Romantyczna podróż poślubna: dokąd jechać?

Romantyczna podróż poślubna: dokąd jechać?

708

Romantyczny miesiąc miodowy dla każdej pary oznacza coś innego. W zależności od tego, co planujecie robić w tym czasie, wybierzcie miejsce, w którym spełnicie swoje romantyczne plany! Poznajcie, najpopularniejsze wśród młodych małżenstw, sposoby podróżowania i zdecydujcie, gdzie są Wasze najbardziej romantyczne miejsca na podróż poślubną!

romantyczna podróż poślubna

All Inclusive nad wodą

All inclusive to chyba najpopularniejszy rodzaj podróży poślubnej. To wygodne rozwiązanie pozwoli na chwilę wytchnienia po absorbujących przygotowaniach do ślubu i wesela. Nie będziecie musieli martwić się o organizację i planowanie. Wystarczy wykupić wycieczkę i korzystać w pełni z jej uroków. Gorąca plaża, hotelowy basen, pełne słonce i towarzystwo drugiej połówki… błogi wypoczynek!

Zwiedzanie i aktywny wypoczynek

Jeśli wylegiwanie się na plaży Wam nie wystarcza, pomyślcie o aktywnościach, których chcecie się podjąć podczas wyjazdu. Może idealnym miejscem dla Was będzie ocean i wybierzecie się w niezapomniany rejs statkiem? A może wolicie zwiedzać z plecakiem europejskie stolice? Wybierzcie kierunek podróży i spędźcie romantyczną podróż, odkrywając nowe miejsca!

Na własną rękę

Jeśli jesteście dobrymi organizatorami, zaplanowanie wyjazdu na własną rękę pozwoli wam świadomie wybrać oferty, które was interesują i zaoszczędzić sumę, którą wydalibyście w biurze podróży. Dodatkowo, podczas wyjazdu będziecie bardziej niezależni. Planowanie podróży warto rozpocząć jednak z większym wyprzedzeniem.

Czy wiecie już, czym dla Was jest romantyczna podróż poślubna?

Jakie miejsce wybierzecie?

 

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 2

 1. Mało ambitny artykuł, liczyłem na jakieś ciekawe przykłady, inspiracje.
  To że mogę pojechać na all in lub zorganizować sam – wiem bardzo dobrze, byłem na obu :)

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).