie zamówić lub przygotować samodzielnie.

Filmik

Możecie też nagrać krótki film, na którym w ciekawy sposób poprosicie o świadkowanie. Ten sposób to świetna alternatywa dla telefonu, jeśli nie możecie się spotkać osobiście.

Nawet jeśli znacie się od dzieciństwa i od lat wiecie, że będziecie świadkami na swoich ślubach, powinniście symbolicznie o to poprosić. To dla Was wszystkich będzie wyjątkowa chwila.

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu