Ślub i wesele online

Ślub i wesele online

Technologia idzie naprzód, coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem komputera lub ze smartfonem w dłoni. Nawet większość kwestii związanych z organizacją ślubu i wesela możesz teraz zaplanować, będąc online! Dlaczego więc nie podzielić się swoimi ślubnymi sprawami w sieci?

Ślub i wesele online

Wirtualny planner ślubny

Wiele panien młodych prowadzi przedślubne zapiski w notesach, jednak jeśli lubisz mieć wszystko w jednym miejscu i chcesz wygodnie planować ślub przy pomocy Internetu, na pewno spodoba Ci się nasz planner ślubny, który pokieruje Cię krok po kroku podczas przygotowań.

Wasz ślubny hashtag

Jeśli poza profesjonalnym reportażem ślubnym chcecie zobaczyć relację ze ślubu z perspektywy Waszych gości, wymyślcie specjalny hashtag, np. #weselekowalskich i poproście gości o dzielenie się zdjęciami ze ślubu i wesela w mediach społecznościowych. Ciekawym pomysłem będzie wyeksponowanie tej informacji w widocznym miejscu na sali.

Wydarzenie na Facebooku

To ciekawe rozwiązanie, które pomoże Wam informować gości o szczegółach dotyczących ślubu i wesela. Pozwoli także cieszyć się czasem przygotowań razem z Wami. Dużym minusem jest jednak to, że prawdopodobnie nie każdy członek rodziny ma konta w mediach społecznościowych. Utworzenie wirtualnego wydarzenia jest więc ciekawym dodatkiem, ale nic nie zastąpi tradycyjnych odwiedzin z zaproszeniami.

Wyżej wymienione pomysły z czasem zyskują popularność, choć w tej chwili są to jeszcze raczej pojedyncze przypadki. Jeżeli jednak jesteście parą, która dużo udziela się w świecie wirtualnym, macie okazję, by w ten sposób wyróżnić się na tle innych ślubów.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 1

 1. Całkiem ciekawe, choć nie dla mnie ;). Ja sama miałam niedawno swoje wesele i zorganizowałam je raczej bez różnego rodzaju udziwnień. Odbyło się ono w Zajeździe Jurajskim. Właściwie mało czym musiałam się przejmować, bo pracownicy zajazdu zajęli się większością istotnych spraw. 😉

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).