5 romantycznych miejsc w Trójmieście poza sezonem

5 romantycznych miejsc w Trójmieście poza sezonem

632

Jedną z 15 rzeczy, które każda para powinna zrobić wiosną, jest wycieczka do innego miasta. A może by tak wyjechać nad polskie morze? Gdańsk, Gdynia i Sopot pełne są miejsc uwielbianych przez turystów. Które z nich warto odwiedzić we dwoje? Oto 5 najbardziej romantycznych miejsc w Trójmieście.

romantyczne miejsca w Trójmieście poza sezonem

Plaża

Obowiązkowy punkt podczas romantycznego wyjazdu z drugą połówką. Turystom kojarzą się z zatłoczonymi miejscami, pełnymi wczasowiczów, jednak poza sezonem panuje tu cisza i spokój. Trójmiejskie plaże oferują doskonałe warunki na romantyczny spacer we dwoje.
romantyczne miejsca w Trójmieście poza sezonem

Stare Miasto w Gdańsku

Podczas wizyty w Trójmieście nie w sposób odmówić sobie spaceru wzdłuż ulicy Długiej. W otoczeniu zabytkowych kamienic można zrelaksować się i zachwycić urokiem Starego Miasta. W połowie drogi należy jednak zrobić obowiązkowe selfie z Neptunem!
romantyczne miejsca w Trójmieście

Most Miłości w Gdańsku

Miejsce, w którym zakochani uwieczniają swoje uczucia. Most Miłości pełen jest kłódek z inicjałami, sercami i datami. Można tu poznać wiele ciekawych historii miłości lub opowiedzieć własną.

Molo w Sopocie

Stąd zakochane pary mają najwięcej zdjęć z wakacji. Sopockie molo to bardzo charakterystyczny punkt, dlatego w sezonie wakacyjnym nigdy nie brakuje tu spacerowiczów. Poza sezonem jest zdecydowanie spokojniej, a wstęp na molo jest bezpłatny.

Klif Orłowski

Orłowo to dzielnica Gdyni, położona tuż przy samym morzu. To tutaj znajduje się przepiękny klif, który zachwyca o każdej porze roku. Tuż obok znajduje się też molo oraz kilka klimatycznych lokali. Warto wybrać się tu na odprężającą przechadzkę.
romantyczne miejsca w Trójmieście

Byliście już w Trójmieście ze swoją drugą połową?

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).