Tajskie Lody – świetna atrakcja na Wasze wesele!

Tajskie Lody – świetna atrakcja na Wasze wesele!

Jak sprawić, by Wasze przyjęcie weselne było niezapomniane i przez długie lata wspominane przez gości? Oryginalna atrakcja to przepis na wesele marzeń! Jaką atrakcję warto wybrać? Tajskie Lody – to nasza odpowiedź!

tajskie lody

Czym są Tajskie Lody? – Pytamy ekspertów z To Tu Thai

Wywodzą się z Tajlandii, a konkretnie z wyspy Koh Phi Phi. Proces ich tworzenia jest unikatowy – płynną naturalną masę lodową (składającą się ze śmietanki, mleka i cukru) wylewa się na płytę zamrożoną poniżej -30 stopni Celsjusza i dodaje wybrany smak. Następnie powstałą masę zwija się pewnym i szybkim ruchem w ruloniki oraz dekoruje.

Niezwykle atrakcyjne jest to, iż deser ten powstaje na oczach klienta! Jest to widowiskowy proces powstawania lodów, którym zachwycają się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Tajskie Lody stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne oraz zyskują fanów również podczas przyjęć weselnych. Nieograniczona ilość kombinacji smakowych, zdrowe składniki oraz wyjątkowe serwowanie – to sprawia, że Tajskie Lody mogą być świetnie urozmaicić Wasze przyjęcie! To deser, który jest prawdziwą ucztą – dla oczu oraz podniebienia!

tajskie lody

Jak Tajskie Lody sprawdzają się podczas przyjęć weselnych?

Zdecydowanie są niezwykłą atrakcją! Lody te to dla wielu osób zupełna nowość, są zaskoczeni takim sposobem podawania deseru.

Nie zdziwi chyba nikogo również fakt, że dzieci będące na weselach są zachwycone lodowym widowiskiem! Możemy mianować się pewnego rodzaju animatorami, ponieważ najmłodsi podczas przyjęć nieustannie nas odwiedzają. Standardem staje się sytuacja, kiedy młody uczestnik wesela (zwykle między 4 a 8 lat) podchodzi do nas trzeci lub czwarty raz, a za nim idzie po cichu rodzic, żeby zakomunikować, że „tego Pana/Pani już nie obsługujemy” 🙂 Dla nas jest to pewność, że lody są smaczne (dzieci są bowiem najsurowszymi krytykami).

Pragniemy dodać, iż Tajskie Lody mogą uatrakcyjnić każdą imprezę okolicznościową. Obsługujemy również eventy kilkusetosobowe, nie ma przed nami ograniczeń, a praca z gośćmi „na żywo” daje nam wiele satysfakcji! W sezonie letnim zapraszamy również do naszych dwóch stacjonarnych nadmorskich punktów w Sztutowie.

Jakich smaków mogą spodziewać się goście podczas przyjęcia?

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie – dobieramy menu nie tylko ze względu na rodzaj imprezy, ale także bierzemy pod uwagę preferencje klientów, miejsce wydarzenia oraz na jakie smakołyki jest aktualnie sezon. Najpopularniejszymi smakami, które serwujemy są połączenia: kinder bueno+masło orzechowe, mango+mięta, malina+mięta oraz oreo+nutella.

Jesteśmy również otwarci na propozycje i nietypowe smaki gości – przytoczymy pewną historię. Na jednej z pierwszych imprez, które obsługiwaliśmy, podszedł jeden z uczestników i spytał śmiało: „A z czym Panowie te lody robicie?”, my pewni siebie stwierdziliśmy, że właściwie ze wszystkim. Pan pokiwał głową i chwilę później wrócił z talerzykiem. Poprosił o lody z kaczką i kopytkami, które znajdowały się na tym talerzyku. Początkowo myśleliśmy, że żartuje, ale po chwili rozmowy okazało się, że chyba chciał sprawdzić prawdziwość naszej deklaracji. Nie pozostało nam nić innego, niż dołożenie do ciekawego zestawu mango (żeby związać składniki) i przygotowaliśmy lody tajskie o smaku kaczki z kopytkami 🙂

Czy zdarzyły się szczególnie zaskakujące połączenia smakowe wybierane przez gości?

Jest kilka eksperymentalnych smaków, które cieszyły się powodzeniem, najpopularniejsze to: świeży ogórek+mięta oraz chałwa+jagoda. Możemy również zdradzić, iż w kolejnym sezonie weselnym mamy w planach obsługę polsko-tureckiego przyjęcia, na którym będziemy serwować lody z chałwą i baklawą.

Lody tajskie to niezwykle smaczna atrakcja weselna – ucieszy dzieci, jak i dorosłych oraz będzie niezapomniana przez Waszych gości!

Na jaki smak lodów tajskich Wy byście się zdecydowali? 🙂

Rozmawiała: Paulina Góralska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz