Romantyczna podróż poślubna: dokąd jechać?

Romantyczna podróż poślubna: dokąd jechać?

Romantyczny miesiąc miodowy dla każdej pary oznacza coś innego. W zależności od tego, co planujecie robić w tym czasie, wybierzcie miejsce, w którym spełnicie swoje romantyczne plany! Poznajcie, najpopularniejsze wśród młodych małżenstw, sposoby podróżowania i zdecydujcie, gdzie są Wasze najbardziej romantyczne miejsca na podróż poślubną!

All Inclusive nad wodą

All inclusive to chyba najpopularniejszy rodzaj podróży poślubnej. To wygodne rozwiązanie pozwoli na chwilę wytchnienia po absorbujących przygotowaniach do ślubu i wesela. Nie będziecie musieli martwić się o organizację i planowanie. Wystarczy wykupić wycieczkę i korzystać w pełni z jej uroków. Gorąca plaża, hotelowy basen, pełne słonce i towarzystwo drugiej połówki… błogi wypoczynek!

Zwiedzanie i aktywny wypoczynek

Jeśli wylegiwanie się na plaży Wam nie wystarcza, pomyślcie o aktywnościach, których chcecie się podjąć podczas wyjazdu. Może idealnym miejscem dla Was będzie ocean i wybierzecie się w niezapomniany rejs statkiem? A może wolicie zwiedzać z plecakiem europejskie stolice? Wybierzcie kierunek podróży i spędźcie romantyczną podróż, odkrywając nowe miejsca!

Na własną rękę

Jeśli jesteście dobrymi organizatorami, zaplanowanie wyjazdu na własną rękę pozwoli wam świadomie wybrać oferty, które was interesują i zaoszczędzić sumę, którą wydalibyście w biurze podróży. Dodatkowo, podczas wyjazdu będziecie bardziej niezależni. Planowanie podróży warto rozpocząć jednak z większym wyprzedzeniem.

Czy wiecie już, czym dla Was jest romantyczna podróż poślubna?

Jakie miejsce wybierzecie?

fot. Pexels

4.8/5 - (46)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore