Elton John i David Furnish biorą ślub!

Elton John i David Furnish biorą ślub!

2017

Kameralny ślub w towarzystwie najbliższych – o tym marzy Elton John ze swoim partnerem.

Elton John i David Furnish biorą ślub!Legalizacja związków homoseksualnych to gorący temat. W Wielkiej Brytanii możliwość zawarcia związku małżeńskiego przez osoby tej samej płci nadal budzi kontrowersje. Jednak Anglicy, słynący z wysokiego poziomu tolerancji, przyjęli z entuzjazmem wiadomość o ślubie Eltona Johna z Davidem Furnishem.

Para od 9 lat znajduje się w oficjalnym konkubinacie. 52-letni kanadyjski producent i reżyser filmowy w rozmowie z „Las Vegas Review Journal” otwarcie przyznał, że wraz ze swoim partnerem uwielbiają huczne i wystawne przyjęcia. Niestety, w przypadku ślubu będzie zupełnie odwrotnie. Uznany na całym świecie muzyk rozwiał wszelkie wątpliwości w talk-show „America’s Today”. Wokalista wyznał, że marzy o skromnym przyjęciu, na które zostaną zaproszeni tylko ich synowie, czyli trzyletni Zachary i mający roczek Elijah oraz para świadków.  Potwierdził słowa swojego partnera i nie ukrywał radości wynikającej z przyszłych planów.

Ceremonię zawarcia związku małżeńskiego zaplanowano na maj bieżącego roku.

KOMENTARZE: 1

  1. Dla ich dzieci to chyba bardzo dobra wiadomość. Poza tym w przypadku różnych nieszczęśliwych wydarzeń, łatwiej wtedy o informację, no i sprawy spadkowe też są wtedy wyjaśnione.

Dodaj komentarz