Pomysły na prezent dla pary

Pomysły na prezent dla pary

203

Masz już pomysł na prezent dla mamy, ale tata, jak zwykle, twierdzi, że niczego nie potrzebuje? Wiesz, z czego ucieszy się siostra, ale nie znasz jeszcze dobrze jej chłopaka i nie wiesz, co mu podarować? A może by tak postawić na wspólny prezent dla pary?

prezent dla pary

Pomysły na prezent dla pary

 

Spersonalizowany upominek dla niej i dla niego

Ciekawym prezentem na wesoło są gadżety cieszące oko i przydatne w życiu codziennym. Uniwersalnym upominkiem będzie zestaw kubków albo koszulek z zabawnymi napisami lub zdjęciami. Szeroki wybór upominków z możliwością personalizacji pozwoli Ci znaleźć trafiony prezent!

Wspólne przeżycie

Dobrym pomysłem, np. od dzieci będzie składkowy prezent dla rodziców. Być może wspólnie będziecie mogli zafundować im weekendowy wyjazd? Albo bilet na koncert lub spektakl teatralny? Prezenty w formie przeżyć to świetny pomysł także dla młodszych par, które szukają alternatywy dla standardowych randek. Może dzięki Tobie para zrealizuje swoje marzenie lub odkryje nową pasję?

Podarunek na urozmaicenie wspólnych chwil

Dużą popularnością cieszą się ostatnio gry planszowe, więc ich wybór jest naprawdę szeroki. Planszówka to prezent, który para wykorzysta podczas wolnych chwil we dwoje lub w towarzystwie przyjaciół.

Uniwersalne prezenty dla dwojga

Lista uniwersalnych prezentów dla par jest długa i doskonale sprawdzi się nawet wtedy, gdy nie znasz obdarowywanej pary zbyt dobrze. Komplet pościeli, ręczniki, zestaw sztućców, ramki na zdjęcia, kalendarze, puchaty koc – te podarunki znajdą zastosowanie w każdym domu!

Prezent dla pary będzie doskonały dla wszystkich, którzy cenią wspólnie spędzany czas i są ze sobą mocno zżyci. To ciekawa alternatywa dla obdarowywania osobno kobiet i mężczyzn.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).