TOP zdjęcia w maju 2023!

Maj za nami. To chyba najpiękniejszy czas w roku — dni stają się znacznie dłuższe, zieleń wręcz wybucha i zalewa wszystkie ulice, a kwiaty 🏵️ i rośliny prezentują się w pełnym rozkwicie. Chociaż temperatury w tym roku nie rozpieszczają, to przyroda i jej kolory są naprawdę zachwycające. Pary młode👰🤵 , które powiedziały sobie TAK w maju, miały okazję świętować w pięknych okolicznościach. 

TOP zdjęcia w maju 2023!
Light Catchers Fotografia
Aplikacja wesele z klasą

Sezon ślubny zdążył już rozpędzić się na całego i teraz będzie tylko przyspieszał. W naszym wyborze zdjęć TOP w maju znalazły się zarówno klimatyczne fotografie par, jak i inspiracje stylizacji. Nasze uwagę przyciągnęły zdjęcia, w których główną rolę, oprócz pary młodej, gra światło i cień. Wprawne oko fotografa 📷 potrafi dostrzec takie drobiazgi — obok których często przechodzimy obojętnie — i wyczarować z nich prawdziwie magiczne obrazy. W zestawieniu pojawiają się także stylizacje panien młodych, które wprawiają w zachwyt. Są to zarówno klasyczne propozycje, romantyczne kreacje, jak i bardziej szalone propozycje (glany do sukni ślubnej? No pewnie!). Znajdziecie tu także zdjęcia wykonane w pięknym górskim plenerze, nad jeziorem i w pałacu. Mamy nadzieję, że nasz wybór przypadnie Wam do gustu. A po więcej fantastycznych zdjęć zaglądajcie do działu Inspiracje

Oferty promowane

Magda M Photography
Focus on Light
Light Catchers Fotografia

5/5 - (1)

Monika Łopacka

Monika Łopacka

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie oraz Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu. O branży ślubnej może opowiadać godzinami, ponieważ od 10 lat fotografuje je pod marką PerfectLove. Kocha czerń, muzykę elektroniczną oraz fotografię dokumentalną i portretową.

Więcej artykułów autora Monika Łopacka

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore