Symbolika kwiatów ślubnych

Symbolika kwiatów ślubnych

Wiele par chce, aby dzień ich ślubu był wypełniony symboliką. Pisaliśmy już kamieniach w pierścionkach zaręczynowych. Tym razem zajmiemy się nieco inną kwestią. Sprawdź, jaka jest symbolika kwiatów ślubnych!

symbolika kwiatów ślubnych

Symbolika kwiatów ślubnych

Róża

To kwiaty miłości! Róże występują w tak wielu barwach, że naprawdę łatwo wkomponować je w wygląd sali weselnej i dopasować do stylizacji panny młodej.

Hortensja

Hortencje symbolizują emocje płynące prosto z serca i w dodatku pięknie zdobią uroczystość i kreacje pary młodej.

Lilia

Przepiękne lilie są symbolem czystości, wspaniałości i piękna. Trzeba przyznać, że ich wygląd doskonale to odzwierciedla!

Piwonia

Piwonia ma wiele innych pozytywnych skojarzeń, takich jak dobre zdrowie i szczęśliwe życie. To dobra wróżba na przyszłość!

Kalia

Ten kwiat symbolizuje subtelność i delikatność!

Dalia

Jest symbolem realizmu i zdrowego rozsądku. To idealny kwiat dla indywidualistek!

Jakie kwiaty ślubne wybraliście?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).