Romantyczny ślub w plenerze. Jak go zorganizować?

Romantyczny ślub w plenerze. Jak go zorganizować?

Bajkowy ślub w plenerze to marzenie niejednej pary młodej. Jak zaplanować ten wyjątkowy dzień i sprawić, aby chwila wypowiadania przysięgi małżeńskiej na zawsze pozostała cudownym wspomnieniem? O co w szczególności należy się zatroszczyć i gdzie zorganizować taką ceremonię? O tym w artykule! 

Bez względu na to, czy zamierzacie wziąć ślub cywilny, czy zdecydowaliście się na zorganizowanie ślubu humanistycznego w plenerze, warto zadbać o jego niepowtarzalną oprawę. To w końcu jeden z najważniejszych dni Waszego życia! ❤️

Rezydencja Victoria od lat specjalizuje się w planowaniu ceremonii zaślubin, pomagając parom młodym w realizacji ich wizji związanych z tą wspaniałą chwilą. Na jakie aspekty warto szczególnie zwrócić uwagę planując ślub w plenerze? Oto kilka elementów, które według specjalistów odgrywają kluczową rolę. 

Po pierwsze lokalizacja

Wybór odpowiedniej lokalizacji 📍 to jedna z najistotniejszych kwestii przy planowaniu ślubu w plenerze. Klimatyczne otoczenie pozwala bowiem stworzyć niezwykłą atmosferę tego szczególnego wydarzenia, stanowiąc jednocześnie bazę do dalszego planowania, w tym m.in. tworzenia dekoracji. 

Rezydencja Victoria to wyjątkowe miejsce na weselnej mapie Polski, zlokalizowane na malowniczych Kaszubach. Obiekt oferuje piękny, zielony ogród z fontanną i oczkiem wodnym, na terenie którego doświadczony personel pomoże zaplanować Wam nie tylko ceremonię zaślubin, ale także przyjęcie weselne w stylowych wnętrzach sali bankietowej. 

Po drugie dekoracje

Kiedy znaleźliście już swoje wymarzone miejsce, czas pomyśleć o dekoracjach. Romantyczna altana, piękne krzesła, czerwony dywan, a do tego cudowne kwiatowe kompozycje i ścianka weselna. Obecnie wybór jest naprawdę ogromny. Wszystko zależy od tego, jaki budżet planujecie przeznaczyć na organizację wesela, a także w jakim stylu zamierzacie je zaplanować. Rezydencja Victoria współpracuje z doświadczonym florystą, który może pomóc Wam w stworzeniu wszelkiego rodzaju kompozycji i dekoracji, zarówno na ślub plenerowy jak i przyjęcie weselne. 

PS. Zadbajcie również o odpowiednie oświetlenie 💡. Lampiony, ozdobne żarówki czy świece sprawią, że będzie bajkowo i niebywale nastrojowo. Taka aranżacja doskonale sprawdzi się także na ślubnych zdjęciach 📷! 

Po trzecie pojazd

Warto zwrócić uwagę także na to, czym pojedziecie do ślubu. Zabytkowy samochód 🚗, a może romantyczna dorożka? Oferty, spośród których możecie wybierać, są naprawdę różnorodne, dlatego z pewnością znajdziecie pojazd, który sprosta Waszym oczekiwaniom, a jednocześnie będzie pasował do stylu, w jakim organizujecie swoje wesele. Odpowiednio ozdobione auto ślubne doda całości niepowtarzalnego charakteru, a przyjazd nim pary młodej idealnie zainauguruje ceremonię w plenerze. Rezydencja Victoria współpracuje z kilkoma firmami, oferującymi wynajem samochodów retro oraz limuzyn, dlatego jeśli nie macie pomysłu na to, czym udać się w swoją pierwszą małżeńską podróż – możecie odetchnąć z ulgą! 

Po czwarte oprawa muzyczna

Czy warto zdecydować się na oprawę muzyczną ślubu 🎶? Zdecydowanie tak! Dzięki niej ślub plenerowy będzie jeszcze bardziej magiczny. Zachwycający wokal w połączeniu z doskonałym brzmieniem skrzypiec 🎻 czy harfy sprawią, że będzie romantycznie i bardzo wzruszająco, ale o to przecież chodzi w tym szczególnym dniu, prawda? 🙂

Artykuł powstał przy współpracy z Rezydencją Victoria.

4.7/5 - (27)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore