• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Przygotowania do ślubu męczą cię we śnie? Sprawdź, co mówi o tym sennik

Przygotowania do ślubu męczą cię we śnie? Sprawdź, co mówi o tym sennik

Zbliżający się ślub i wesele mogą powodować, że para młoda z dnia na dzień czuje się coraz bardziej zestresowana. W takich chwilach często pojawiają się dziwne i niepokojące sny. Jeśli zastanawiacie się, co oznaczają, sennik: przygotowania do ślubu będzie najlepszym źródłem.

Oczywiście sny o przygotowaniach do ślubu mogą pojawiać się nie tylko u osób, które już niedługo mają stanąć na ślubnym kobiercu, ale także u tych, które w ogóle tego nie planują lub ślub mają już dawno za sobą. Nie każda mara senna musi być jakimś sygnałem od podświadomości, jednak często się tak zdarza. Jeśli zatem interesuje was ten temat, sprawdźcie również sennik: ślub i sennik: wesele, które przybliżą wam symbolikę związaną z tymi wydarzeniami. 

Sennik: przygotowania do ślubu własnego

Czy przygotowania do własnego ślubu we śnie są zwiastunem czegoś dobrego? To zależy, czy faktycznie się do niego szykujesz, czy to tylko mara senna. Jeśli mówimy o pierwszej opcji, snem w ogóle nie należy się przejmować. Zbliżający się ślub i wesele to tak naprawdę nie tylko dużo radości, ale także stresu. Nic zatem dziwnego, że pewne szczegóły pojawiają się także w snach, na przykład suknia ślubna. To temat, który często najbardziej zajmuje myśli panny młodej. Dlatego właśnie sennik:suknia ślubna mówi o tym, jakie dokładnie ten sen może mieć znaczenie.  

W drugim przypadku niestety sen o przygotowaniach do ślubu nie zwiastuje niczego dobrego. Może świadczyć o tym, że niedługo w naszym życiu pojawią się kłopoty, jednak na szczęście będą przejściowe. Dotyczyć mogą życia prywatnego, ale także życia zawodowego. 

przygotowania do ślubu przed lusterkiem sennik
Unsplash

Zobacz także: Co oznaczają zaręczyny we śnie? Sprawdź nasz sennik!

Sennik: przygotowania do ślubu córki, siostry lub koleżanki

Podczas snu można być biernym obserwatorem lub brać czynny udział w organizacji uroczystości. Zazwyczaj jeśli sen o przygotowaniach do ślubu zbiega się z nowym przedsięwzięciem, możemy liczyć na pomyślne zakończenie i sukces. Szczególnie, jeśli we śnie jesteśmy świadkiem lub świadkową.Sen o przygotowaniach do ślubu siostry lub brata może świadczyć o tym, że masz poczucie zepchnięcia na drugi plan. Czujesz się mniej ważny i potrzebujesz większego zainteresowania.

Obserwacja przygotowań do ślubu może jednak mieć również zły oddźwięk. Szczególnie jeśli dotyczy współmałżonka. Jeśli to mąż lub żona w waszym śnie szykują się do ślubu, może to oznaczać, że coś stracicie, na przykład pracę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o snach związanych ze zdradą i związkami, sprawdźcie sennik: zdrada.

Sennik: przygotowania do ślubu, do którego dochodzi

W śnie niezwykle ważne jest również to, czy do ślubu doszło. Warto zatem zapamiętać, w którym momencie skończyły się w waszym śnie przygotowania. Czy było to jeszcze na wiele dni przed samym ślubem, czy może jednak tuż przed uroczystością. Jeśli jednak do ślubu doszło i dodatkowo stoicie przed księdzem z drugą osobą, może to świadczyć o tym, że na waszej drodze pojawi się nowa miłość. Jest to zdecydowanie pozytywny sen. 

Sennik: przygotowania do ślubu, do którego nie dochodzi

Przygotowania, które ostatecznie nie prowadzą do ślubu, mogą być ostrzeżeniem przed tym, że już niedługo czeka was jakieś upokorzenie i wasze dobre imię zostanie nadszarpnięte. Ślub, który zostanie przerwany, świadczy o tym, że partner może was zdradzać lub umowa, którą mieliście podpisać, nie zostanie zawarta. 

przygotowania do ślubu do którego nie dochodzi sennik
Unsplash

Zobacz także: Co może zwiastować obrączka we śnie? Sprawdź nasz sennik i poznaj prawdę!

Sennik: przygotowania do ślubu kościelnego i cywilnego

Zacznijmy od tego, do jakiego dokładnie ślubu przyśniły się wam przygotowania. Okazuje się bowiem, że ma to duże znaczenie. Jeśli we śnie szykujecie się do ślubu cywilnego, może to oznaczać, że osoba, z którą jesteście, tak naprawdę jest tylko zastępstwem tej wielkiej i jedynej miłości. Jest to pójście na kompromis. Wasza podświadomość daje sygnał, że przystaliście na zasady, które wam nie pasują. 

Przygotowania do ślubu kościelnego to znacznie bardziej pozytywny sen. Może bowiem oznaczać, że już niedługo pogodzisz się z osobą, z którą od dawna jesteś w konflikcie. Ta negatywna relacja w końcu przestanie ci spędzać sen z powiek. 

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu