15 najmodniejszych sukni ślubnych w 2016 roku

15 najmodniejszych sukni ślubnych w 2016 roku

4484

Poszukiwania idealnej sukni ślubnej to niełatwe zadanie. Przed przyszłą Panną Młodą odwiedzającą salony ślubne stoi wiele niewiadomych – wybór fasonu, tkaniny, zdobień, koloru i dodatków. Moda ślubna zmienia się powoli lecz wyraźnie warto na bieżąco sprawdzać co w danym sezonie jest modne. Sprawdziliśmy dla Was jak wygląda suknia ślubna 2016 roku.

Jakie fasony i tkaniny sukni ślubnych będą modne w 2016 roku?

W nadchodzącym sezonie projektanci stawiają na suknie lekkie i zwiewne, bez usztywnień. Nie można jednak pominąć zawsze aktualnych tiulowych princesek, czy klasycznych sukien w kształcie litery A, które są odpowiednie praktycznie dla każdej figury„  – mówi Pani Paulina Nowak z Galeria Mody Ślubnej „Kwiat Lotosu”. Przyszła Panna Młoda wybierając fason sukni ślubnej musi pamiętać, aby suknia była przede wszystkim wygodna, w końcu czeka ją cała noc tańców i niezapomnianej zabawy.

Suknie ślubne - Trendy 2016Suknie ślubne - Trendy 2016Suknie ślubne - Trendy 2016

Trend, który utrzymuje się od zeszłego sezonu to z pewnością suknie szyte z mikado czyli grubego i sztywnego materiału, który pięknie prezentuje się na szerokich, gładkich sukniach. Niewątpliwą zaletą tych sukien są kieszenie, które przypadły do gustu Przyszłym Pannom Młodym. Materiały, które w tym sezonie będą na topie to również muślin oraz tiul. Hitem będą suknie z miękkiego tiulu, który będzie się pięknie prezentował podczas tańca i sesji zdjęciowej. Projektanci na jakiś czas pożegnali się z  sukniami ślubnymi szytymi z tafty.

Suknie ślubne - Trendy 2016Suknie ślubne - Trendy 2016Suknie ślubne - Trendy 2016

Zdobienia i kolory sukni ślubnych.

Panie chętnie wybierają suknie z głębokim wycięciem na plecach, przysłonięte jednak haftami, efekt – seksownie, tajemniczo, a zarazem elegancko. Klientki uwielbiają setki maleńkich guziczków, które są przyszyte na tkaninie wzdłuż kręgosłupa i kończą się na dole sukni – mówi Pani Iwona Czapla właścicielka Domu Mody Ślubnej Ksymena. Najlepsi projektanci użyli całej wyobraźni do wykorzystania nowego określenia – „illusion dress”. Nowy trend to nie tylko przezroczyste dekolty z tkaniny o cielistym kolorze zdobione haftami czy kryształami, to również bogato zdobione plecy i rękawy– dodaje Pani Iwona.

Suknie ślubne - Trendy 2016IMG_1551IMG_1555

IMG_1553IMG_1552IMG_1558

Prym wśród kolorów sukien ślubnych wiedzie nieskazitelna biel, która jest najczęściej wybieraną propozycją. Coraz częściej przyszłe Panny Młode decydują się na suknie w kolorze ecru. Projektanci stawiają jednak na coraz to odważniejsze kolory, m. in. pudrowy róż, błękitny, czerwony w tym sezonie na wybiegach pojawiły się również suknie biało-czarne.

Najważniejsze przy wyborze i zakupie sukni ślubnej są odczucia Panny Młodej, która po przymierzeniu sukni musi czuć, że to właśnie ta jedna jedyna. Jeśli jednak po wizycie w salonach ślubnych, żadna suknia nie spełnia wymagań, warto zastanowić się nad możliwością zaprojektowania własnej sukni. Pamiętajcie, aby nie odkładać na ostatni moment zakupu kreacji.

IMG_1557Suknie ślubne - Trendy 2016Suknie ślubne - Trendy 2016

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).