• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Śniło ci się szalone lub przerażające wesele? Zobacz, co to może oznaczać!

Śniło ci się szalone lub przerażające wesele? Zobacz, co to może oznaczać!

Ślub i wesele to wielkie wydarzenie, po którym pozostaje wiele pięknych wspomnień. To niezwykle ważny krok w życiu każdego człowieka sprawiający że codzienność diametralnie się zmienia. Bycie panną młodą lub panem młodym staje się marzeniem niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Nic więc dziwnego, że w trakcie przygotowań do głowy przychodzi wiele dziwnych i niepokojących myśli, które przenoszą się również na nasze sny.

Suknia ślubna i znalezienie do niej odpowiednich dodatków to kwestia, która z pewnością spędza pannom młodym sen z powiek, albo właśnie bardzo często gości w tych snach. W zależności od tego, jaki typ uroczystości wybraliśmy, ślub kościelny czy ślub cywilny, w snach dotyczących tego dnia pojawiają różne postaci. Ksiądz, który nie zgadza się na ślub lub urzędnik, który z jakiegoś powodu wyznaje miłość panu młodemu to tylko niektóre z pokręconych sennych koszmarów.

Kolejnym tematem, który regularnie nawiedza parę młodą, jest oczywiście wesele. Zdarza się również, że wcale się nie pobieramy albo już dawno mamy to za sobą, a sny o ślubie (zobacz sennik ślub, jeśli tego typu sny wciąż powracają) i weselu wciąż nas męczą. Co mogą oznaczać i jak ich symbolika wyjaśniona jest w najpopularniejszych sennikach?

Sennik wesele – czyjeś

Choć wydawać by się mogło, że najczęściej śnimy o własnym weselu, bardzo często w naszych marzeniach sennych pojawia się czyjaś impreza, na której jesteśmy wśród zaproszonych gości. Według większości senników, bez względu na to, czy jest to wesele brata, siostry, córki czy syna, oznacza to nadejście pozytywnych zmian.

Nasza podświadomość wysyła sygnały, że warto podjąć ryzyko lub zmienić coś w życiu. Sny o czyimś weselu często pojawiają się wtedy, kiedy mamy wrażenie, że popadamy w stagnację i potrzebujemy zmiany, aby na nowo się obudzić i zacząć żyć pełnią życia.

Jeśli na weselu pojawiamy się konkretnie w charakterze gościa, może to również oznaczać nadciągające zmiany w naszym życiu uczuciowym. Na szczęście będą to zmiany na lepsze.  

Kobieta śpi na łóżku z laptopem w ręce
Envato

Zobacz także: Cytaty o małżeństwie – najpiękniejsze słowa o miłości i przyjaźni

Własne wesele – sennik

To, co oznaczają sny o własnym weselu, zależy od tego, czy sen miał pozytywny czy negatywny wydźwięk. Oczywiście należy pamiętać o tym, że to jedynie mara nocna, która równie dobrze może nie mieć żadnego ukrytego sensu.

Sen o własnym weselu, na którym jesteśmy radości i wszystko się udaje, to oznaka nadchodzących pozytywnych zmian. Co więcej, tego typu “wizja” ma nas przekonać do tego, aby nie bać się nowości i “skoku na główkę”. Najczęściej tego typu sny pojawiają się w momencie, w którym musimy podjąć jakąś ważną decyzję. Właśnie zmieniamy pracę, chcemy się przeprowadzić lub decydujemy się na remont domu.

Co jeśli jednak na twoim wyśnionym weselu wszyscy się kłócą, tłuką szkło i czujesz same negatywne emocje? Tego typu wizja może oznaczać pojawiające się wątpliwości dotyczące partnera lub partnerki. Podświadomość daje znaki, że boisz się tego wydarzenia. Być może powoli zdajesz sobie sprawę z tego, że ukochana lub ukochany zupełnie do ciebie nie pasuje.

Sennik wesele – inne znaczenia

Co jeszcze na temat wesela ma do powiedzenia sennik? Okazuje się, że jeśli jedynie obserwujesz zabawę, jest w tobie dużo zazdrości. Pojawienie się w orszaku weselnym zwiastuje rychłe zakochanie się i to w ten wymarzony sposób – od pierwszego wejrzenia.

Co zaskakujące, taniec na weselu oznacza, że nie wszystko ułoży się tak, jakbyśmy tego oczekiwali. A przyjmowanie weselnych gości zwiastuje utratę dużej sumy pieniędzy.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu