Ślub i wesele online

Ślub i wesele online

Technologia idzie naprzód, coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem komputera lub ze smartfonem w dłoni. Nawet większość kwestii związanych z organizacją ślubu i wesela możesz teraz zaplanować, będąc online! Dlaczego więc nie podzielić się swoimi ślubnymi sprawami w sieci?

 

Wirtualny planer ślubny

Wiele panien młodych prowadzi przedślubne zapiski w notesach, jednak jeśli lubisz mieć wszystko w jednym miejscu i chcesz wygodnie planować ślub przy pomocy Internetu, na pewno spodoba Ci się nasz planer ślubny, który pokieruje Cię krok po kroku podczas przygotowań.

Wasz ślubny hashtag

Jeśli poza profesjonalnym reportażem ślubnym chcecie zobaczyć relację ze ślubu z perspektywy Waszych gości, wymyślcie specjalny hashtag, np. #weselekowalskich i poproście gości o dzielenie się zdjęciami ze ślubu i wesela w mediach społecznościowych. Ciekawym pomysłem będzie wyeksponowanie tej informacji w widocznym miejscu na sali.

Wydarzenie na Facebooku

To ciekawe rozwiązanie, które pomoże Wam informować gości o szczegółach dotyczących ślubu i wesela. Pozwoli także cieszyć się czasem przygotowań razem z Wami. Dużym minusem jest jednak to, że prawdopodobnie nie każdy członek rodziny ma konta w mediach społecznościowych. Utworzenie wirtualnego wydarzenia jest więc ciekawym dodatkiem, ale nic nie zastąpi tradycyjnych odwiedzin z zaproszeniami.

Wyżej wymienione pomysły z czasem zyskują popularność, choć w tej chwili są to jeszcze raczej pojedyncze przypadki. Jeżeli jednak jesteście parą, która dużo udziela się w świecie wirtualnym, macie okazję, by w ten sposób wyróżnić się na tle innych ślubów.

fot. Pexels

4.5/5 - (27)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore