• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Problemy podczas wesela: płakać czy śmiać się?

Problemy podczas wesela: płakać czy śmiać się?

Ślub
jest radosnym i szczęśliwym dniem każdej pary młodej. Czy możemy
uniknąć kłopotów na weselu, które mogą nieznacznie zepsuć
nastrój nowożeńców i gości? Tak, jeżeli będziemy do nich
przygotowani. Przedstawiamy, jakie problemy mogą na Was czekać i
jak je rozwiązać.

Dziewczyna powiedziała „tak” i zaczęły się burzliwe przygotowania do ślubu. Niektórzy biorą tabletki uspokajające, czasami nawet w wielkich dawkach, a niektórzy trzymają się złotej zasady: staranne planowanie wesela jest kluczem do sukcesu wydarzenia. Jednak na weselu zdarzają się różne dziwne rzeczy. Sztuką jest przewidzieć to wszystko z góry.

„Na
zdrowie, czyli p
ijani
goście”

Czasami zdarza się, że są goście na weselach, którzy nadużywają alkoholu i zachowują się nieprzyzwoicie wobec innych. Aby tak się nie stało, możesz ograniczyć ilość alkoholu. Ale wiadomo, osoba, która chce wypić więcej, na pewno to zrobi, niezależnie od programu kulturalno-rozrywkowego. Co prawda są sytuacje, w których lepiej zadbać o taki program. Wybierając się na sesję zdjęciową, zaraz po ceremonii, zadbaj o rozrywkę dla gości w tym czasie.

Jeśli uważasz, że któryś z gości traci nad sobą kontrolę, poproś jego osobę towarzyszącą o pomoc. Najlepszym sposobem, chociaż bezlitosnym, jest poproszenie o opuszczenie wesela nieodpowiednio zachowującego się gościa. W żadnym wypadku nie rób publicznych skandali, ponieważ chcesz, aby wesele zostało zapamiętane przez wszystkich gości pozytywnie i z uśmiechem.

Zdjęcie: Pexels

Pijany
Pan Młody”

Tak też może się zdarzyć. Zestresowany pan młody może zapomnieć o śniadaniu i wypić alkohol na pusty żołądek. W takim wypadku pomoże tylko świadomość mężczyzny, jak ważne jest to wydarzenie. Zadbaj o to, aby Twój ukochany miał przekąskę w trakcie dnia.

„Koszmar
sukni ślubnej”

Zdjęcie: Unsplash

Błoto, deszcz, wino czy tańce – istnieje wiele czynników, które mogą zepsuć Twoją suknie ślubną. Jest na to rozwiązanie. Jeżeli jest deszcz – sesję zdjęciową przenieś w inny dzień. Podczas kolacji nie zapomnij o używaniu serwetek i ręczników. Na wszelki wypadek warto zabrać ze sobą nici z igłą.

Zresztą, nic strasznego, że brzeg sukienki będzie poplamiony – nie przejmuj się i świętuj dalej!

„Niespodziewani goście”

Zdjęcie: Unsplash

Kiedy na weselu pojawiają się niespodziewani goście, zawsze to jest trochę stresujące, zwłaszcza, gdy nie masz dla nich zaplanowanego miejsca. A co jeżeli pojawia się na Twoim ślubie były chłopak albo pierwsza miłość Twojego narzeczonego? I można by nie skupiać na nich uwagi, jeżeli nie fakt, że próbują zrobić zamieszanie?

Jeżeli coś takiego się przydarzyło, zawsze możesz poprosić najlepszych przyjaciół, aby z nimi porozmawiali i poprosili o upuszczenie wesela.

„Oko
fotografa”

Czy na pewno fotografuje mój lepszy profil? Mamy pozować, czy zachowywać się naturalnie? Aby nie wynikło tyle pytań – warto spotkać się z fotografem przed weselną imprezą i umówić szczegóły zlecenia.

Kto
ma informację, ten ma w
ładzę!

Niezręcznych sytuacji jest wiele. Miejmy jednak nadzieję, że te informacje pomogą przygotować się do takich rzeczy na Twoim weselu i zredukować niepotrzebny stres.

To nie znaczy, że coś takiego koniecznie stanie się na Twoim ślubie. Jednak, kto ma informacje – ma władzę.

W końcu jest to jeden z najszczęśliwszych dni w Twoim życiu. Później i tak będziesz wspominać wszystkie problemy z uśmiechem. 🙂

Autor: Viktoriia Metelska

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu