Elton John i David Furnish biorą ślub!

Elton John i David Furnish biorą ślub!

2192

Kameralny ślub w towarzystwie najbliższych – o tym marzy Elton John ze swoim partnerem.

Elton John i David Furnish biorą ślub!Legalizacja związków homoseksualnych to gorący temat. W Wielkiej Brytanii możliwość zawarcia związku małżeńskiego przez osoby tej samej płci nadal budzi kontrowersje. Jednak Anglicy, słynący z wysokiego poziomu tolerancji, przyjęli z entuzjazmem wiadomość o ślubie Eltona Johna z Davidem Furnishem.

Para od 9 lat znajduje się w oficjalnym konkubinacie. 52-letni kanadyjski producent i reżyser filmowy w rozmowie z „Las Vegas Review Journal” otwarcie przyznał, że wraz ze swoim partnerem uwielbiają huczne i wystawne przyjęcia. Niestety, w przypadku ślubu będzie zupełnie odwrotnie. Uznany na całym świecie muzyk rozwiał wszelkie wątpliwości w talk-show „America’s Today”. Wokalista wyznał, że marzy o skromnym przyjęciu, na które zostaną zaproszeni tylko ich synowie, czyli trzyletni Zachary i mający roczek Elijah oraz para świadków.  Potwierdził słowa swojego partnera i nie ukrywał radości wynikającej z przyszłych planów.

Ceremonię zawarcia związku małżeńskiego zaplanowano na maj bieżącego roku.

KOMENTARZE: 1

 1. Dla ich dzieci to chyba bardzo dobra wiadomość. Poza tym w przypadku różnych nieszczęśliwych wydarzeń, łatwiej wtedy o informację, no i sprawy spadkowe też są wtedy wyjaśnione.

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).