Śniło ci się szalone lub przerażające wesele 😴? Zobacz, co to może oznaczać!

Śniło ci się szalone lub przerażające wesele 😴? Zobacz, co to może oznaczać!

Ślub i wesele to wielkie wydarzenie, po którym pozostaje wiele pięknych wspomnień. To niezwykle ważny krok w życiu każdego człowieka sprawiający że codzienność diametralnie się zmienia. Bycie panną młodą lub panem młodym staje się marzeniem niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Nic więc dziwnego, że w trakcie przygotowań do głowy przychodzi wiele dziwnych i niepokojących myśli, które przenoszą się również na nasze sny.

Suknia ślubna 👗 i znalezienie do niej odpowiednich dodatków to kwestia, która z pewnością spędza pannom młodym sen z powiek, albo właśnie bardzo często gości w tych snach. W zależności od tego, jaki typ uroczystości wybraliście –  ślub kościelny czy ślub cywilny, w snach dotyczących tego dnia pojawiają różne postaci. Ksiądz, który nie zgadza się na ślub lub urzędnik, który z jakiegoś powodu wyznaje miłość panu młodemu to tylko niektóre z sennych koszmarów.

Kolejnym tematem, który regularnie nawiedza parę młodą 👰🤵, jest oczywiście wesele. Zdarza się również, że wcale się nie pobieracie albo już dawno macie to za sobą, a sny o ślubie (zobacz sennik ślub, jeśli tego typu sny wciąż powracają) i weselu wciąż was męczą. Co mogą oznaczać i jak ich symbolika wyjaśniona jest w najpopularniejszych sennikach?

Sennik wesele – czyjeś

Choć wydawać by się mogło, że najczęściej śnimy o własnym weselu, bardzo często w naszych marzeniach sennych pojawia się czyjaś impreza, na której jesteśmy wśród zaproszonych gości. Co sennik może powiedzieć o weselu z perspektywy gościa? Jak zinterpretować takie sny? Według większości senników, bez względu na to, czy śni się wesele brata, syna czy siostry, w senniku oznacza to nadejście pozytywnych zmian 🙂. Bardzo często w senniku wesele córki jest interpretowane dokładnie w ten sam sposób. 

Nasza podświadomość wysyła sygnały, że warto podjąć ryzyko lub zmienić coś w życiu. Sny o czyimś weselu często pojawiają się wtedy, kiedy mamy wrażenie, że popadamy w stagnację i potrzebujemy zmiany, aby na nowo się obudzić i zacząć żyć pełnią życia. W senniku wesele koleżanki lub jakiekolwiek innej osoby często jest interpretowane właśnie, jako możliwość pojawienia się pozytywnych zmian 😍. 

Jeśli na weselu pojawiamy się konkretnie w charakterze gościa, może to również oznaczać nadciągające zmiany w naszym życiu uczuciowym 💞. Na szczęście będą to zmiany na lepsze. Z kolei zaproszenie na wesele sennik może zinterpretować jako szansę na ponowne spotkanie z osobami, które od dawna nie pojawiły się w naszym życiu. W końcu bardzo często właśnie tak dzieje się w rzeczywistości. Na śluby i wesela w wielu przypadkach jesteśmy zapraszani przez dawno niewidzianą rodzinę. Często wesela są zresztą formą spotkań rodzinnych – nie każdy ma na co dzień czas, żeby utrzymywać intensywny kontakt z bliskimi. Sen o zaproszeniu na ślub może oznaczać również, że osoba śniąca bardzo chciałaby poznać nowych ludzi 🤝.

Sennik wesele
Envato

Własne wesele – sennik

To, co oznaczają sny o własnym weselu, zależy od tego, czy sen miał pozytywny czy negatywny wydźwięk. Oczywiście należy pamiętać o tym, że to jedynie mara nocna, która równie dobrze może nie mieć żadnego ukrytego sensu 🙂.

Sen o własnym weselu, na którym jesteśmy radośni i wszystko się udaje, to oznaka nadchodzących pozytywnych zmian. Swoje wesele w senniku można interpretować również, jako próbę przekonania nas do tego, aby nie bać się nowości, czekających nas wyzwań i, tak zwanego, “skoku na główkę”. Najczęściej tego typu sny pojawiają się w momencie, w którym musimy podjąć jakąś ważną decyzję, która zajmuje nasz umysł 🧠 i jest przedmiotem długich analiz, na przykład, właśnie zmieniamy pracę, chcemy się przeprowadzić lub decydujemy się na remont domu 🏠. Wychodzenie za mąż w senniku może jednak być również przedmiotem mniej optymistycznej interpretacji. 

Co, jeśli jednak na twoim wyśnionym weselu wszyscy się kłócą, tłuką szkło i czujesz same negatywne emocje? W senniku takie nieudane wesele może oznaczać pojawiające się wątpliwości dotyczące partnera lub partnerki 💘. Podświadomość daje znaki, że boisz się tego wydarzenia. Być może powoli zdajesz sobie sprawę z tego, że ukochana lub ukochany zupełnie do ciebie nie pasuje.

Jakie jest znaczenie w senniku własnego ślubu, który się nie odbył? W takim przypadku, w senniku odwołany ślub i wesele można odczytywać na kilka sposobów. Jedną z interpretacji są wątpliwości śniącej osoby, czy rzeczywiście należy decydować się na tak poważny krok, jakim jest ślub 👰🤵. Warto pamiętać, że znaczenie w senniku snu o własnym weselu, które jednak nie doszło do skutku jest uzależnione od tego, z jakich powodów ślub i wesele odwołano.

Sen o weselu
Adobe Stock

💡 Zobacz także: Podpowiadamy, jak wygląda miłosny horoskop chiński dla poszczególnych znaków zodiaku!

Sennik wesele – inne znaczenia

Co jeszcze na temat wesela ma do powiedzenia sennik? Okazuje się, że jeśli jedynie obserwujesz zabawę, jest w tobie dużo zazdrości. Pojawienie się w orszaku weselnym zwiastuje rychłe zakochanie się i to w ten wymarzony sposób – od pierwszego wejrzenia 👀. Co zaskakujące, tańczyć na weselu 💃🕺 oznacza w senniku, że nie wszystko ułoży się tak, jakbyśmy tego oczekiwali. A przyjmowanie weselnych gości zwiastuje utratę dużej sumy pieniędzy 💰.

Szykować się na własne wesele w senniku jest często odczytywane, w przypadku tych osób, które wesela nie planują, jako zwiastun chwilowych kłopotów. Z kolei, w senniku przygotowania do własnego wesela, jeśli rzeczywiście takie wesele ma się niedługo odbyć, mogą oznaczać po prostu, że osoba śniąca bardzo się przejmuje nadchodzącymi wydarzeniami, a ślub i wesele zaprzątają dużą część jej uwagi, co znajduje odzwierciedlenie w późniejszych snach 😴. Na pewno spotkaliście się z tym wielokrotnie, że myśląc o czymś intensywnie w ciągu dnia, w nocy ta kwestia pojawiała się także w waszych snach. Planowanie wesele w senniku może mieć bardzo podobne znaczenie. 

Ślub poprzedzają zaręczyny 💍, to oczywiste! Co w takim razie znaczą własne zaręczyny we śnie? Możliwa jest interpretacja, że w życiu osoby, która miała taki sen coś niedługo się zmieni i konkretny okres życia zostanie domknięty. To zresztą może oznaczać zarówno coś dobrego, jak również mniej radosne wydarzenia. 

Wesele sennik
Adobe Stock

💡 Zobacz także: Jakie porady na wesele warto wziąć sobie do serca? Skorzystajcie z naszych podpowiedzi!

Warto pamiętać, że różne senniki mogą podawać inne interpretacje na temat konkretnych snów! W związku z tym, jeśli zależy wam na pełnej informacji, dobrze jest sprawdzić znaczenia snu w kilku różnych sennikach. Czy warto w nie wierzyć? To zależy tylko od śniących osób 🙃! Możecie wierzyć, a możecie, sprawdzając sen o swoim ślubie lub chcąc wiedzieć, co w senniku znaczy nieudane wesele kogoś z rodziny, potraktować wyjaśnienia z przymrużeniem oka, jako ciekawostkę. 

Jeżeli często coś wam się śni i chcecie potem sprawdzić znaczenie danego snu w senniku, zadbajcie o to, żeby sen zapamiętać z możliwie jak najdrobniejszymi szczegółami. Okazuje się, że to właśnie one mogą mieć bardzo duże znaczenie dla interpretacji marzeń sennych. Przykład? W snach o obrączkach ważny jest nawet kolor kruszcu, z którego obrączki zostały wykonane. Chcąc ułatwić sobie zapamiętywanie snów, możesz spróbować zapisywać je od razu po przebudzeniu. Wystarczy, że na stoliku nocnym położysz kartkę i długopis 📝. Często przecież zdarza się, że o ile bezpośrednio po tym, jak otworzymy oczy jeszcze nadal pamiętamy nasz sen, to po kilku godzinach zaczyna się on coraz bardziej zacierać w naszej pamięci.

Sennik wesele swoje
Adobe Stock

Podsumowanie tego artykułu

5/5 - (29)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore