• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Auto do ślubu w trzech stylach

Auto do ślubu w trzech stylach

Samochód jakim Para Młoda pojedzie na swoje wymarzone wesele powinno pasować do ogólnego charakteru przyjęcia. Jeśli planujecie wesele tematyczne, odpowiednio dobrany środek lokomocji świetnie uzupełni całość. Warto zadbać o najmniejsze szczegóły.

Zasadniczo wyróżnia się trzy podstawowe style przyjęcia weselnego: romantyczne, stylizowane oraz współczesne. Do wybranego przez Was charakteru wesela należy dobrać odpowiedni model pojazdu:

Wesele romantyczne

Dla romantycznego stylu wesela popularny jest powóz konny, kareta. Intymność i romantyczność chwili można podkreślić, zabierając ze sobą butelkę szampana i dwa kieliszki. Pamiętać należy o odpowiedniej stylizacji koni oraz woźnicy.

Wesele stylizowane

Wielką popularnością cieszą się stare zabytkowe samochody z lat dwudziestych oraz te późniejsze. Pamiętajcie, one raczej nie mają klimatyzacji. Ponadto taki samochód porusza się wolniej od nowych modeli, warto więc przeliczyć odległość między Kościołem/ Urzędem Stanu Cywilnego a lokalem.
By przenieść się do innej epoki, możemy wybrać auta z PRL-u lub auto w stylu retro. Warto wtedy zadbać o odpowiedni styl ubioru i inne dodatki. Zwróćcie uwagę, aby kierowca również był wystylizowany i dopełniał wystrój samochodu. Zapytajcie lub wręcz poproście, by w dniu ślubu założył strój pasujący do stylu samochodu. Nie bójcie się oryginalności. Pojedźcie autem, którym jeżdżą tylko wybrani i nieliczni, a Wasze wesele będzie niezapomniane.

Wesele współczesne

Auto do ślubu

Dla współczesnej wersji wesela odpowiednie będą: limuzyna, najnowszy model Audi, BMW, Mercedesa, Lexusa czy Porsche. W tych autach poczujecie się wyjątkowo. W limuzynie znajdzie się miejsce dla świadków. Nie może zabraknąć oczywiście szampana. Nowy samochód zawiezie Was w te najbardziej odległe miejsca – wygodnie, z klasą i z klimatyzacją.

Motorem z kościoła na salę weselną

Dla fanów motorów świetnym pomysłem będzie przejazd na Harleyu, pod warunkiem jednak, że dopisze pogoda. Panna Młoda powinna uważać na swoją suknię ślubną i zaraz po przyjeździe poprawić fryzurę. Ten środek transportu może być mało wygodny, jeśli suknia ślubna posiada krynoliny, długi tren czy sztywny gorset.

Przelot balonem

Chcecie zaskoczyć wszystkich gości – wybierzcie przelot balonem. Z pewnością pomysł zasługuje na uwagę ze względu na swą wyjątkowość i oryginalność. Podczas lotu balonem w towarzystwie świadków i pilota można powiedzieć sobie sakramentalne: tak!

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu