Sesja ślubna z pomysłem

Sesja ślubna z pomysłem

Sesja ślubna nie musi kojarzyć się ze sztywnymi ustawieniami, powtarzalnymi kadrami czy wymuszonymi pozami Młodej Pary. Zdjęcia ślubne i plenerowe staną się Waszą pamiątką na całe życie, a ich oglądanie powinno sprawiać Wam przyjemność! Dlatego warto jeszcze przed zrobieniem zdjęć zastanowić się, czego oczekujecie i jak możecie urozmaicić wspólne fotografie!

sesja ślubna

5 pomysłów na sesję ślubną

 • Znajdźcie odpowiedniego fotografa! Dobra współpraca między usługodawcą a parą zapewnia świetne efekty sesji! Zapoznając się z pracami poszczególnych fotografów, zwróćcie uwagę na to, czy robi zdjęcia w klimacie, który Wam odpowiada i czy realizowanie Waszych pomysłów będzie dla niego ciekawym wyzwaniem.

 

 • Zapisujcie wszystkie pomysły! Zróbcie burzę mózgów, gromadźcie wszelkie inspiracje i porozmawiajcie o swoich pomysłach z fotografem. Pokażcie mu zdjęcia, które podobają Wam się najbardziej, zaproponujcie swoje wymarzone pomysły i klimat.

 

 • Wybierzcie idealne miejsce! Być może macie swój ulubiony park lub inne miejsce, które jest dla Was szczególnie ważne? Zdjęcia z takiej lokalizacji będą miały szczególny, sentymentalny wymiar. Jeśli nie macie pomysłu na to, gdzie może odbyć się sesja, zapytajcie fotografa, gdzie robi zdjęcia innym parom, na pewno będzie mógł coś zaproponować!

 

 • Pomyślcie o dodatkach! Ciekawe akcesoria, zabawne tabliczki, ozdobne ramy czy własnoręcznie zrobione gadżety w stylu fotobudki, uatrakcyjnią Wasze wspólne kadry! Zastanówcie się nad hasłami, które możecie pokazać na zdjęciach i pomysłami na wykorzystanie niebanalnych akcesoriów!

 

 • Pamiętajcie o dobrej zabawie! Gdy będziecie czuć się swobodnie przed obiektywem, otrzymacie od fotografa piękne, naturalne zdjęcia. Podczas sesji starajcie się skupić na sobie, po prostu wygłupiajcie się lub zajmijcie się sobą przed obiektywem i starajcie się nie zwracać uwagi na fotografa. Na pewno się nie obrazi 😉 A Wy będziecie mieć wspaniałą pamiątkę na długie lata!

O jakich zdjęciach ślubnych marzycie?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).