Pomysły na proszenie świadków

Pomysły na proszenie świadków

1295

Zdecydowaliście już, kogo wybierzecie na świadków na Wasz ślub? Zanim ich o to poprosicie, zastanówcie się, w jaki sposób to zrobić. Możecie oczywiście wykonać telefon lub poruszyć temat podczas spotkania, ale warto też zastanowić się nad jakimś niestandardowym rozwiązaniem. Sprawcie, że Wasi świadkowie poczują się, jakby spotkał ich prawdziwy zaszczyt. Możecie ich wzruszyć lub rozbawić tak, że zapamiętają to wydarzenie na dłużej.

proszenie świadków

Pomysły na proszenie świadków

Listy

Możecie napisać coś od serca i wzruszyć Waszych świadków lub wysłać im list gończy pt. „świadek poszukiwany”. Wszystko zależy od Waszej fantazji. List będzie elementem zaskoczenia – dziś rzadko komunikujemy się w ten sposób.

Specjalne zaproszenia

Możecie także wręczyć świadkom zaproszenie „VIP”, w którym zaznaczycie, że zależy Wam, aby to właśnie oni pełnili tę wyjątkową funkcję.

Gadżety, upominki

Miłym akcentem będzie przygotowanie dla świadków drobnego upominku. Może to być gadżet z napisem „najlepsza świadkowa/najlepszy świadek”, puzzle z Waszym wspólnym zdjęciem itp. Takie prezenty możecie zamówić lub przygotować samodzielnie.

Filmik

Możecie też nagrać krótki film, na którym w ciekawy sposób poprosicie o świadkowanie. Ten sposób to świetna alternatywa dla telefonu, jeśli nie możecie się spotkać osobiście.

Nawet jeśli znacie się od dzieciństwa i od lat wiecie, że będziecie świadkami na swoich ślubach, powinniście symbolicznie o to poprosić. To dla Was wszystkich będzie wyjątkowa chwila.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).