Jak przygotować spotkanie rodziców po zaręczynach?

Jak przygotować spotkanie rodziców po zaręczynach?

1701

Zaręczyny to niezwykle ważny moment w relacji każdej pary. Symbolizują one początek nowego rozdziału, przejście na kolejny etap związku. Towarzyszą temu bardzo silne emocje, ale nie tylko narzeczeni przeżywają te chwile bardzo mocno. To także ważne wydarzenie dla ich rodziców, dlatego warto od razu pomyśleć o wspólnym świętowaniu. Dawniej to zaręczyny odbywały się na oczach najbliższych, a panowie prosili ojców swoich wybranek o rękę córki. Dziś częściej organizuje się spotkanie rodziców po zaręczynach. Jak się do niego przygotować?

spotkanie rodziców po zaręczynach

Spotkanie rodziców po zaręczynach

Określcie charakter spotkania

Czy będzie to uroczysta kolacja zaręczynowa czy raczej integracyjna zabawa w kręgielni? Zaręczynowy wieczór z rodzicami nie musi upłynąć na siedzeniu przy stole. Wspólnie spędzony czas na pewno wszystkich do siebie zbliży!

Ustalcie, co chcecie powiedzieć

Czy planujecie poważne rozmowy o ślubie czy chcecie, by Wasi rodzice się lepiej poznali, a może wszyscy doskonale się już dogadujecie i chcecie swobodnie cieszyć się wspólnie spędzonym czasem?

Przygotujcie dobre jedzenie

To obowiązkowy punkt każdego udanego spotkania! Możecie zamówić catering lub wykorzystać okazję i zapunktować u przyszłych teściów umiejętnościami kulinarnymi.

Zaplanujcie, co będziecie robić

Kolacja zaręczynowa nie musi ograniczać się do jedzenia i rozmów przy stole. Pomyślcie nad dodatkowymi „atrakcjami”. Ciekawym pomysłem będzie przygotowanie albumów ze zdjęciami z dzieciństwa i przywołanie wspomnień.

Pamiętajcie, że nie ma się czym stresować! Najważniejsze jest to, żebyście się spotkali i mogli wspólnie świętować zaręczyny!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).