• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Szampan w browarze – trend na styl industrialny

Szampan w browarze – trend na styl industrialny

Wnętrza postindustrialne wykorzystywane do organizacji wesel to jeden z najciekawszych obecnie trendów branży ślubnej. Coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się wybrać miejsce, które nie przypomina typowej sali weselnej. Surowość przestrzeni hal fabrycznych, starych browarów czy magazynów jest piękna w swoim w swojej prostocie, a dodatkowo pozwala nam puścić wodze fantazji podczas dekoracji. Jeśli więc marzysz o weselu szytym idealnie na miarę, które z pewnością zaskoczy Twoich najbliższych i wywoła zachwyt u przybyłych gości – styl industrialny jest strzałem w dziesiątkę!

DSC_9021

Styl industrialny – zalety wesela

Największą zaletą organizacji wesela w stylu industrialnym jest niewątpliwie przestrzeń jaką Para Młoda ma do dyspozycji. Wysokie pawilony i duże okna nie pozwolą poczuć się przytłoczonym  dekoracjami, a zakamarki, które kryją się w tego typu obiektach mogą zostać świetnie zaadaptowane na potrzeby np. fotobudki czy kącika z winem.  Warto zwrócić także uwagę na aspekt historyczny – jeśli czujecie się wyjątkowo silnie związani z danym miastem (może właśnie tam się poznaliście albo zaręczyliście?), to architektura postprzemysłowa świetnie sprawdzi się w Waszym weselnym scenariuszu. Wesele w klimacie industrialnym daje również dużą swobodę w planowaniu rozrywek towarzyszących gościom podczas wesela. Możemy pomysłowo wykorzystać wolne miejsce i zaaranżować tam np. grę w… Twistera! Brzmi kosmicznie, prawda? Wachlarz możliwości jest niemalże nieograniczony.

Fotografia-Reklamowa-Dziedzic-50

Gdzie urządzić industrialne wesele?

W Polsce wciąż jest jednak niewiele miejsc, które są dostosowane do organizacji dużych wydarzeń. Dlatego też przyszli małżonkowie doceniają te z nich, w których kompleksowa obsługa zapewni im komfort bycia gościem na własnym weselu. Jednym z takich ośrodków jest krakowska Restauracja Browarna Lubicz. – „Sala bankietowa znajduje się w samym sercu Browaru, czyli w dawnej Słodowni. Do dyspozycji gości oddana jest duża sala – Dojrzewalnia, która pomieści do 130 osób. Jej wystrój nawiązuje do stylu art deco, który idealnie komponuje się z eleganckim menu i subtelnym światłem. Do użytku oddane są również piwnice” – mówi Agnieszka Karus, manager obiektu.

Le┼╝akownia_3

A co po weselu?

Styl industrialny to także pomysł na nietypową sesję ślubną. Jako tło do Waszych miłosnych ujęć wykorzystać możecie całą infrastrukturę na terenie obiektu. Nietuzinkowo i z pomysłem! Takie wesele czy sesja pozostanie na długo w Waszej pamięci, a i Wasi goście będą mieli co wspominać.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu