• Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą
  • Wesele z Klasą

5 romantycznych miejsc w Trójmieście poza sezonem

Redakcja
5 romantycznych miejsc w Trójmieście poza sezonem

Jedną z 15 rzeczy, które każda para powinna zrobić wiosną, jest wycieczka do innego miasta. A może by tak wyjechać nad polskie morze? Gdańsk, Gdynia i Sopot pełne są miejsc uwielbianych przez turystów. Które z nich warto odwiedzić we dwoje? Oto 5 najbardziej romantycznych miejsc w Trójmieście.

Plaża

Obowiązkowy punkt podczas romantycznego wyjazdu z drugą połówką. Turystom kojarzą się z zatłoczonymi miejscami, pełnymi wczasowiczów, jednak poza sezonem panuje tu cisza i spokój. Trójmiejskie plaże oferują doskonałe warunki na romantyczny spacer we dwoje.
romantyczne miejsca w Trójmieście poza sezonem

Stare Miasto w Gdańsku

Podczas wizyty w Trójmieście nie w sposób odmówić sobie spaceru wzdłuż ulicy Długiej. W otoczeniu zabytkowych kamienic można zrelaksować się i zachwycić urokiem Starego Miasta. W połowie drogi należy jednak zrobić obowiązkowe selfie z Neptunem!
romantyczne miejsca w Trójmieście

Most Miłości w Gdańsku

Miejsce, w którym zakochani uwieczniają swoje uczucia. Most Miłości pełen jest kłódek z inicjałami, sercami i datami. Można tu poznać wiele ciekawych historii miłości lub opowiedzieć własną.

Molo w Sopocie

Stąd zakochane pary mają najwięcej zdjęć z wakacji. Sopockie molo to bardzo charakterystyczny punkt, dlatego w sezonie wakacyjnym nigdy nie brakuje tu spacerowiczów. Poza sezonem jest zdecydowanie spokojniej, a wstęp na molo jest bezpłatny.

Klif Orłowski

Orłowo to dzielnica Gdyni, położona tuż przy samym morzu. To tutaj znajduje się przepiękny klif, który zachwyca o każdej porze roku. Tuż obok znajduje się też molo oraz kilka klimatycznych lokali. Warto wybrać się tu na odprężającą przechadzkę.
romantyczne miejsca w Trójmieście

Byliście już w Trójmieście ze swoją drugą połową?

Oceń artykuł

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet